Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Szwecja
ilość parkingów: 64

Dodaj

Szwecja

TOP 5 najaktywniejszych

UżytkownikDodał
kubayo6
cryss26
marchewa6664
Tomasz1813
lejdioza3
Najczęściej komentowany

Najwyżej oceniony

Najczęściej oglądany

Pytania

O co chodzi - co to jest "Mapa dobrych parkingów"?

Mapa dobrych parkingów w Europie, to baza wiedzy tworzona przez Was i dla Was. Wybierz interesujący Cię kraj z listy i zobacz polecane parkingi. Jeśli w danym kraju nie ma jeszcze żadnej propozycji dobrego parkingu, to zachęcam serdecznie do dodania takiego punktu. By dodać punkt na mapie trzeba być posiadaczem konta w etransport.pl. Mape można przybliżać, oddalać, przesuwac i zmieniać jej tryb pracy np. z drogowego na satelitarny.

Jak używać?

Mapę można przybliżyć, oddalić, przesuwać i zmieniać tryby pracy (mapa, widok satelitarny itd). Na przykład - mapę można przesunąć - chwytając mapę myszką (kliknij, przytrzymaj przycisk i przesuń), jak również klikając kursory w lewym górnym narożniku mapy.

Chcesz podyskutować, zapytać?

masz pilne pytanie lub chcesz podystkutować o funkcjonowaniu działu Dobrych Parkingów - Zapraszam na forum:

DOBRY PARKING w etransport. pl - Wasze pytania, sugestie

Jak dodać fotografię?

każdy zalogowany może dodać własną fotkę parkingu. Dlaczego? Dzielenie się z innymi własnym fotograficznym spostrzeżeniem, poprzez pokazanie czegoś dobrego lub wskazanie niedoskonałości może wpłynąć na poprawę jakości tego parkingu.

by dodać fotkę: musisz się zalogować i wybrać parking do którego chcesz dodać fotkę. Obok ikonki drukarki, znajdziesz ikonkę fotografii z plusikiem.
Kliknij w taką ikonkę

Obiekt
Koordynaty
ZOOM
Środek mapy
Parking - TorsvikParking - HimleParking - Parking na strefie przemysłowejParking - Enkoping, Gulivervagen, SzwecjaParking - Karlskrona, SzwecjaParking - IDS Q8Parking - Halmstad, EUROSTOPParking - Stacja benzynowaParking - Szwecja pompa ShellParking - Parking przy SparregatanParking - 137 zjazd na E20, StrangnasParking - Stacja STATOILParking - ZameczekParking - Vaxjo ZONA oświetlona, STATOIL, Q7Parking - E4 PlażaParking - BROParking - STATOILParking - Stigs Center, popularny StigParking - Nykoping BroParking - Torsvik, Shell. Parking - Rasta KalmarParking - Filipstad OKQ8Parking - KalltorpParking - Rasta TanumParking - Varnamo StrzeżonyParking - PersonParking - KlevshultParking - OdeshogParking - Falkenberg, 50 zjazd z drogi E6Parking - gavleParking - Gotastrom, Szwecja Autostrada E4Parking - Arboga IDS STATOILParking - GavleParking - ArvikaParking - EmmabodaParking - JarnaParking - TrelleborgParking - charlottenbergParking - SHELL 7-Eleven, Botkyrka, StockholmParking - Gotene, PREEMParking - OK Q8 Umea SzwecjaParking - PerstorpParking - Qstar EdsbrukParking - Statoil MantorpParking - Truckstop OerbroParking - Parking Alvesta Droga 25/27Parking - Malmo, Statoil przy zonie przemysłowej. Parking - PREEMParking - parking ikeiParking - Preem - AbborravikParking - Rasta- PreemParking - ForkarlaParking - Rasta MariestadParking - ScaniaParking - Parking ArvikaParking - PreemParking - Nedre HedenParking - PREEM stacja parking hotel bankomatParking - Rasta VargardaParking - Lars DufwaParking - OKQ8Parking - Circle K FladieParking - HerrbetaParking - Parking TIR VasterasParkingi w AlbaniaParkingi w AustriaParkingi w BelgiaParkingi w BiałoruśParkingi w Bośnia i HercegowinaParkingi w BułgariaParkingi w ChorwacjaParkingi w CzarnogóraParkingi w CzechyParkingi w DaniaParkingi w EstoniaParkingi w Federacja RosyjskaParkingi w FinlandiaParkingi w FrancjaParkingi w GrecjaParkingi w HiszpaniaParkingi w HolandiaParkingi w IrlandiaParkingi w KazachstanParkingi w LiechtensteinParkingi w LitwaParkingi w LuksemburgParkingi w ŁotwaParkingi w MacedoniaParkingi w MołdawiaParkingi w NiemcyParkingi w NorwegiaParkingi w PolskaParkingi w PortugaliaParkingi w RumuniaParkingi w SerbiaParkingi w SłowacjaParkingi w SłoweniaParkingi w SzwajcariaParkingi w SzwecjaParkingi w TurcjaParkingi w UkrainaParkingi w Wielka BrytaniaParkingi w WęgryParkingi w Włochy