Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Federacja Rosyjska
ilość parkingów: 43

Dodaj

Federacja Rosyjska

TOP 5 najaktywniejszych

UżytkownikDodał
magnum38511
maniax8110
turboboss4
v753
amatorzy3
Najczęściej komentowany

Najwyżej oceniony

Najczęściej oglądany

Pytania

O co chodzi - co to jest "Mapa dobrych parkingów"?

Mapa dobrych parkingów w Europie, to baza wiedzy tworzona przez Was i dla Was. Wybierz interesujący Cię kraj z listy i zobacz polecane parkingi. Jeśli w danym kraju nie ma jeszcze żadnej propozycji dobrego parkingu, to zachęcam serdecznie do dodania takiego punktu. By dodać punkt na mapie trzeba być posiadaczem konta w etransport.pl. Mape można przybliżać, oddalać, przesuwac i zmieniać jej tryb pracy np. z drogowego na satelitarny.

Jak używać?

Mapę można przybliżyć, oddalić, przesuwać i zmieniać tryby pracy (mapa, widok satelitarny itd). Na przykład - mapę można przesunąć - chwytając mapę myszką (kliknij, przytrzymaj przycisk i przesuń), jak również klikając kursory w lewym górnym narożniku mapy.

Chcesz podyskutować, zapytać?

masz pilne pytanie lub chcesz podystkutować o funkcjonowaniu działu Dobrych Parkingów - Zapraszam na forum:

DOBRY PARKING w etransport. pl - Wasze pytania, sugestie

Jak dodać fotografię?

każdy zalogowany może dodać własną fotkę parkingu. Dlaczego? Dzielenie się z innymi własnym fotograficznym spostrzeżeniem, poprzez pokazanie czegoś dobrego lub wskazanie niedoskonałości może wpłynąć na poprawę jakości tego parkingu.

by dodać fotkę: musisz się zalogować i wybrać parking do którego chcesz dodać fotkę. Obok ikonki drukarki, znajdziesz ikonkę fotografii z plusikiem.
Kliknij w taką ikonkę

Obiekt
Koordynaty
ZOOM
Środek mapy
Parking - Jarcewo MotelParking - Obwodnica RosławiaParking - lipowoParking - OlszaParking - 147kmParking - MotelParking - Obwodnica BrjanskaParking - Obwodnica LipeckaParking - AUTOLOGISTIK - PIKINOParking - KROKUS (Tamozenny post Akulowo) Parking - KRASNOGORSK SVH ZNAMIENSKOJEParking - IRBIS Wołkołamskoje szoseParking - AKADESParking - autohof tirport rusParking - bolszaja sosnovaParking - stojankaParking - Motel SmoleńskParking - Jermaki E100Parking - stojankaParking - MayakParking - З и м о в н и к и Parking - А б а т с к о е Parking - Э Л И С Т А Parking - Ш у ш а р ы Parking - Л о с е в о Parking - Н о в о к у з н е ц к Parking - Ч е л я б и н с к Parking - О м с к Parking - Б а р а б и н с к Parking - О м с к Parking - О с к о л Parking - Dzierżyńsk VOLVOParking - P119Parking - Karaczew między Briańskiem, a Orłem. A141Parking - Odincovo, rus, Federacja RosyjskaParking - Malcevo, stacje paliw BP. Federacja RosyjskaParking - Tamozenny post Mamontovskii, 10130130, Tarasovka, Federacja RosyjskaParking - parkingParking - parkingParking - BesedinoParking - parking TIRParking - VULKANParking - TRAKTIRParkingi w AlbaniaParkingi w AustriaParkingi w BelgiaParkingi w BiałoruśParkingi w Bośnia i HercegowinaParkingi w BułgariaParkingi w ChorwacjaParkingi w CzarnogóraParkingi w CzechyParkingi w DaniaParkingi w EstoniaParkingi w Federacja RosyjskaParkingi w FinlandiaParkingi w FrancjaParkingi w GrecjaParkingi w HiszpaniaParkingi w HolandiaParkingi w IrlandiaParkingi w KazachstanParkingi w LiechtensteinParkingi w LitwaParkingi w LuksemburgParkingi w ŁotwaParkingi w MacedoniaParkingi w MołdawiaParkingi w NiemcyParkingi w NorwegiaParkingi w PolskaParkingi w PortugaliaParkingi w RumuniaParkingi w SerbiaParkingi w SłowacjaParkingi w SłoweniaParkingi w SzwajcariaParkingi w SzwecjaParkingi w TurcjaParkingi w UkrainaParkingi w Wielka BrytaniaParkingi w WęgryParkingi w Włochy