REKLAMA

Aktualności etransport.pl

Portal etransport.pl dostawca najważniejszych informacji z branży TSL wzbogacił swoją ofertę o kolejny nowy dział Kierowca Do Zabrania .
etransport.pl uruchomił dział Dobrych Parkingów, który ma służyć kierowcom do wymiany informacji o możliwościach postoju we wszystkich krajach Europy
etransport.pl uruchomił na swoich stronach informacje o zakazach i ograniczeniach ruchu w niektórych państwach Europy
W końcu forum dyskusyjne będzie pogrupowane i uporządkowane.
Zmieniliśmy layout podstron etransport.pl - duża zmiana graficzna. Minimalizm i prostota formy nawiązują do szaty graficznej strony głównej.
Lista zajętych terminów jest teraz dostępna na stronie reklamy.
Od teraz, dla wszystkich tych, którzy nie czują się na siłach, by analizować słupki analiz statystycznych, mamy proste rozwiązanie: statystyki "w dwóch zdaniach".
Dokonaliśmy nieco zmian w newsletterze. Najważniejsza z nich, to informacja o działaniach etransport.pl
Utworzyliśmy specjalną przestrzeń dla tych, którzy czują w sobie potrzebę pisania. Blog dostępny jest ze strony głównej etransport.pl

Zaprosili nas...

WIELTON S. A.
etransport. pl został zaproszony na uroczystość otwarcia Biura Konstrukcyjnego Spółki Wielton.
Volvo Polska
Innowacje dla zrównoważonego transportu w miastach przyszłości- to tytuł konferencji organizowanej przez Volvo Polska i 3M, w której planujemy wziąc udział.
FM Logistic
Redakcja etransport. pl uczestniczyła w jubileuszowej konferencji z okazji 20-lecia FM Logistic w Polsce.
CHEP Polska
etransport. pl weźmie udziała w jubileuszowej gali 15-lecia firmy CHEP na polskim rynku.
Inter Cars SA
27 maja br. odbędzie się uroczystość podpisania Aktu Erekcyjnego Europejskiego Centrum Logistycznego ILS Grupy Inter Cars SA.
Wielton S. A.
etransport. pl został zaproszony na konferencję prasową
dotyczącą perspektyw rozwoju grupy kapitałowej Wielton na rynku europejskim.
MAN Truck & Bus Polska Sp. z o. o.
Wiosna w Sadach – impreza poświęcona nowym i używanym autobusom MAN i Neoplal.
PCC Kutno Terminal
Redakcja etransport. pl będzie uczestniczyła w konferencji z okazji zakończenia procesu inwestycyjnego na terminalu PCC w Kutnie.
ITS POLSKA
etransport. pl weżmie udział w VIII Polskim Kongresie ITS.
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu
Na zaproszenie Koła Naukowego LOGISTIQUA oraz Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu etransport. pl weźmie udział w konferencji nt. Nowych Trendów w logistyce i transporcie - MODLOG.

Co nowego w koncie użytkownika etransport.pl

Gdzie i od kiedy obowiązują opony zimowe oraz łańcuchy śniegowe?
Po części pierwszej przyszła kolej na część 2 przewodnika po aktualnych przepisach dotyczących obowiązkowego wyposażenia w opony zimowe oraz łańcuchy śniegowe.
Opony zimowe i łańcuchy śniegowe
Dzięki uprzejmości firmy Continental przekazujemy europejskie przepisy dotyczące wyposażenia pojazdów ciężarowych i autobusów na rok 2018/2019.
Dzień Krajobrazu
Niedawno obchodzony był Dzień Krajobrazu, w związku z czym kierowcy podsyłali nam zdjęcia ze swoich tras. Zapraszamy do obejrzenia.
12 listopada - dodatkowy dzień wolny ale bez zakazów dla ciężarówek
W związku z ustanowieniem dnia 12 listopada b. r. dodatkowym dniem wolnym od pracy, wystąpiliśmy od razu do Miniesterstwa Infrastruktury z pytaniem, czy zostaną w tym dniu wprowadzone również dodatkowe zakazy dla ciężarówek.
Ministerstwo Infrastruktury poinformowało, że nie prowadzi prac nad wprowadzeniem w tym dniu ograniczeń dla pojazdów ciężarowych.
Nowe kary za spanie w kabinie ciężarówki.
Już nie na gorącym uczynku, tylko nawet 28 dni wstecz kontrolerzy mogą karać za spędzanie 45-godzinnego odpoczynku w kabinie ciężarówki.
Uwaga na nowe podejście inspekcji krajów Unii Europejskiej. Do restrykcyjnej Francji dołączyły też Holandia, Belgia, Anglia, Niemy i Włochy, do których kierowcy często podróżowali, by odpocząć w samochodzie.
Wzmożone kontrole drogowe w całej Europie
Od 15 do 21 października br na terenie całej Unii Europejskiej prowadzone będą działania Truck&Bus, organizowane przez siec policji TISPOL. Sprawdzane będą: trzeźwość, przestrzeganie przepisów, stan techniczny pojazdów, zabezpieczenie ładnuków, czas pracy.
Nowe obowiązki przewoźników - przekazywanie danych geolokalizacyjnych
Obowiązek przekazywania danych geolokalizacyjnych środków transportu przewożących towary objęte ustawą wiąże się z koniecznością wyposażenia pojazdu w lokalizator. Co może być geolokalizatorem, jakie dane są wymagane oraz jakie grożą kary za niedopełnienie obowiązku?
Nowa metoda kontroli na niemieckich drogach
Nadchodzą zmiany. Teraz to nie inspektor BAG będzie nam nakazywał zjazd do kontroli a specjalna tablica. Zignorowanie jej grozi mandatem 300 euro.
Poznaj nas - drużyna etransport.pl

Pracujemy w:

Novemedia Ltd

Novemedia Ltd
also trading as etransport.pl

UK Company: SC 393540
EU VAT: GB 933184524
office@novemedia.co.uk

Więcej o nas i naszych projektach:


http://novemedia.co.uk

Redakcja portalu:

redakcja@etransport.pl

Pomoc dla użytkowników:

help@etransport.pl

Sprawy forum:

forum@etransport.pl

Wspólpraca, Partnerstwo, Patronat medialny:

wspolpraca@etransport.pl

Reklama:

reklama@etransport.pl