REKLAMA

Aktualności etransport.pl

Portal etransport.pl dostawca najważniejszych informacji z branży TSL wzbogacił swoją ofertę o kolejny nowy dział Kierowca Do Zabrania .
etransport.pl uruchomił dział Dobrych Parkingów, który ma służyć kierowcom do wymiany informacji o możliwościach postoju we wszystkich krajach Europy
etransport.pl uruchomił na swoich stronach informacje o zakazach i ograniczeniach ruchu w niektórych państwach Europy
W końcu forum dyskusyjne będzie pogrupowane i uporządkowane.
Zmieniliśmy layout podstron etransport.pl - duża zmiana graficzna. Minimalizm i prostota formy nawiązują do szaty graficznej strony głównej.
Lista zajętych terminów jest teraz dostępna na stronie reklamy.
Od teraz, dla wszystkich tych, którzy nie czują się na siłach, by analizować słupki analiz statystycznych, mamy proste rozwiązanie: statystyki "w dwóch zdaniach".
Dokonaliśmy nieco zmian w newsletterze. Najważniejsza z nich, to informacja o działaniach etransport.pl
Utworzyliśmy specjalną przestrzeń dla tych, którzy czują w sobie potrzebę pisania. Blog dostępny jest ze strony głównej etransport.pl

Co nowego w koncie użytkownika etransport.pl

Goodyear wzmacnia cyfrową obecność
Wysokiej jakości ogumienie, którego wybór sam w sobie oznacza bezpieczeństwo użytkowania i ponoszenie niskich kosztów eksploatacyjnych, jest wsparte kompleksową ofertą dla flot transportowych – Goodyear Total Mobility. Chodzi o utrzymanie środków transportu w ciągłym ruchu, bo zarabiają tylko te pojazdy, które pracują. Goodyear dostarcza swoim klientom odpowiednie do tego narzędzia, a w razie potrzeby mobilny serwis oponiarski przywraca sprawność unieruchomionej na drodze ciężarówce maksymalnie w 120 minut. Szczegóły – w artykule pt.
❗ Przedsiębiorco – ten poradnik jest dla Ciebie, zapoznaj się
Zasady współpracy z Wielką Brytanią od 1 stycznia 2021 r. Poradnik dla przedsiębiorcy- to publikacja mającą na celu wsparcie i promocję niezbędnych przygotowań przedsiębiorców do nieuniknionych zmian, które pojawią się, bez względu na wynik trwających negocjacji warunków przyszłej współpracy pomiędzy UE a UK, wraz z zakończeniem okresu przejściowego, czyli od 1 stycznia 2021 r.
Prowadzę jestem trzeźwy 🍷⭕
Ruszyła kolejna odsłona kampanii, której celem jest promowanie zdrowego i trzeźwego stylu życia. Trzeźwość za kierownicą obowiązuje nas każdego dnia o każdej porze. Od tej zasady nie ma wyjątków.
Niemcy będą musiały zwrócić przewoźnikom opłaty drogowe
Trybunał Sprawiedliwości UE w Luksemburgu wydał bardzo ważny wyrok, który pozwoli firmom transportowych ze wszystkich krajów odzyskać niesłusznie naliczane opłaty drogowe w Niemczech (MAUT).
⛔️LISTOPAD⛔️
Wszystkie zakazy obowiązujące w listopadzie 2020r.
❗ Godzina policyjna, specjalne oświadczenie ❗
W związku z zagrożeniem zdrowia wywoływanym przez COVID-19, Włosi wprowadzili 6 kategorii państw, dla których obowiązują osobne obostrzenia przy przekraczaniu granicy włoskiej.
Sprawdź, czy samochód ciężarowy jest gotowy do przekroczenia granicy
W związku z brexitem, brytyjskie władze przygotowały i udostępniły demonstracyjną wersję usługi, która jest w fazie rozwoju i zostanie oficjalnie uruchomiona na stronie GOV. UK w grudniu.
Kierowca może zostać zatrzymany i ukarany grzywną w wysokości do 300 funtów i/lub zawrócony, jeśli pojazd wjedzie do portu w Dover lub Eurotunelu bez zezwolenia Kent Access Permit - KAP.
W niektórych krajach europejskich dostęp do zawodu jest otwarty od lat 18...
w wielu innych częściach świata próg wynosi 21 lat. Branża transportu drogowego potrzebuje młodych ludzi, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na kierowców i zapewnić ciągłość dostaw. Średni wiek kierowców ciężarówek w niektórych miejscach to 55 lat. To musi się zmienić
Poznaj nas - drużyna etransport.pl

Pracujemy w:

Novemedia Ltd

Novemedia Ltd
also trading as etransport.pl

UK Company: SC 393540
EU VAT: GB 933184524
office@novemedia.co.uk

Więcej o nas i naszych projektach:


http://novemedia.co.uk

Redakcja portalu:

redakcja@etransport.pl

Pomoc dla użytkowników:

help@etransport.pl

Sprawy forum:

forum@etransport.pl

Wspólpraca, Partnerstwo, Patronat medialny:

wspolpraca@etransport.pl

Reklama:

reklama@etransport.pl