Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Jak sprawdziła się na ulicach?
Utworzona: 2022-10-24

Podczas pierwszej fazy testów, prototyp weryfikacyjny Volta Zero był po raz pierwszy użyty w normalnych ruchu dystrybucyjnym w Paryżu.

W roku 2021 Volta Trucks i DB Schenker potwierdziły intensywną współpracę i zamówienie przedsprzedażowe na prawie 1500 elektrycznych pojazdów Volta Zero, co jest jak dotąd największym zamówieniem elektrycznych ciężarówek o średniej ładowności w Europie. 16-tonowa Volta Zero będzie wykorzystywana w europejskich terminalach DB Schenker do transportu towarów z węzłów dystrybucyjnych do centrów miast i obszarów miejskich. Eksploatacja ciężarówek Volta rozpocznie się w 10 lokalizacjach na terenie pięciu krajów.

Od początku współpracy pozostajemy w bliskim kontakcie i wspólnie pracujemy nad dalszym rozwojem pojazdu. Wspaniale było zobaczyć, jak Volta Zero sprawdza się na ulicach Paryża. Z niecierpliwością czekamy na włączenie pierwszych pojazdów pilotażowych do naszej floty w Europie na początku 2023 roku mówi Cyrille Bonjean, wiceprezes wykonawczy ds. transportu lądowego w DB Schenker w Europie.
Po ogłoszeniu informacji o największym w Europie zamówieniu na nasze ciężarówki elektryczne, postanowiliśmy współpracować z DB Schenker w dążeniu do dekarbonizacji logistyki miejskiej. Pierwsze użycie w Volty Zero w środowisku miejskim jest dowodem tego, jak owocna była dotychczasowa współpraca. To wspaniały zwiastun przed uruchomienie produkcji seryjnej w najbliższej przyszłości powiedziała Essa Al-Saleh, dyrektor generalny Volta Trucks.
Źródło: Volta Trucks
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
superTrans Myjnie samochodowe


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels