REKLAMA

Aktualności etransport.pl

Portal etransport.pl dostawca najważniejszych informacji z branży TSL wzbogacił swoją ofertę o kolejny nowy dział Kierowca Do Zabrania .
etransport.pl uruchomił dział Dobrych Parkingów, który ma służyć kierowcom do wymiany informacji o możliwościach postoju we wszystkich krajach Europy
etransport.pl uruchomił na swoich stronach informacje o zakazach i ograniczeniach ruchu w niektórych państwach Europy
W końcu forum dyskusyjne będzie pogrupowane i uporządkowane.
Zmieniliśmy layout podstron etransport.pl - duża zmiana graficzna. Minimalizm i prostota formy nawiązują do szaty graficznej strony głównej.
Lista zajętych terminów jest teraz dostępna na stronie reklamy.
Od teraz, dla wszystkich tych, którzy nie czują się na siłach, by analizować słupki analiz statystycznych, mamy proste rozwiązanie: statystyki "w dwóch zdaniach".
Dokonaliśmy nieco zmian w newsletterze. Najważniejsza z nich, to informacja o działaniach etransport.pl
Utworzyliśmy specjalną przestrzeń dla tych, którzy czują w sobie potrzebę pisania. Blog dostępny jest ze strony głównej etransport.pl

Zaprosili nas...

WIELTON S. A.
etransport. pl został zaproszony na uroczystość otwarcia Biura Konstrukcyjnego Spółki Wielton.
Volvo Polska
Innowacje dla zrównoważonego transportu w miastach przyszłości- to tytuł konferencji organizowanej przez Volvo Polska i 3M, w której planujemy wziąc udział.
FM Logistic
Redakcja etransport. pl uczestniczyła w jubileuszowej konferencji z okazji 20-lecia FM Logistic w Polsce.
CHEP Polska
etransport. pl weźmie udziała w jubileuszowej gali 15-lecia firmy CHEP na polskim rynku.
Inter Cars SA
27 maja br. odbędzie się uroczystość podpisania Aktu Erekcyjnego Europejskiego Centrum Logistycznego ILS Grupy Inter Cars SA.
Wielton S. A.
etransport. pl został zaproszony na konferencję prasową
dotyczącą perspektyw rozwoju grupy kapitałowej Wielton na rynku europejskim.
MAN Truck & Bus Polska Sp. z o. o.
Wiosna w Sadach – impreza poświęcona nowym i używanym autobusom MAN i Neoplal.
PCC Kutno Terminal
Redakcja etransport. pl będzie uczestniczyła w konferencji z okazji zakończenia procesu inwestycyjnego na terminalu PCC w Kutnie.
ITS POLSKA
etransport. pl weżmie udział w VIII Polskim Kongresie ITS.
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu
Na zaproszenie Koła Naukowego LOGISTIQUA oraz Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu etransport. pl weźmie udział w konferencji nt. Nowych Trendów w logistyce i transporcie - MODLOG.

Co nowego w koncie użytkownika etransport.pl

Wszystko co musisz wiedzieć o odstępstwach wprowadzonych w Europie w związku z pandemią
Zestawienie wszystkich informacji dotyczących zniesienia zakazów oraz odstępstwa od przepisów czasu jazdy. Stan na dzień 24. 03. 2020r
Niemcy: zmiana przepisów dotyczących kabotażu
Jeżeli spełnione będą pewne warunki, ściganie i karanie naruszeń przepisów dotyczących przewozów kabotażowych zostanie zawieszone do 30 września br.
Czasowe odstępstwo od stosowania przepisów dotyczących czasu pracy, jazdy i odpoczynków.
Hiszpania, Belgia i Norwegia zawieszają obowiązek przestrzegania czasu prowadzenia pojazdów, odpoczynku i przerw. Okres odstępstwa w każdym z tych państw jest inny i nie dotyczy każdego rodzaju transportu.
Nowe Rozporządzenie wydało także polskie Ministerstwo Infrastruktury.
Zawieszenie zakazów dla ciężarówek
Z powodu sytuacji spowodowanej koronawirusem ministerstwa niektórych krajów podjęły decyzję o czasowym zawieszeniu zakazów dla ciężarówek.
Zalecenia dla branży transportowej i logistycznej w związku z COVID-19
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, Ministerstwo Rozwoju, we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym, przygotowało zalecenia dla przedsiębiorców z branży transportowej i logistycznej.
Pakiet osłonowy - wsparcie dla przedsiębiorców
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Ministerstwo Rozwoju przygotuje projekt pakietu osłonowego dla, który będzie zawierał propozycje zmian legislacyjnych mających poprawić sytuację przedsiębiorców, m. in. przez ulgi w należnościach do US i ZUS, poprawę płynności finansowej firm, ochronę i wsparcie rynku pracy.
Dwa niemieckie landy znoszą świąteczny zakaz ruchu dla ciężarówek
W Bawarii uchylenie niedzielnego zakazu jazdy dla pojazdów powyżej 7, 5 tony ma obowiązywać do 30 maja i tylko w przypadku niektórych przewozów.
Także Nadrenia Północna-Westfalia łagodzi świąteczny zakaz jazdy do 30 maja ze względu na znacznie zwiększony popyt na towary w supermarketach i drogeriach. Na razie na terenie landu nie jest wymagane zwolnienie upoważniające do wykonywania dostaw dla sklepów sprzedających trwałe artykuły spożywcze i artykuły higieniczne. Zarządzenie dotyczące tak zwanego suchego asortymentu w handlu detalicznym, wchodzi w życie ze skutkiem natychmiastowym.
Zakaz wjazdu na teren Lombardii
W nocy z 7/8 marca premier Giuseppe Conte podpisał dekret obowiązujący do 3 kwietnia, nakładający nowe ograniczenia dotyczące przemieszczania się. Kordonem sanitarnym otoczony został cały region Lombardii i 14 miast. Zakazany został m. in. wjazd i wyjazd z Mediolanu, Wenecji i Padwy
Poznaj nas - drużyna etransport.pl

Pracujemy w:

Novemedia Ltd

Novemedia Ltd
also trading as etransport.pl

UK Company: SC 393540
EU VAT: GB 933184524
office@novemedia.co.uk

Więcej o nas i naszych projektach:


http://novemedia.co.uk

Redakcja portalu:

redakcja@etransport.pl

Pomoc dla użytkowników:

help@etransport.pl

Sprawy forum:

forum@etransport.pl

Wspólpraca, Partnerstwo, Patronat medialny:

wspolpraca@etransport.pl

Reklama:

reklama@etransport.pl