REKLAMA

Aktualności etransport.pl

Portal etransport.pl dostawca najważniejszych informacji z branży TSL wzbogacił swoją ofertę o kolejny nowy dział Kierowca Do Zabrania .
etransport.pl uruchomił dział Dobrych Parkingów, który ma służyć kierowcom do wymiany informacji o możliwościach postoju we wszystkich krajach Europy
etransport.pl uruchomił na swoich stronach informacje o zakazach i ograniczeniach ruchu w niektórych państwach Europy
W końcu forum dyskusyjne będzie pogrupowane i uporządkowane.
Zmieniliśmy layout podstron etransport.pl - duża zmiana graficzna. Minimalizm i prostota formy nawiązują do szaty graficznej strony głównej.
Lista zajętych terminów jest teraz dostępna na stronie reklamy.
Od teraz, dla wszystkich tych, którzy nie czują się na siłach, by analizować słupki analiz statystycznych, mamy proste rozwiązanie: statystyki "w dwóch zdaniach".
Dokonaliśmy nieco zmian w newsletterze. Najważniejsza z nich, to informacja o działaniach etransport.pl
Utworzyliśmy specjalną przestrzeń dla tych, którzy czują w sobie potrzebę pisania. Blog dostępny jest ze strony głównej etransport.pl

Zaprosili nas...

WIELTON S. A.
etransport. pl został zaproszony na uroczystość otwarcia Biura Konstrukcyjnego Spółki Wielton.
Volvo Polska
Innowacje dla zrównoważonego transportu w miastach przyszłości- to tytuł konferencji organizowanej przez Volvo Polska i 3M, w której planujemy wziąc udział.
FM Logistic
Redakcja etransport. pl uczestniczyła w jubileuszowej konferencji z okazji 20-lecia FM Logistic w Polsce.
CHEP Polska
etransport. pl weźmie udziała w jubileuszowej gali 15-lecia firmy CHEP na polskim rynku.
Inter Cars SA
27 maja br. odbędzie się uroczystość podpisania Aktu Erekcyjnego Europejskiego Centrum Logistycznego ILS Grupy Inter Cars SA.
Wielton S. A.
etransport. pl został zaproszony na konferencję prasową
dotyczącą perspektyw rozwoju grupy kapitałowej Wielton na rynku europejskim.
MAN Truck & Bus Polska Sp. z o. o.
Wiosna w Sadach – impreza poświęcona nowym i używanym autobusom MAN i Neoplal.
PCC Kutno Terminal
Redakcja etransport. pl będzie uczestniczyła w konferencji z okazji zakończenia procesu inwestycyjnego na terminalu PCC w Kutnie.
ITS POLSKA
etransport. pl weżmie udział w VIII Polskim Kongresie ITS.
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu
Na zaproszenie Koła Naukowego LOGISTIQUA oraz Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu etransport. pl weźmie udział w konferencji nt. Nowych Trendów w logistyce i transporcie - MODLOG.

Co nowego w koncie użytkownika etransport.pl

Niemiecki Urząd Celny wziął na cel polskich przewoźników
Od stycznia 2018r nastąpiły wzmożone kontrole drogowe polskich przewoźników w Niemczech, liczba kontroli wzrosła nawet o 200%.
Dlaczego kontroli drogowych jest więcej, jak wygląda standardowa inspekcja drogowa wykonywana przez niemiecki Urząd celny oraz jakie są sankcje dla przewoźników?
Wielkanoc w trasie
Święta zbliżają się wielkimi krokami i zapewne zdarzy się, że niektórzy kierowcy spędzą je w kabinach ciężarówek gdzieś na parkingu. W Kuchni Kierowcy znajdziecie sporo fajnych przepisów na wielkanocne potrawy, które już teraz można przygotować w domu i potem ze sobą zabrać, a są i takie, które szybko i prosto będzie można przyrządzić poza domem.
Czy kierowcy zawodowi będą zarabiać więcej?
Podczas obrad Zespołu Trójstronnego ds. Transportu Drogowego strona rządowa przedstawiła propozycje nowelizacji Ustawy o czasie pracy kierowców, której najważniejszy punkt mówi o tym, że kierowcy zawodowi będą rozliczani jak pracownicy delegowani.
Marcowe zakazy ruchu
W połowie miesiąca dodatkowy zakaz poruszania się będzie obowiązywał na Węgrzech, w związku z obchodzonym tam 15 marca Świętem Rewolucji. Pod koniec miesiąca, 30 marca, przypada Wielki Piątek i w niektórych państwach jest to dzień świąteczny a zatem będą obowiązywały dodatkowe ograniczenia.
Podpisz petycję o bezpieczeństwie kierowców!
Kierowcy mają już dość. W połowie zeszłego roku stworzyli petycję online, dzięki której starali się zdobyć wsparcie europejskich władz w sprawie bezpieczeństwa. W związku z tym, że od tamtego czasu niewiele się zmieniło, kierowcy ciężarówek po raz kolejny proszą o wsparcie.
Przygotujcie się na wzmożone kontrole na drogach w całej Europie
Międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające policje drogowe krajów UE - TISPOL, zapowiedziało wzmożone kontrole pojazdów w dniach od 26 lutego do 4 marca
Przekroczenie czasu pracy lub jazdy. Jak uniknąć kar?
Tachograf bezlitośnie wskazuje, że czas jazdy został przekroczony a Ty w dalszym ciągu albo stoisz w korku, albo szukasz miejsca na parkingu. Na szczęście w takiej sytuacji z pomocą przychodzi art. 12 Rozporządzenia 561/2006.
Hiszpania wprowadza karę za odbiór 45h w kabinie
Hiszpania również odpowiedziała na wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE z 20 grudnia 2017r, który orzekł, że kierowca nie może spędzać w pojeździe regularnych tygodniowych okresów odpoczynku.
Hiszpański Związek Przewoźników Fenadismer potwierdził, że w Ministerstwie trwają prace nad nowelizacją ustawy, która wprowadzi zakaz odbierania regularnego tygodniowego odpoczynku w kabinie.
Poznaj nas - drużyna etransport.pl

Pracujemy w:

Novemedia Ltd

Novemedia Ltd
also trading as etransport.pl

UK Company: SC 393540
EU VAT: GB 933184524
office@novemedia.co.uk

Więcej o nas i naszych projektach:


http://novemedia.co.uk

Redakcja portalu:

redakcja@etransport.pl

Pomoc dla użytkowników:

help@etransport.pl

Sprawy forum:

forum@etransport.pl

Wspólpraca, Partnerstwo, Patronat medialny:

wspolpraca@etransport.pl

Reklama:

reklama@etransport.pl

etransport.pl korzysta z:

  • Serwerów dedykowanych
    domeny
  • Systemow statystycznych
    Darmowe statystyki