Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Kierowca Do Zabrania
Portal etransport.pl dostawca najważniejszych informacji z branży TSL wzbogacił swoją ofertę o kolejny nowy dział Kierowca Do Zabrania .

Utworzona
2012-01-18
Przeczytana
32767

Nowa platforma od początku cieszy się dużym powodzeniem. Strona skierowana jest głównie do kierowców samochodów ciężarowych umożliwiając im nawiązanie kontaktu gdy potrzebują pomocy w dostaniu się do domu z miejsca postoju zestawu lub do auta oddalonego od miejsca zamieszkania, ale również i do kierowców mogących zabrać kolegów „po fachu” do miejsca leżącego na trasie swojego przejazdu. Dla ułatwienia udostępniliśmy wyszukiwarkę ofert według dat.
Zarówno data jak i miejsce docelowe widoczne jest dla każdego użytkownika, natomiast
dodawanie ofert oraz wgląd w bardziej szczegółowe informacje dotyczące kontaktu do zamieszczonej oferty w postaci telefonu czy adresu e-mail są dostępne wyłącznie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Bezpieczeństwo i ochrona

Dotychczas kierowcy szukający możliwości podwiezienia lub ci, którzy podwiezienie oferowali ogłaszali się w sposób otwarty na różnych forach internetowych ujawniając swoje numery telefonów, adresy emailowe, itd.
W celu maksymalnej możliwej ochrony osób poszukujących transportu, jak i tych oferujących podwiezienie, dane kontaktowe widoczne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Anonimowy użytkownik nie ma do tych danych dostępu.

Zarejestrowane konto zbiera historię logowań czyli adres IP i czas logowania co pozwala na ustalenie lokalizacji osoby niebezpiecznej i w razie konieczności na przekazanie tych informacji przez Administratora serwisu upoważnionym organom Państwa. Dotyczy to zarówno osób dodających ogłoszenia jak i tych przeglądających.

Patnerem etransport.pl promującym akcję - Kierowca do Zabrania - został TRAILER Magazine, OZPTD, portal PROMY24, portal PTForum.pl

www.kierowcadozabrania.pl

LOGOTYPY etransport.pl:

INNE AKTUALNOŚCI