Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Jedno jest pewne - pracy dla nich nie zabraknie

Utworzona: 2022-05-19


Tegoroczna edycja akcji „Profesjonalni kierowcy” nabiera rozpędu. Kursanci przeszli już pierwsze szkolenia teoretyczne (w formule online) i praktyczne, dzięki którym podnieśli poziom swojej wiedzy i umiejętności. Trwają zapisy na kolejne bezpłatne szkolenia.

Akcja „Profesjonalni kierowcy” skierowana jest do osób posiadających prawo jazdy kategorii C+E, którzy z różnych względów nie pracują w zawodzie kierowcy. Program ma za zadanie m.in. podniesienie bezpieczeństwa na drogach i zasilenie firm transportowych nowymi kadrami. Na bezpłatnych szkoleniach teoretycznych i praktycznych kursanci mają szansę zdobyć wiedzę wykraczającą poza standardowe kursy w szkołach jazdy. Doświadczeni instruktorzy ze Szkoły Doskonalenia Jazdy Volvo Trucks dzielą się z uczestnikami wiedzą i udzielają wskazówek na temat ekonomicznego i bezpiecznego prowadzenia ciężarówek, zabezpieczania różnych ładunków, manewrowania na placu i podjazdu pod rampę, wykorzystania w transporcie pojazdów na paliwa alternatywne oraz elektrycznych itp. Potwierdzeniem przygotowania do zawodu jest certyfikat „Profesjonalnego kierowcy” przyznawany po zakończeniu akcji.

Pomysłodawcą akcji i jej motorem napędowym jest spółka Volvo Trucks Polska, którą wspierają firmy: MJM Brokers, Volvo Financial Services (VFS), MAK Ubezpieczenia, Phillips Poland, Wielton, Continental, Shell i PKO Leasing. Centrala jednego z partnerów - producenta naczep w Wieluniu - była miejscem ostatniego spotkania "kandydatów na profesjonalistów", którzy doskonalili swoje umiejętności z zakresu manewrowania na placu i drogach publicznych, dojazdu do rampy załadunkowej i wymiany kół. Dodać wypada, że Wielton od lat jest partnerem tej największej akcji społecznej w branży TSL.

Kolejne szkolenie zapowiadane jest na 17 czerwca - instruktorzy przybliżą tajniki obsługi i wykorzystania pojazdów terenowych i budowlanych Volvo FMX i FL.
Zapisać można się tutaj: ProfesjonalniKierowcy.pl

Źródło: Facebook
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Wega Agencja celna


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels