Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Czas pracy kierowców bez tajemnic. Bezpłatne szkolenie dla każdego

Utworzona: 2023-11-21


Zapisz się i weź udział w praktycznym szkoleniu online z czasu pracy kierowców, które odbędzie się 22 listopada br. o godzinie 18:00.

Jak wynika z obserwacji organizatorów - transportowcy.com.pl, kwestie związane z czasem pracy kierowców cały czas stanowią wyzwanie, zarówno dla samych kierowców, spedytorów, dyspozytorów, planistów, jak też właścicieli firm. Przepisy ciągle się zmieniają, a życie pisze różne scenariusze, których nie sposób przewidzieć zza biurka. transportowcy.com.pl wraz ze Stowarzyszeniem Klub Polskiego Truckera mają wspólną misję - chcą edukować kierowców i przewoźników, aby nie tracili pieniędzy na kary i mandaty, których można było uniknąć.

W środę 22 listopada o 18:00 Edyta Brodawka poprowadzi bezpłatne szkolenie z czasu pracy kierowców. Specjalistka już od trzynastu lat zajmuje się transportem w praktyce, a od siedmiu szkoli kadry dla transportu. Rozlicza czas pracy kierowców. Podczas wydarzenia skupi się na aspektach, które sprawiają najwięcej trudności. Ze szkolenia będzie można się dowiedzieć m.in. jak często można wydłużyć czas prowadzenia pojazdu, skrócić odpoczynek dobowy, wydłużyć czas prowadzenia pojazdy zgodnie z pakietem mobilności. Nie możesz być na żywo? Nic nie szkodzi - szkolenie będzie nagrywane, a każda osoba, która się zapisze otrzyma dostęp do nagrania. Nie czekaj ani chwili i zapisz się na wydarzenie.

Link do strony rejestracyjnej 📌

Źródło: transportowcy.com.pl
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Euroma Maciej Działoszyński


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels