Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Belgia
ilość parkingów: 38

Dodaj

Belgia

TOP 5 najaktywniejszych

UżytkownikDodał
GENERAŁSKORPION4
kierowca kochanki3
stike3
Malprix3
blady2
Najczęściej komentowany

Najwyżej oceniony

Najczęściej oglądany

Pytania

O co chodzi - co to jest "Mapa dobrych parkingów"?

Mapa dobrych parkingów w Europie, to baza wiedzy tworzona przez Was i dla Was. Wybierz interesujący Cię kraj z listy i zobacz polecane parkingi. Jeśli w danym kraju nie ma jeszcze żadnej propozycji dobrego parkingu, to zachęcam serdecznie do dodania takiego punktu. By dodać punkt na mapie trzeba być posiadaczem konta w etransport.pl. Mape można przybliżać, oddalać, przesuwac i zmieniać jej tryb pracy np. z drogowego na satelitarny.

Jak używać?

Mapę można przybliżyć, oddalić, przesuwać i zmieniać tryby pracy (mapa, widok satelitarny itd). Na przykład - mapę można przesunąć - chwytając mapę myszką (kliknij, przytrzymaj przycisk i przesuń), jak również klikając kursory w lewym górnym narożniku mapy.

Chcesz podyskutować, zapytać?

masz pilne pytanie lub chcesz podystkutować o funkcjonowaniu działu Dobrych Parkingów - Zapraszam na forum:

DOBRY PARKING w etransport. pl - Wasze pytania, sugestie

Jak dodać fotografię?

każdy zalogowany może dodać własną fotkę parkingu. Dlaczego? Dzielenie się z innymi własnym fotograficznym spostrzeżeniem, poprzez pokazanie czegoś dobrego lub wskazanie niedoskonałości może wpłynąć na poprawę jakości tego parkingu.

by dodać fotkę: musisz się zalogować i wybrać parking do którego chcesz dodać fotkę. Obok ikonki drukarki, znajdziesz ikonkę fotografii z plusikiem.
Kliknij w taką ikonkę

Obiekt
Koordynaty
ZOOM
Środek mapy
Parking - Belgia Hognoul TotalParking - Meer - TotalParking - Herve-TotalParking - Belgia KalkenParking - Belgia, JabbekeParking - Antwerpia, piramidkiParking - Wanlin E411 z Namur w kierunku LuxemburgParking - Kortrijk, BelgiaParking - LAR MennenParking - Zeebrugge, BelgiaParking - Strefa przemysłowa w Houdeng Goegnies. Parking - ShellParking - Herve U DziadkaParking - Borealis, Beringen (Belgia) Parking - Total E 19Parking - A14E17 Przed Gentem od LilleParking - KIWIParking - LichtenbuschParking - Tankstela przy E40Parking - Stacja TEXACO w Gencie, John KennedylaanParking - baticeParking - TEXAKO przy A-18Parking - Truck Stop Shell LokerenParking - Gent stacjaParking - KruibekeParking - MeslinParking - texacoParking - A18 / okolice NieuwportParking - ring Brukseli /A10 wypasParking - A10/Jabbeke kierunek BrukselaParking - Aire dOrival Total A7 E19Parking - Spokojna pompa Przy N4Parking - Heverlee Bruksela-Liege E40Parking - A16Parking - Truck Center Habay 29 Zjazd z A4Parking - Spora pompa TOTAL. Parking - Truck stop 26 bisParking - BATIM SNAP PARKINGParkingi w AlbaniaParkingi w AustriaParkingi w BelgiaParkingi w BiałoruśParkingi w Bośnia i HercegowinaParkingi w BułgariaParkingi w ChorwacjaParkingi w CzarnogóraParkingi w CzechyParkingi w DaniaParkingi w EstoniaParkingi w Federacja RosyjskaParkingi w FinlandiaParkingi w FrancjaParkingi w GrecjaParkingi w HiszpaniaParkingi w HolandiaParkingi w IrlandiaParkingi w KazachstanParkingi w LiechtensteinParkingi w LitwaParkingi w LuksemburgParkingi w ŁotwaParkingi w MacedoniaParkingi w MołdawiaParkingi w NiemcyParkingi w NorwegiaParkingi w PolskaParkingi w PortugaliaParkingi w RumuniaParkingi w SerbiaParkingi w SłowacjaParkingi w SłoweniaParkingi w SzwajcariaParkingi w SzwecjaParkingi w TurcjaParkingi w UkrainaParkingi w Wielka BrytaniaParkingi w WęgryParkingi w Włochy