REKLAMA

Aktualności etransport.pl

Portal etransport.pl dostawca najważniejszych informacji z branży TSL wzbogacił swoją ofertę o kolejny nowy dział Kierowca Do Zabrania .
etransport.pl uruchomił dział Dobrych Parkingów, który ma służyć kierowcom do wymiany informacji o możliwościach postoju we wszystkich krajach Europy
etransport.pl uruchomił na swoich stronach informacje o zakazach i ograniczeniach ruchu w niektórych państwach Europy
W końcu forum dyskusyjne będzie pogrupowane i uporządkowane.
Zmieniliśmy layout podstron etransport.pl - duża zmiana graficzna. Minimalizm i prostota formy nawiązują do szaty graficznej strony głównej.
Lista zajętych terminów jest teraz dostępna na stronie reklamy.
Od teraz, dla wszystkich tych, którzy nie czują się na siłach, by analizować słupki analiz statystycznych, mamy proste rozwiązanie: statystyki "w dwóch zdaniach".
Dokonaliśmy nieco zmian w newsletterze. Najważniejsza z nich, to informacja o działaniach etransport.pl
Utworzyliśmy specjalną przestrzeń dla tych, którzy czują w sobie potrzebę pisania. Blog dostępny jest ze strony głównej etransport.pl

Zaprosili nas...

WIELTON S. A.
etransport. pl został zaproszony na uroczystość otwarcia Biura Konstrukcyjnego Spółki Wielton.
Volvo Polska
Innowacje dla zrównoważonego transportu w miastach przyszłości- to tytuł konferencji organizowanej przez Volvo Polska i 3M, w której planujemy wziąc udział.
FM Logistic
Redakcja etransport. pl uczestniczyła w jubileuszowej konferencji z okazji 20-lecia FM Logistic w Polsce.
CHEP Polska
etransport. pl weźmie udziała w jubileuszowej gali 15-lecia firmy CHEP na polskim rynku.
Inter Cars SA
27 maja br. odbędzie się uroczystość podpisania Aktu Erekcyjnego Europejskiego Centrum Logistycznego ILS Grupy Inter Cars SA.
Wielton S. A.
etransport. pl został zaproszony na konferencję prasową
dotyczącą perspektyw rozwoju grupy kapitałowej Wielton na rynku europejskim.
MAN Truck & Bus Polska Sp. z o. o.
Wiosna w Sadach – impreza poświęcona nowym i używanym autobusom MAN i Neoplal.
PCC Kutno Terminal
Redakcja etransport. pl będzie uczestniczyła w konferencji z okazji zakończenia procesu inwestycyjnego na terminalu PCC w Kutnie.
ITS POLSKA
etransport. pl weżmie udział w VIII Polskim Kongresie ITS.
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu
Na zaproszenie Koła Naukowego LOGISTIQUA oraz Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu etransport. pl weźmie udział w konferencji nt. Nowych Trendów w logistyce i transporcie - MODLOG.

Co nowego w koncie użytkownika etransport.pl

Świąteczne pyszności dla kierowców!
Czas Bożego Narodzenia wielu z nas kojarzy się z pysznym domowym jedzeniem. Co jednak, gdy przychodzi spędzić święta w trasie? kuchniakierowcy. pl przygotowała wyjątkowe menu pełne potraw, które można zabrać w trasę.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony i zapoznawania się ze świątecznymi przepisami, a z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie!
Konferencja: Co czeka branżę transportową w 2018 roku?
Ideą spotkania jest zapoznanie uczestników konferencji z aktualnymi zmianami w prawie transportowym oraz najnowszymi informacjami zwiększającymi bezpieczeństwo firm transportowych działających na terenie Europy. Konferencja ma stanowić arenę do otwartej dyskusji wśród biorących udział gości i prelegentów wydarzenia. Zapraszamy!
DobryParking - teraz z opcją zaznaczania noclegów by odbierać odpoczynki zgodnie z przepisami
Zakaz noclegu w kabinie stał się nie lada problemem dla wielu kierowców. Trzeba podjąć decyzję, gdzie spędzić pauzę zgodnie z przepisami, gdzie oprócz bazy noclegowej jest też zapewnione miejsce parkingowe dla dużego zestawu. Ruszamy dla Was z nową propozycją! Od teraz baza dobryparking. pl ma również opcję dodania oraz wyboru parkingu z bazą noclegową. Wystarczy zaznaczyć ikonę łóżka, a na mapie pokażą się wybrane lokalizacje. Pamiętajcie, że nadal to Wy tworzycie mapę parkingów. My staramy się jedynie, aby była ona dla Was bardziej użyteczna.
"Feri Szakal" autorstwa Marcin63
W Cottrell Transport zawsze było dużo kotów. Wałęsały się po placu, wygrzewały na stosach palet, przeciągały leniwie i w ogóle spacerowały jak po swoim. Inna rzecz, że to był ich dom...
Trick. Myk. Wałek.
W swojej najnowszej publikacji Yeti dzieli się swoimi spostrzeżeniami, jakie można zastosować w różnych sytuacjach "myki" w celu zapewnienia sobie tzw. świętego spokoju. Tekst życiowy i jak zwykle z humorem.
Nowości w trafficban.com
Interesują Cie informacje dotyczące zakazów? Chcesz być na bieżąco wybierając się w trasę? Na stronie trafficban. com pojawiły się Aktualności. Znajdziesz tam bieżące informacje z tematyki zakazów ruchu, zamkniętych dróg oraz utrudnień.
Obowiązki kierowcy zawodowego
Zakres pracy jaki obowiązuje kierowców jest szeroki i wynika z aktów prawnych.
Zmiana adresu email
Dla użytkowników, którzy z różnych przyczyn potrzebują zmienić adres mailowy ale jednocześnie chcą zachować swój dotychczasowy login, stworzyliśmy możliwość samodzielnej zmiany danych. Wystarczy wejść w Edycję swojego profilu i dokonać korekty. Menu: Profil -> Zmień adres email
Poznaj nas - drużyna etransport.pl

Pracujemy w:

Novemedia Ltd

Novemedia Ltd
also trading as etransport.pl

UK Company: SC 393540
EU VAT: GB 933184524
office@novemedia.co.uk

Więcej o nas i naszych projektach:


http://novemedia.co.uk

Redakcja portalu:

redakcja@etransport.pl

Pomoc dla użytkowników:

help@etransport.pl

Sprawy forum:

forum@etransport.pl

Wspólpraca, Partnerstwo, Patronat medialny:

wspolpraca@etransport.pl

Reklama:

reklama@etransport.pl

etransport.pl korzysta z:

  • Serwerów dedykowanych
    domeny
  • Systemow statystycznych
    Darmowe statystyki