REKLAMA

Aktualności etransport.pl

Portal etransport.pl dostawca najważniejszych informacji z branży TSL wzbogacił swoją ofertę o kolejny nowy dział Kierowca Do Zabrania .
etransport.pl uruchomił dział Dobrych Parkingów, który ma służyć kierowcom do wymiany informacji o możliwościach postoju we wszystkich krajach Europy
etransport.pl uruchomił na swoich stronach informacje o zakazach i ograniczeniach ruchu w niektórych państwach Europy
W końcu forum dyskusyjne będzie pogrupowane i uporządkowane.
Zmieniliśmy layout podstron etransport.pl - duża zmiana graficzna. Minimalizm i prostota formy nawiązują do szaty graficznej strony głównej.
Lista zajętych terminów jest teraz dostępna na stronie reklamy.
Od teraz, dla wszystkich tych, którzy nie czują się na siłach, by analizować słupki analiz statystycznych, mamy proste rozwiązanie: statystyki "w dwóch zdaniach".
Dokonaliśmy nieco zmian w newsletterze. Najważniejsza z nich, to informacja o działaniach etransport.pl
Utworzyliśmy specjalną przestrzeń dla tych, którzy czują w sobie potrzebę pisania. Blog dostępny jest ze strony głównej etransport.pl

Co nowego w koncie użytkownika etransport.pl

Marzec z zakazami
Oprócz standardowych - weekendowych, dodatkowy zakaz będzie obowiązywał w połowie miesiąca na Węgrzech, w związku z obchodzonym tam 15 marca Świętem Rewolucji oraz 19 marca w Ks. Liechtensein.
Elektryczna ciężarówka z zasięgiem do 1450 km
Po uruchomieniu produkcji modelu Tre w wersji akumulatorowo-elektrycznej w Ameryce Północnej, Nikola planuje wprowadzenie wariantów napędzanych ogniwami paliwowymi. Są to ciężarówki Tre Cabover z kabiną dzienną oraz Two Sleeper - wersja przeznaczona do transportu długodystansowego z kabiną sypialną.
UWAGA kierowcy wracający do Francji z Wielkiej Brytanii w ramach powrotu
Kierowcy zawodowi wracający do Francji z Wielkiej Brytanii w podróży w obie strony, którzy spędzili w GB mniej niż 48 godzin, nie muszą przed podróżą wykonywać negatywnych testów na obecność koronawirusa.
Lista miejsc testowych dla kierowców w Europie
Zestawienie miejsc jakie udało nam się ustalić, w których kierowcy mogą wykonać test na COVID-19
Kolejki na granicach. Kierowcy – chłopiec do bicia? I zaszczepienia?
Związek TLP zaapelował do ministra zdrowia o wystąpienie do władz krajów UE o zwolnienie z wymogu poddawania się testom kierowców zaszczepionym przeciwko COVID-19. TLP postuluje również szybkie zaszczepienie polskich kierowców zawodowych.
Piotr za kierownicą ciężarówki doznał rozległego zawału...
Jego życie zmieniło się z dnia na dzień. 6 marca 2020 roku jadąc do pracy, nic nie wskazywało, że zagraża mu niebezpieczeństwo. Mężczyzna stracił przytomność i uderzył w drzewo. Diagnoza lekarzy była druzgocąca.
Polscy przewoźnicy nie mają łatwego życia we Francji
Nie są dobrze oceniani przez francuską opinię publiczną i nagminnie przedstawiani w negatywnym świetle przez tamtejsze media i przewoźników
Przedstawiamy zasady poruszania się w krajach UE w związku z Covid-19
⬇⬇⬇
W większości krajów wymaga się posiadania przez kierowcę certyfikatu potwierdzającego podróż w celach zawodowych przez cały czas wynikywania obowiązków zawodowych - Aneks 3.
Poznaj nas - drużyna etransport.pl

Pracujemy w:

Novemedia Ltd

Novemedia Ltd
also trading as etransport.pl

UK Company: SC 393540
EU VAT: GB 933184524
office@novemedia.co.uk

Więcej o nas i naszych projektach:


http://novemedia.co.uk

Redakcja portalu:

redakcja@etransport.pl

Pomoc dla użytkowników:

help@etransport.pl

Sprawy forum:

forum@etransport.pl

Wspólpraca, Partnerstwo, Patronat medialny:

wspolpraca@etransport.pl

Reklama:

reklama@etransport.pl