REKLAMA

Aktualności etransport.pl

Portal etransport.pl dostawca najważniejszych informacji z branży TSL wzbogacił swoją ofertę o kolejny nowy dział Kierowca Do Zabrania .
etransport.pl uruchomił dział Dobrych Parkingów, który ma służyć kierowcom do wymiany informacji o możliwościach postoju we wszystkich krajach Europy
etransport.pl uruchomił na swoich stronach informacje o zakazach i ograniczeniach ruchu w niektórych państwach Europy
W końcu forum dyskusyjne będzie pogrupowane i uporządkowane.
Zmieniliśmy layout podstron etransport.pl - duża zmiana graficzna. Minimalizm i prostota formy nawiązują do szaty graficznej strony głównej.
Lista zajętych terminów jest teraz dostępna na stronie reklamy.
Od teraz, dla wszystkich tych, którzy nie czują się na siłach, by analizować słupki analiz statystycznych, mamy proste rozwiązanie: statystyki "w dwóch zdaniach".
Dokonaliśmy nieco zmian w newsletterze. Najważniejsza z nich, to informacja o działaniach etransport.pl
Utworzyliśmy specjalną przestrzeń dla tych, którzy czują w sobie potrzebę pisania. Blog dostępny jest ze strony głównej etransport.pl

Zaprosili nas...

WIELTON S. A.
etransport. pl został zaproszony na uroczystość otwarcia Biura Konstrukcyjnego Spółki Wielton.
Volvo Polska
Innowacje dla zrównoważonego transportu w miastach przyszłości- to tytuł konferencji organizowanej przez Volvo Polska i 3M, w której planujemy wziąc udział.
FM Logistic
Redakcja etransport. pl uczestniczyła w jubileuszowej konferencji z okazji 20-lecia FM Logistic w Polsce.
CHEP Polska
etransport. pl weźmie udziała w jubileuszowej gali 15-lecia firmy CHEP na polskim rynku.
Inter Cars SA
27 maja br. odbędzie się uroczystość podpisania Aktu Erekcyjnego Europejskiego Centrum Logistycznego ILS Grupy Inter Cars SA.
Wielton S. A.
etransport. pl został zaproszony na konferencję prasową
dotyczącą perspektyw rozwoju grupy kapitałowej Wielton na rynku europejskim.
MAN Truck & Bus Polska Sp. z o. o.
Wiosna w Sadach – impreza poświęcona nowym i używanym autobusom MAN i Neoplal.
PCC Kutno Terminal
Redakcja etransport. pl będzie uczestniczyła w konferencji z okazji zakończenia procesu inwestycyjnego na terminalu PCC w Kutnie.
ITS POLSKA
etransport. pl weżmie udział w VIII Polskim Kongresie ITS.
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu
Na zaproszenie Koła Naukowego LOGISTIQUA oraz Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu etransport. pl weźmie udział w konferencji nt. Nowych Trendów w logistyce i transporcie - MODLOG.

Co nowego w koncie użytkownika etransport.pl

Kierowcy kontra inteligentne tachografy.
Co na temat zarządzenia UE, które ma wejść w życie 15 czerwca 2019r myślą sami zainteresowani?
Odpowiedzi na pytania w tej kwestii udzieliło 178 kierowców, w różnym wieku oraz z różnym stażem zawodowym, uczestniczący w badaniu ankietowym firmy ASMO Solutions i etransport. pl.
Odpoczynki tygodniowe w kabinie pojazdu-jak uchronić się od kary?
Przestrzeganie tego przepisu jest kontrolowane głównie w krajach Europy Zach. Środowisko transportowe z centralnej i wschodniej Europy sprzeciwia się temu, wytykając brak odpowiedniej infrastruktury sanitarno-noclegowej. Samo kontrolowanie odpoczynków weekendowych w pojeździe nie jest prostą kwestią prawną. Co jeśli kontrolujący chcąc pobrać dane z tachografu obudzi śpiącego kierowcę?
Francja: odstępstwo od zakazu 7/8 maja br.
Ważna informacja dla jeżdżących do/przez Francję.
W związku z tym, że w jednym tygodniu nakładają się dwa święta państwowe, francuskie Minister Transportu wyjątkowo zniósł zakaz dla pojazdów ciężarowych w dn. 7-8 maja 2018r
Możesz uratować ludzkie życie! Włącz myślenie
Niemalże każdego dnia słyszmy o wypadkach drogowych, w których rannych zostaje wiele osób. W takich sytuacjach liczy się każda sekunda. Strażacy Ochotnicy z miejscowości Czerna i Ujazd Górny stworzyli kampanię społeczną "Korytarz życia - Włącz myślenie".
I Ty możesz zostać Strong Trakerem
Mobil Delvac Strong Traker, najbardziej prestiżowy turniej w siłowaniu na rękę dla kierowców zawodowych odbędzie się 7 kwietnia w Poznaniu podczas Targów Motor Show Truck 2018. Zapisy chętnych odbywają się przed przystąpieniem do konkurencji. Masz moc? Zmierz się!
Niemiecki Urząd Celny wziął na cel polskich przewoźników
Od stycznia 2018r nastąpiły wzmożone kontrole drogowe polskich przewoźników w Niemczech, liczba kontroli wzrosła nawet o 200%.
Dlaczego kontroli drogowych jest więcej, jak wygląda standardowa inspekcja drogowa wykonywana przez niemiecki Urząd celny oraz jakie są sankcje dla przewoźników?
Wielkanoc w trasie
Święta zbliżają się wielkimi krokami i zapewne zdarzy się, że niektórzy kierowcy spędzą je w kabinach ciężarówek gdzieś na parkingu. W Kuchni Kierowcy znajdziecie sporo fajnych przepisów na wielkanocne potrawy, które już teraz można przygotować w domu i potem ze sobą zabrać, a są i takie, które szybko i prosto będzie można przyrządzić poza domem.
Czy kierowcy zawodowi będą zarabiać więcej?
Podczas obrad Zespołu Trójstronnego ds. Transportu Drogowego strona rządowa przedstawiła propozycje nowelizacji Ustawy o czasie pracy kierowców, której najważniejszy punkt mówi o tym, że kierowcy zawodowi będą rozliczani jak pracownicy delegowani.
Poznaj nas - drużyna etransport.pl

Pracujemy w:

Novemedia Ltd

Novemedia Ltd
also trading as etransport.pl

UK Company: SC 393540
EU VAT: GB 933184524
office@novemedia.co.uk

Więcej o nas i naszych projektach:


http://novemedia.co.uk

Redakcja portalu:

redakcja@etransport.pl

Pomoc dla użytkowników:

help@etransport.pl

Sprawy forum:

forum@etransport.pl

Wspólpraca, Partnerstwo, Patronat medialny:

wspolpraca@etransport.pl

Reklama:

reklama@etransport.pl

etransport.pl korzysta z:

  • Serwerów dedykowanych
    domeny
  • Systemow statystycznych
    Darmowe statystyki