Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Aktualności etransport.pl

Przedsięwzięcie powstało z potrzeby stworzenia jednego, spójnego miejsca, gdzie można zdobyć pełne i aktualne informacje na temat obowiązujących zakazów ruchu w krajach docelowych transportu drogowego. TrafficBan.com to unikalna platforma w europejskim Internecie, która podchodzi do tematu w sposób szeroki i profesjonalny.
Nasz staż to nasza siła -dzięki doświadczeniu i zaufaniu naszych czytelników, jesteśmy w stanie dostarczać wartościowe treści, które pomagają subskrybentom rozwijać się zawodowo i pozostawać na czele zmian w branży.
Z przyjemnością zapowiadamy wprowadzenie innowacyjnej funkcji prezentacji dla firm w naszym serwisie. Teraz możecie w jeszcze bardziej atrakcyjny sposób przedstawić swoje produkty i usługi użytkownikom etransport.pl na dwóch kluczowych stronach naszego portalu - stronie głównej oraz w sekcji informacji prasowych, otoczonej jakościowymi treściami redakcyjnymi.
Czy wiesz, że w zakładce ‘Kalendarium’ na etransport.pl znajdziesz najświeższe informacje o zbliżających się konferencjach, webinarach i innych wydarzeniach branżowych? To właśnie tam czeka na Ciebie dostęp do wiedzy, nowych trendów i możliwości spotkań z praktykami, które mogą diametralnie wpłynąć na rozwój Twojego biznesu!
Z przyjemnością informujemy, że podjęliśmy decyzję o rezygnacji z reklam Google Ads na etransport.pl
etransport.pl uruchomił dział Dobrych Parkingów, który ma służyć kierowcom do wymiany informacji o możliwościach postoju we wszystkich krajach Europy
etransport.pl uruchomił na swoich stronach informacje o zakazach i ograniczeniach ruchu w niektórych państwach Europy
W końcu forum dyskusyjne będzie pogrupowane i uporządkowane.
Zmieniliśmy layout podstron etransport.pl - duża zmiana graficzna. Minimalizm i prostota formy nawiązują do szaty graficznej strony głównej.
Lista zajętych terminów jest teraz dostępna na stronie reklamy.

Co nowego w koncie użytkownika etransport.pl

Jak kierowcy i branża transportowa oceniają strajk przewoźników

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami badania dotyczącego poparcia dla strajku przewoźników, który co tydzień obserwujemy w Polsce. Chcesz wiedzieć, jakie zdanie mają na ten temat kierowcy? Jakie są opinie innych przedstawicieli branży? Sprawdź odpowiedzi na te pytania, prezentując różnorodne perspektywy i opinie oraz co myśli branża transportowa o aktualnej sytuacji!
Zmiany w taryfikatorze: nowa dyrektywa o poziomach naruszeń
📢
Zmianie uległy tabele klasyfikujące naruszenia według ich wagi:
👉 NN = najpoważniejsze naruszenia
👉 BPN = bardzo poważne naruszenia
👉 PN = poważne naruszenia
👉 NMW = naruszenie mniejszej wagi.
Zakazy obowiązujące w najbliższych dniach
🚨
Oto kluczowe zakazy dla samochodów ciężarowych. Kliknij nazwę kraju, aby zostać przekierowanym na odpowiednią podstronę.
Kierowcy ciężarówek bez zezwolenia nie wjadą do portu w Dover
📢
Na M20 uruchomiony zostanie kontrapas w ramach operacji Brock. W celu zapewnienia skutecznej kontroli ruchu i zminimalizowania wpływu zakłóceń na drogach w okolicach portu Dover i terminalu Eurotunelu w Folkestone, wprowadzony zostanie nowy system zezwoleń dla ciężarówek czekających w kolejce do przekroczenia kanału La Manche.
Co sądzisz o strajku przewoźników?
Zapraszamy do udziału w anonimowej ankiecie dotyczącej aktualnej sytuacji w branży transportowej, którą można wypełnić za pomocą konta google, co gwarantuje anonimowość.
Aktualna mapa alternatywnych tras dla kierowców ciężarówek w Niemczech
Cyfrowa wersja sprawdzonej mapy alternatywnych tras Niemieckiego Związku Transportu Towarowego, Logistyki i Gospodarki Odpadami (BGL) e. V. jest już dostępna i można z niej wygodnie korzystać za pomocą aplikacji.
Od 1 lipca obowiązek MAUT dla pojazdów powyżej 3,5 t
📌Obowiązek ich uiszczania dotyczy wyłącznie pojazdów przeznaczonych lub wykorzystywanych do transportu drogowego towarów.
Jak to jest z powrotem do domu na zakazie?
⛔🚚
CZY i KIEDY można jechać.
Poznaj nas - drużyna etransport.pl

Pracujemy w:

Novemedia Ltd

Novemedia Ltd
also trading as etransport.pl

UK Company: SC 393540
EU VAT: GB 933184524
office@novemedia.co.uk

Więcej o nas i naszych projektach:


http://novemedia.co.uk

Redakcja portalu:

redakcja@etransport.pl

Pomoc dla użytkowników:

help@etransport.pl

Sprawy forum:

forum@etransport.pl

Wspólpraca, Partnerstwo, Patronat medialny:

wspolpraca@etransport.pl

Reklama:

reklama@etransport.pl