Josephs.Scot
REKLAMA

Aktualności etransport.pl

Portal etransport.pl dostawca najważniejszych informacji z branży TSL wzbogacił swoją ofertę o kolejny nowy dział Kierowca Do Zabrania .
etransport.pl uruchomił dział Dobrych Parkingów, który ma służyć kierowcom do wymiany informacji o możliwościach postoju we wszystkich krajach Europy
etransport.pl uruchomił na swoich stronach informacje o zakazach i ograniczeniach ruchu w niektórych państwach Europy
W końcu forum dyskusyjne będzie pogrupowane i uporządkowane.
Zmieniliśmy layout podstron etransport.pl - duża zmiana graficzna. Minimalizm i prostota formy nawiązują do szaty graficznej strony głównej.
Lista zajętych terminów jest teraz dostępna na stronie reklamy.
Od teraz, dla wszystkich tych, którzy nie czują się na siłach, by analizować słupki analiz statystycznych, mamy proste rozwiązanie: statystyki "w dwóch zdaniach".
Dokonaliśmy nieco zmian w newsletterze. Najważniejsza z nich, to informacja o działaniach etransport.pl
Utworzyliśmy specjalną przestrzeń dla tych, którzy czują w sobie potrzebę pisania. Blog dostępny jest ze strony głównej etransport.pl

Co nowego w koncie użytkownika etransport.pl

Nowy obowiązek i konsekwencje finansowe
❗🚛❗
Każdy przewoźnik wykonujący przewozy międzynarodowe, któremu na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego wydał starosta, natomiast licencję wspólnotową wydał GITD, ma obowiązek zgłoszenia do posiadanego zezwolenia wszystkich pojazdów wykorzystywanych zarówno w krajowym jak i międzynarodowym transporcie drogowym w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1 czerwca 2022 roku.
Z miłości do ciężarówek...
🚚🚛
Anhalt Logistics to niemiecka firma rodzinna działająca w branży transportowej ponad pół wieku. Jej specjalnością są międzynarodowe przewozy ładunków płynnych, a wizytówką kolekcja ciężarowych oldtimerów licząca ponad 50 pięknie odrestaurowanych pojazdów.
Nowy katalog klasyfikacji naruszeń
🚚Jeszcze kila lat temu, postępowań w przedmiocie dobrej reputacji nie było zbyt wiele. Przyczyną tego był ograniczony katalogiem naruszeń, które prowadziły do wszczęcia postępowań. Inspektorzy nie sięgali po to narzędzie, a jeśli już postępowanie można było w miarę łatwo pozytywnie zakończyć.
Ciągle coś...
❗Wojna na Ukrainie jeszcze pogorszyła sytuację kadrową branży, bowiem niektórzy pracownicy pojechali bronić ojczyzny, a przecież driverzy zza wschodniej granicy stanowią część kadry wielu przewoźników. Jak sobie z tym poradzą polscy przedsiębiorcy?
Jak liczyć 4-dniowy okres 'cooling off'
🚚📢
Na początku marca Komisja Europejska opublikowała wytyczne dotyczące nowych, zmienionych Pakietem Mobilności, zasad wykonywania przewozów kabotażowych, które obowiązują od 21 lutego 2022 roku.
Nowy obowiązek dla kierowców zawodowych
🚚❗
Od 6 kwietnia 2022 r. każdy, który chce wykonywać zawód kierowcy autobusu lub pojazdu ciężarowego, a nie ma polskiego prawa jazdy, powinien uzyskać Kartę Kwalifikacji Kierowcy.
⛔MAJ
Przedstawiamy zestawienie ograniczeń dla 🚚
Hipnoza drogowa / autostradowa
Dotyka kierowców na dłuższych, prostych i monotonnych odcinkach drogi. Niejednokrotnie prowadzi do bardzo niebezpiecznych sytuacji, gdy naszej uwadze może umknąć pojazd włączający się do ruchu lub przeszkoda.
Poznaj nas - drużyna etransport.pl

Pracujemy w:

Novemedia Ltd

Novemedia Ltd
also trading as etransport.pl

UK Company: SC 393540
EU VAT: GB 933184524
office@novemedia.co.uk

Więcej o nas i naszych projektach:


http://novemedia.co.uk

Redakcja portalu:

redakcja@etransport.pl

Pomoc dla użytkowników:

help@etransport.pl

Sprawy forum:

forum@etransport.pl

Wspólpraca, Partnerstwo, Patronat medialny:

wspolpraca@etransport.pl

Reklama:

reklama@etransport.pl