Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Aktualności etransport.pl

Z przyjemnością zapowiadamy wprowadzenie innowacyjnej funkcji prezentacji dla firm w naszym serwisie. Teraz możecie w jeszcze bardziej atrakcyjny sposób przedstawić swoje produkty i usługi użytkownikom etransport.pl na dwóch kluczowych stronach naszego portalu - stronie głównej oraz w sekcji informacji prasowych, otoczonej jakościowymi treściami redakcyjnymi.
Czy wiesz, że w zakładce ‘Kalendarium’ na etransport.pl znajdziesz najświeższe informacje o zbliżających się konferencjach, webinarach i innych wydarzeniach branżowych? To właśnie tam czeka na Ciebie dostęp do wiedzy, nowych trendów i możliwości spotkań z praktykami, które mogą diametralnie wpłynąć na rozwój Twojego biznesu!
Z przyjemnością informujemy, że podjęliśmy decyzję o rezygnacji z reklam Google Ads na etransport.pl
etransport.pl uruchomił dział Dobrych Parkingów, który ma służyć kierowcom do wymiany informacji o możliwościach postoju we wszystkich krajach Europy
etransport.pl uruchomił na swoich stronach informacje o zakazach i ograniczeniach ruchu w niektórych państwach Europy
W końcu forum dyskusyjne będzie pogrupowane i uporządkowane.
Zmieniliśmy layout podstron etransport.pl - duża zmiana graficzna. Minimalizm i prostota formy nawiązują do szaty graficznej strony głównej.
Lista zajętych terminów jest teraz dostępna na stronie reklamy.
Od teraz, dla wszystkich tych, którzy nie czują się na siłach, by analizować słupki analiz statystycznych, mamy proste rozwiązanie: statystyki "w dwóch zdaniach".
Dokonaliśmy nieco zmian w newsletterze. Najważniejsza z nich, to informacja o działaniach etransport.pl

Co nowego w koncie użytkownika etransport.pl

Litwa mówi STOP zagranicznym kierowcom
⛔📢⛔
Władze kraju chcą ograniczyć liczbę wydawanych zezwoleń na pracę dla cudzoziemców w ciągu roku do 1, 4% liczby stałej populacji kraju.
Zmiany w kontrolach wagowych ciężarówek w Polsce
❗🚛❗
Ministerstwo Infrastruktury przygotowuje się do wprowadzenia automatycznych kontroli mas pojazdów przy dużych prędkościach.
Przewoźnicy potrzebują konkretnych działań, a nie czczych obietnic
🚨🔽🚨
O największych sukcesach i osiągnieciach Związku Pracodawców "Transport i Logistyka Polska" w ciągu dekady, jak również bolączkach polskich przewoźników rozmawialiśmy z Maciejem Wrońskim, prezesem organizacji.
Upadłość JitPay - komunikat dla klientów
📢
Decyzja części akcjonariuszy JitPay GmbH o złożeniu 19 marca wniosku o upadłość wywołała niepokój wśród firm transportowo-logistycznych. Firma uspokaja klientów, że zmiany NIE wpłyną na codzienną działalność operacyjną.
Długi czas spędzony z dala od domu, brak bezpiecznych parkingów...
⬇️
Te trudności przekładają się na przyciągnięcie wystarczającej liczby nowych kandydatów-kierowców do pracy, dlatego nie jesteśmy w stanie zaspokoić obecnego popytu na usługi transportu drogowego.
Czy kierowca ciężarówki musi dokonać rejestracji dojazdu do pojazdu
przed rozpoczęciem trasy?

Praca kierowcy zawodowego to nie tylko jazda po drogach, ale także czasem konieczność dotarcia do swojego pojazdu z wykorzystaniem innych środków transportu.
Świeżo upieczeni kierowcy z prawem jazdy C+E, trafiający do firm przewozowych, są niedouczeni
🚨🚨🚨🚨
Transportowcy czekają na nowe przypisy, które wymuszą wykorzystanie w trakcie szkoleń i egzaminów ciągników z naczepami. I to 40 tonowych, a nie jakichś lekkich „wynalazków”.
Tankowanie elektryka: to odpoczynek czy dyżur dla kierowcy?
👀
W konwencjonalnym pojeździe, kierowca tankujący pojazd zaznacza pracę inną, gdyż faktycznie wykonuje czynności związane z obsługą pojazdu. Inaczej jednak to wygląda w przypadku „tankowania” elektryka.
Poznaj nas - drużyna etransport.pl

Pracujemy w:

Novemedia Ltd

Novemedia Ltd
also trading as etransport.pl

UK Company: SC 393540
EU VAT: GB 933184524
office@novemedia.co.uk

Więcej o nas i naszych projektach:


http://novemedia.co.uk

Redakcja portalu:

redakcja@etransport.pl

Pomoc dla użytkowników:

help@etransport.pl

Sprawy forum:

forum@etransport.pl

Wspólpraca, Partnerstwo, Patronat medialny:

wspolpraca@etransport.pl

Reklama:

reklama@etransport.pl