Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Najlepsi dealerzy DAF w Polsce
Utworzona: 2023-03-24

24 marca br. we Wrocławiu odbyła się coroczna Gala Dealera Roku DAF, podczas której nagrodzono najlepszych dealerów ciężarówek z Eindhoven w Polsce.

REKLAMA
Dealer Roku DAF to coroczny konkurs, którego celem jest nagrodzenie najlepszych autoryzowanych dealerów marki DAF w Polsce. Tegoroczna edycja jest już XII. W zeszłym roku tytuł najlepszego dealera marki DAF w naszym kraju trafił do ESA Trucks Polska – oddział w Świecku. Zwycięzcy ubiegłorocznej edycji nie oddali zdobytej statuetki – Dealerem Roku DAF 2023 ponownie została ESA Trucks Polska – tym razem tytuł trafił do zespołu z filii w Godzieszowie. Warto podkreślić, że tym samym ESA zachowała także status najbardziej utytułowanego dealera ciężarówek holenderskiej marki w Polsce.

1️⃣miejsce - ESA Trucks Polska, filia Godzieszów.
2️⃣miejsce - DBK, oddział w Białymstoku.
3️⃣miejsce - TB Truck & Trailer Serwis, oddział Wolica.

Zespół ESA Trucks Polska to 350 pracowników, z czego niemal połowa to zespół techniczny. Natomiast to, co wyróżnia każdego z nas, to ogromna pasja i serce do ciężarówek – zwłaszcza marki DAF. Bez cienia ironii powiem, że my naprawdę kochamy te holenderskie ciężarówki. Zresztą nie tylko my, ponieważ DAF to niemal od 20 lat najpopularniejsza ciężarówka w Polsce. Od 12 lat DAF organizuje ten konkurs i my siłą rzeczy stajemy w szranki z innymi, ale muszę zdradzić, że robimy to niejako przy okazji. Nie gonimy za wszelką cenę za targetami, KPI’ami, liczbami. Są dla nas ważne, ale najważniejsze dla nas, to po prostu robić swoje. I jak widać, chyba właśnie w tym pozornym szaleństwie jest metoda, skoro po raz kolejny odbieramy nagrodę powiedział Jarosław Szymkowiak, Dyrektor Zarządzający ESA Trucks Polska.

To kolejna nagroda dla ESA Trucks, bo warto dodać, że ten dealer doskonale radzi sobie także na arenie międzynarodowej, wielokrotnie odbierając również europejskie prestiżowe nagrody. Przekazujemy statuetkę Dealera Roku 2023 bez cienia wątpliwości, ponieważ o najwyższej jakości usług ESA Trucks świadczą nie tylko doskonałe wskaźniki, ale także setki komentarzy zadowolonych użytkowników – przedsiębiorców oraz kierowców. DAF to przede wszystkim marka wielkiego, dopracowanego, ale jednak narzędzia, bo właśnie tym jest współczesna ciężarówka. Narzędzia, które ma realizować zadania, jakie się przed nim stawia – czy to w sektorze dystrybucji, budowalnym czy komunalnym – a przy okazji pomagać przedsiębiorcom w realizacji ich biznesu, a kierowcom komfortowo i bezpiecznie wykonywać swoja pracę. ESA Trucks Polska to dowód na to, że możliwe jest połączenie czysto narzędziowego podejścia z biznesem, ale i troską o najwyższe zadowolenie klientów mówi Mariusz Piszczek, Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska.
Źródło: DAF Trucks Polska
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels