Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Nie przegap swojej szansy! Dołącz do grona profesjonalnych kierowców

Utworzona: 2022-09-25


Do 30 września br. trwają zapisy na kolejne szkolenia Akcji Profesjonalni kierowcy.

🔹 7.10.2022r. - szkolenie teoretyczne w formule online dotyczące obsługi i wykorzystania pojazdów terenowych i budowlanych FMX, FL
🔹 21.10.2022r. - kolejne szkolenie praktyczne - tym razem w województwie łódzkim. Tego dnia będziecie mieli okazję sprawdzić się pod okiem Instruktorów Szkoła Doskonalenia Jazdy Volvo Trucks, doskonaląc umiejętności jazdy i poznając tajniki tego zawodu.

Zapisy na oba szkolenia trwają do 30 września, liczba miejsc na szkoleniu praktycznym jest ograniczona. Dotychczasowi uczestnicy tej edycji szkoleń mają pierwszeństwo.

ZAPISY TUTAJ 📌

Na koniec warto wspomnieć, że akcja „Profesjonalni kierowcy” powstała z inicjatywy kilku firm, którym zależy na podnoszeniu kwalifikacji przyszłych pracowników branży transportowej. Obecnie wspierają ją firmy: Volvo Trucks, MJM Brokers, Volvo Financial Services (VFS), MAK Ubezpieczenia, Phillips Poland, Wielton, Continental, PKO Leasing, Ergo Hestia i Shell Polska.

W ramach przedsięwzięcia szkoleni są młodzi kierowcy, którym zależy na stabilnej i dobrze płatnej pracy w firmach o międzynarodowej renomie. Bezpłatne kursy prowadzą najlepsi instruktorzy, a osoby, które wezmą w nich udział, mają szansę na uzyskanie certyfikatu „Profesjonalnego kierowcy” potwierdzającego ich przygotowanie do zawodu. Akcja „Profesjonalni kierowcy” to inicjatywa, która ma na celu podniesienie bezpieczeństwa na drogach oraz świadomości społecznej na temat wysokiej rangi usług transportowych jako znaczącej gałęzi gospodarki.

Firma PwC szacuje, że w 2022 roku w Polsce zabraknie 200 tys. zawodowych kierowców. Dlatego jednym z celów akcji jest również szeroka promocja zawodu kierowcy wśród młodzieży, kobiet, osób, które mają prawo jazdy C+E, ale nie pracują w zawodzie oraz takich, które chcą zmienić swoją profesję.

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie w ramach akcji „Profesjonalni kierowcy”?

🔸 Szkolenie jest bezpłatne. Uczestnicy mają szansę powiększać swoje kompetencje pod okiem najlepszych instruktorów w kraju.
🔸 To oszczędność. Koszt wyszkolenia jednej osoby wynosi około 600 Euro.
🔸 Można uzyskać prestiżowy certyfikat „Profesjonalnego kierowcy” potwierdzający wysokie kwalifikacje.
🔸 Z certyfikatem „Profesjonalnego kierowcy” rosną szanse na znalezienie dobrej pracy w branży transportowej.
🔸 Wiedzę, zdobytą na szkoleniach, będzie można sprawdzić w praktyce na najwyższej jakości sprzęcie dostarczonym przez partnerów akcji „Profesjonalni kierowcy”.
🔸 Kierowca z certyfikatem jest bardziej atrakcyjny i godny zaufania dla przyszłych pracodawców.
🔸 Osoby, które zdobędą certyfikat „Profesjonalnego kierowcy” trafią do bazy danych, z której korzystają największe i najbardziej uznane firmy transportowe na rynku.

Źródło: facebook.com/ProfesjonalniKierowcy/profesjonalni-kierowcy.pl
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels