REKLAMA

Aktualności etransport.pl

Portal etransport.pl dostawca najważniejszych informacji z branży TSL wzbogacił swoją ofertę o kolejny nowy dział Kierowca Do Zabrania .
etransport.pl uruchomił dział Dobrych Parkingów, który ma służyć kierowcom do wymiany informacji o możliwościach postoju we wszystkich krajach Europy
etransport.pl uruchomił na swoich stronach informacje o zakazach i ograniczeniach ruchu w niektórych państwach Europy
W końcu forum dyskusyjne będzie pogrupowane i uporządkowane.
Zmieniliśmy layout podstron etransport.pl - duża zmiana graficzna. Minimalizm i prostota formy nawiązują do szaty graficznej strony głównej.
Lista zajętych terminów jest teraz dostępna na stronie reklamy.
Od teraz, dla wszystkich tych, którzy nie czują się na siłach, by analizować słupki analiz statystycznych, mamy proste rozwiązanie: statystyki "w dwóch zdaniach".
Dokonaliśmy nieco zmian w newsletterze. Najważniejsza z nich, to informacja o działaniach etransport.pl
Utworzyliśmy specjalną przestrzeń dla tych, którzy czują w sobie potrzebę pisania. Blog dostępny jest ze strony głównej etransport.pl

Co nowego w koncie użytkownika etransport.pl

Załoga Jelcza jest już w domu!
Po 36 dobach spędzonych poza domem zakończyła się podróż ku najwyższym górom świata. Do Nepalu załoga nie dotarła, bo na przeszkodzie stanęły względy bezpieczeństwa.
Zakazy dla pojazdów ciężarowych
Spis październikowych ograniczeń dla kierowców samochodów ciężarowych.
Nowy harmonogram wprowadzenia pełnej kontroli towarów importowanych z UE do UK
Rząd wysłuchał głosów wzywających do opracowania nowego podejścia, które ma zapewnić przedsiębiorstwom więcej czasu na dostosowanie się. W związku z tym zdecydował się, że choć pełne deklaracje celne i kontrole zostaną wprowadzone 1 stycznia 2022 r., zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wymóg składania deklaracji bezpieczeństwa i ochrony zacznie obowiązywać od 1 lipca 2022 r.
Załoga Jelcza utknęła na ziemi niczyjej
Ekipa polskich podróżników, która zamierzała dotrzeć do Nepalu w 35 dni, dwudziestego piątego dnia podróży jechała w kierunku przeciwnym, a na koniec utknęła w pasie ziemi niczyjej pomiędzy granicami irańską a turecką. Polacy znaleźli się w potrzasku.
Załoga Jelcza musiała zawrócić
Po 24 dniach podróży Jelczem w Himalaje załoga historycznej ciężarówki tkwiąc na terytorium Iranu i podjęła decyzję o powrocie do Turcji. Kontynuowanie podróży drogą lądową przez Pakistan do Indii okazało się bardzo niebezpieczne, a wysłanie "Jelonka" na wschód statkiem niemożliwe.
Jak informuje ADAC
1 września br. wszedł w życie pakiet środków skierowanych przeciwko piratom drogowym.
Wrażenia z jazdy DAF-em XG
W słonecznej Andaluzji została zorganizowana dla polskich dziennikarzy prezentacja najnowszych DAF-ów: XF, XG, XG+. Głównym i najciekawszym punktem programu była ponad 60-kilometrowa trasa w okolicach Malagi.
Rodzina w komplecie
Przedstawiciele spółki IVECO Poland zaprezentowali podwozia z różnego typu zabudowami, w tym budowlaną ciężarówkę T-WAY (następcę Trakkera) oraz model X-WAY przeznaczony do pracy na szosie i w lekkim terenie (np. dojazd do miejsca rozładunku na placu budowy). Rodzina "WAY" jest w komplecie.
Poznaj nas - drużyna etransport.pl

Pracujemy w:

Novemedia Ltd

Novemedia Ltd
also trading as etransport.pl

UK Company: SC 393540
EU VAT: GB 933184524
office@novemedia.co.uk

Więcej o nas i naszych projektach:


http://novemedia.co.uk

Redakcja portalu:

redakcja@etransport.pl

Pomoc dla użytkowników:

help@etransport.pl

Sprawy forum:

forum@etransport.pl

Wspólpraca, Partnerstwo, Patronat medialny:

wspolpraca@etransport.pl

Reklama:

reklama@etransport.pl