REKLAMA

Aktualności etransport.pl

Portal etransport.pl dostawca najważniejszych informacji z branży TSL wzbogacił swoją ofertę o kolejny nowy dział Kierowca Do Zabrania .
etransport.pl uruchomił dział Dobrych Parkingów, który ma służyć kierowcom do wymiany informacji o możliwościach postoju we wszystkich krajach Europy
etransport.pl uruchomił na swoich stronach informacje o zakazach i ograniczeniach ruchu w niektórych państwach Europy
W końcu forum dyskusyjne będzie pogrupowane i uporządkowane.
Zmieniliśmy layout podstron etransport.pl - duża zmiana graficzna. Minimalizm i prostota formy nawiązują do szaty graficznej strony głównej.
Lista zajętych terminów jest teraz dostępna na stronie reklamy.
Od teraz, dla wszystkich tych, którzy nie czują się na siłach, by analizować słupki analiz statystycznych, mamy proste rozwiązanie: statystyki "w dwóch zdaniach".
Dokonaliśmy nieco zmian w newsletterze. Najważniejsza z nich, to informacja o działaniach etransport.pl
Utworzyliśmy specjalną przestrzeń dla tych, którzy czują w sobie potrzebę pisania. Blog dostępny jest ze strony głównej etransport.pl

Co nowego w koncie użytkownika etransport.pl

Co z zakazem CB radia?
Niemcy są kolejnym krajem po Szwecji, Irlandii, Grecji, Hiszpanii czy Austrii, który zakazał używania CB Radia. Jednak najbardziej nurtującym pytaniem w tej kwestii pozostaje to czy rynek ma jakieś alternatywy dla kierowców?
❗Actros Edition 2 czyli 400 egzemplarzy auta klasy premium
Nowa, limitowana edycja flagowego Actrosa, który trafia w zapotrzebowanie kierowców zawodowych lubiących innowacje i przedsiębiorców osobiście zasiadających za kierownicą, dla których ciężarówka jest domem, i którzy cenią sobie indywidualny styl oraz wysoki komfort.
Actros F nowość od Mercedes Benz 🤩🤩🤩
To model, który oferuje mniej wyrafinowane parametry techniczne niż jego starszy brat w tej linii, ale także niższe koszty zakupu. Przeznaczony dla klientów, którzy przywiązują szczególną wagę do funkcjonalności i wydajności.
Kierowcy to ludzie mający ogromne serca
Jeśli któregoś dnia na parkingu zobaczycie Panią zmierzającą do Was z puszką i proszącą o wsparcie dla chłopca chorego na SMA, zatrzymajcie się na chwilę, porozmawiajcie. Pani Elżbieta to cudowna osoba, która ma w sobie coś magicznego. 🦸‍♀️🧚‍♀️💝
Otwórzmy jeszcze raz nasze wielkie serca ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Latający patrol
Nad niemiecką autostradą A2 w pobliżu zjazdu do Wollin (Brandenburgia) po raz pierwszy zawisł policyjny dron, którego zadaniem było rejestrowanie niebezpiecznych przypadków niezachowania minimalnej odległości przez kierowców ciężarówek.
Zmiany zatwierdzone
2800zł - tyle wyniesie w przyszłym roku minimalne wynagrodzenie brutto za pracę, wysokość stawki godzinowej wzrośnie do 18, 3zł
⚠️ Poważny błąd w polskim tłumaczeniu Pakietu Mobilności
Polska wersja językowa art. 8 ust. 6 akapit 3 zmienionego rozporządzenia 561/2006 różni się od tej samej regulacji w języku źródłowym.
Różnica jest diametralna.
Jeden z Was potrzebuje pomocy!
Kierowca ciężarówki, który od wielu lat pomaga innym, zmaga się z ciężką chorobą. Tym razem to on potrzebuje wsparcia.
Poznaj nas - drużyna etransport.pl

Pracujemy w:

Novemedia Ltd

Novemedia Ltd
also trading as etransport.pl

UK Company: SC 393540
EU VAT: GB 933184524
office@novemedia.co.uk

Więcej o nas i naszych projektach:


http://novemedia.co.uk

Redakcja portalu:

redakcja@etransport.pl

Pomoc dla użytkowników:

help@etransport.pl

Sprawy forum:

forum@etransport.pl

Wspólpraca, Partnerstwo, Patronat medialny:

wspolpraca@etransport.pl

Reklama:

reklama@etransport.pl