Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Austria
ilość parkingów: 45

Dodaj

Austria

TOP 5 najaktywniejszych

UżytkownikDodał
stike5
Malprix5
piniek2
pitool2
morphx2
Najczęściej komentowany

Najwyżej oceniony

Najczęściej oglądany

Pytania

O co chodzi - co to jest "Mapa dobrych parkingów"?

Mapa dobrych parkingów w Europie, to baza wiedzy tworzona przez Was i dla Was. Wybierz interesujący Cię kraj z listy i zobacz polecane parkingi. Jeśli w danym kraju nie ma jeszcze żadnej propozycji dobrego parkingu, to zachęcam serdecznie do dodania takiego punktu. By dodać punkt na mapie trzeba być posiadaczem konta w etransport.pl. Mape można przybliżać, oddalać, przesuwac i zmieniać jej tryb pracy np. z drogowego na satelitarny.

Jak używać?

Mapę można przybliżyć, oddalić, przesuwać i zmieniać tryby pracy (mapa, widok satelitarny itd). Na przykład - mapę można przesunąć - chwytając mapę myszką (kliknij, przytrzymaj przycisk i przesuń), jak również klikając kursory w lewym górnym narożniku mapy.

Chcesz podyskutować, zapytać?

masz pilne pytanie lub chcesz podystkutować o funkcjonowaniu działu Dobrych Parkingów - Zapraszam na forum:

DOBRY PARKING w etransport. pl - Wasze pytania, sugestie

Jak dodać fotografię?

każdy zalogowany może dodać własną fotkę parkingu. Dlaczego? Dzielenie się z innymi własnym fotograficznym spostrzeżeniem, poprzez pokazanie czegoś dobrego lub wskazanie niedoskonałości może wpłynąć na poprawę jakości tego parkingu.

by dodać fotkę: musisz się zalogować i wybrać parking do którego chcesz dodać fotkę. Obok ikonki drukarki, znajdziesz ikonkę fotografii z plusikiem.
Kliknij w taką ikonkę

Obiekt
Koordynaty
ZOOM
Środek mapy
Parking - BP FreistadtParking - Klagenfurt, Worther SeeParking - BP Wiener Neudorf A2, AustriaParking - AngathParking - IntalParking - Stacja BPParking - schonberg A13 zjazd 10Parking - dzikus w HALLEIN- WildenhofferParking - Austria - A1-101, 5 kilometrParking - OMV i BPParking - ARNWIESEN RASTHOFParking - Worgl-WestParking - Stacja ShellParking - Widokowo przy jeziorze:) Parking - hochleithenParking - BP 6020 AmpassParking - Stacja BP A4 WiedeńParking - LandzeitParking - Autohof LOMOParking - arnoldsteinParking - Asfinag MURAU OSTParking - BP przy A1 kierunek niemcyParking - A1 BP przyautostradzie przy HaagParking - Agip typu AutohofParking - A21 / Alland przy autostradzie BPParking - ogromny OMV S1/kierunek NParking - Parking NOSSLACHParking - VoralpenkreuzParking - dzikusParking - Stacja BP w kierunku na Italie. Parking - Grafenstein 300km A2 >BPParking - OMV A4Parking - Shell A14Parking - Pompa ESSOParking - Lomo AutohofParking - A2 SHELL Fürstenfelder Straße 56, 8262Parking - Landzeit Autobahn-RestaurantParking - OMV KapfenbergParking - parking omv stacjaParking - Spokojny parking w porcie przy stacjiParking - S36 Pompa EniParking - Rastplatz TriestingtalParking - Sankt Polten RastationParking - ASFINAG Rastplatz Enns SüdParking - Parking dla podróżnychParkingi w AlbaniaParkingi w AustriaParkingi w BelgiaParkingi w BiałoruśParkingi w Bośnia i HercegowinaParkingi w BułgariaParkingi w ChorwacjaParkingi w CzarnogóraParkingi w CzechyParkingi w DaniaParkingi w EstoniaParkingi w Federacja RosyjskaParkingi w FinlandiaParkingi w FrancjaParkingi w GrecjaParkingi w HiszpaniaParkingi w HolandiaParkingi w IrlandiaParkingi w KazachstanParkingi w LiechtensteinParkingi w LitwaParkingi w LuksemburgParkingi w ŁotwaParkingi w MacedoniaParkingi w MołdawiaParkingi w NiemcyParkingi w NorwegiaParkingi w PolskaParkingi w PortugaliaParkingi w RumuniaParkingi w SerbiaParkingi w SłowacjaParkingi w SłoweniaParkingi w SzwajcariaParkingi w SzwecjaParkingi w TurcjaParkingi w UkrainaParkingi w Wielka BrytaniaParkingi w WęgryParkingi w Włochy