REKLAMA

Polityka prywatności
Ochrona prywatności użytkowników serwisów internetowych Novemedia Ltd - etransport.pl, trafficban.com, KuchniaKierowcy.pl, KierowcaDoZabrania.pl oraz wersji mobilnej etransport.pl

Przetwarzanie danych osobowych użytkowników serwisów internetowych Novemedia Ltd

 • Dane dotyczące użytkowników serwisów internetowych Novemedia przetwarzane są przez Novemedia Ltd działającą również jako etransport.pl z siedzibą w Wielkiej Brytanii, 17 Toll House Grove, Tranent, East Lothian, EH33 2QR wpisaną do brytyjskiego rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Companies House pod numerem SC393540, EU VAT GB 933184524, adres serwisu korporacyjnego www.novemedia.co.uk (dalej zwaną "Novemedia"), będącą w odniesieniu do danych osobowych użytkowników administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Jakie dane o Tobie zbieramy?

 • Dane zbierane podczas rejestracji
  Użytkownik, który chce skorzystać z niektórych funkcji naszych serwisów będzie musiał sie zarejestrować. Podczas rejestracji zapytamy o Twój adres email, nazwę użytkownika oraz hasło jakiego będzie używał na naszej witrynie.
 • Dane zbierane automatycznie
  Podczas wizyty użytkownika w naszych serwisach internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące jego wizyty, np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego itp.
 • Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nami
  Gdy uzytkownik kontaktuje się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazuje nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

 • W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych o użytkownikach podmiotom trzecim.
 • Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia użytkownikowi zalogowania się do naszego systemu. Rejestracja nie jest obowiązkowa.
 • Jeżeli uzytkownik zapisał się do naszego Newslettera, lub w inny sposób wyraził zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy dane użytkownika w celu wysłania mu naszego Newslettera oraz zleconych przez klientów Novemedia dystrybucji materiałów marketingowych. Użytkownik zostanie zapytany czy chce otrzymywać Newsletter podczas rejestracji. Użytkownik może również zapisać lub wypisać się z Newslettera bez dokonywania rejestracji pod adresem etransport.pl/magazyn
 • Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszych serwisach internetowych, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.
 • Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy użytkownikiem, a naszymi serwisami będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.
 • W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, dane użytkownika mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
 • W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?

 • Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, będziesz od nas otrzymywać drogą emailową nasz Newsletter oraz materiały marketingowe naszych klientów

W jaki sposób możesz poinformować nas o zmianie danych?

 • Po zalogowaniu się do systemu zwanego dalej "Moje Konto" i wybraniu menu PROFIL, możesz wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane osobowe zbierane podczas rejestracji. W tej chwili nie można zmienić adresu email w "Moim Koncie", dlatego że jest on integralną częścią autoryzacji w serwisach. Moje Konto można wyłączyć lub zdezaktywować. Wyłączone konto zostanie włączone ponownie, jesli użytkownik dokona poprawnej autoryzacji
 • Z Newslettera można wypisać się poprzez wypełnienie formularza na stronie etransport.pl/magazyn Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.
 • Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

 • dostosowania zawartości stron serwisów internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb,
 • tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości,
 • utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
 • dostarczania użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

W jaki sposób zmienić ustawienia dotyczące Cookie w swojej przeglądarce internetowej?

W jaki sposób zabezpieczamy Twoje dane osobowe?

 • Nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.

Zmiany naszej polityki prywatności.

 • Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Kontakt

 • Novemedia Ltd, 17 Toll House Grove, Tranent, East Lothian, EH33 2QR, Wielka Brytania
  W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt na adres email office@novemedia.co.uk