Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Węgry
ilość parkingów: 39

Dodaj

Węgry

TOP 5 najaktywniejszych

UżytkownikDodał
marcina3
Kwiatula3
młodyAKP2
pawllak12
dareckisIRL2
Najczęściej komentowany

Najwyżej oceniony

Najczęściej oglądany

Pytania

O co chodzi - co to jest "Mapa dobrych parkingów"?

Mapa dobrych parkingów w Europie, to baza wiedzy tworzona przez Was i dla Was. Wybierz interesujący Cię kraj z listy i zobacz polecane parkingi. Jeśli w danym kraju nie ma jeszcze żadnej propozycji dobrego parkingu, to zachęcam serdecznie do dodania takiego punktu. By dodać punkt na mapie trzeba być posiadaczem konta w etransport.pl. Mape można przybliżać, oddalać, przesuwac i zmieniać jej tryb pracy np. z drogowego na satelitarny.

Jak używać?

Mapę można przybliżyć, oddalić, przesuwać i zmieniać tryby pracy (mapa, widok satelitarny itd). Na przykład - mapę można przesunąć - chwytając mapę myszką (kliknij, przytrzymaj przycisk i przesuń), jak również klikając kursory w lewym górnym narożniku mapy.

Chcesz podyskutować, zapytać?

masz pilne pytanie lub chcesz podystkutować o funkcjonowaniu działu Dobrych Parkingów - Zapraszam na forum:

DOBRY PARKING w etransport. pl - Wasze pytania, sugestie

Jak dodać fotografię?

każdy zalogowany może dodać własną fotkę parkingu. Dlaczego? Dzielenie się z innymi własnym fotograficznym spostrzeżeniem, poprzez pokazanie czegoś dobrego lub wskazanie niedoskonałości może wpłynąć na poprawę jakości tego parkingu.

by dodać fotkę: musisz się zalogować i wybrać parking do którego chcesz dodać fotkę. Obok ikonki drukarki, znajdziesz ikonkę fotografii z plusikiem.
Kliknij w taką ikonkę

Obiekt
Koordynaty
ZOOM
Środek mapy
Parking - VEP k/Szombatheli HUNGARYParking - BetonyParking - Apatfalva, Wegry droga E68 na SzegedParking - Duka Stacja Agip droga E66Parking - parking granica przy OMVParking - Shell przy wyjeździe z Budapesztu na M3Parking - Berente driga nr. 26 Stcja paliw AgipParking - Mako ShellParking - RedicsParking - vepParking - ROSZKE ISTAMBULPARKParking - u JackaParking - UdvarParking - steiner bicskeParking - parking u JackaParking - stacja MOL M5Parking - Mór-niedaleko Johnson ControlsParking - CsornaParking - u juzikaParking - BudapestParking - Redics, U RuskaParking - Pod Jeleniem droga nr 86 KormendParking - Stacja Shell M2-DunakesziParking - OMV M0Parking - Mol M0Parking - PARKING PRZY AUDI HUNGARIAParking - LukoilParking - SHELL, KFC, M3, Budapest, Parking - BerettyóújfaluParking - oiliParking - Truck ParkingParking - omvParking - Przejscie Graniczne H-SKParking - Parking Jacek IIIParking - Akaszto AgipParking - Facankert przy M 6Parking - Mol przy petrochemi BorsodchemParking - Parking AngelParking - DzikusParkingi w AlbaniaParkingi w AustriaParkingi w BelgiaParkingi w BiałoruśParkingi w Bośnia i HercegowinaParkingi w BułgariaParkingi w ChorwacjaParkingi w CzarnogóraParkingi w CzechyParkingi w DaniaParkingi w EstoniaParkingi w Federacja RosyjskaParkingi w FinlandiaParkingi w FrancjaParkingi w GrecjaParkingi w HiszpaniaParkingi w HolandiaParkingi w IrlandiaParkingi w KazachstanParkingi w LiechtensteinParkingi w LitwaParkingi w LuksemburgParkingi w ŁotwaParkingi w MacedoniaParkingi w MołdawiaParkingi w NiemcyParkingi w NorwegiaParkingi w PolskaParkingi w PortugaliaParkingi w RumuniaParkingi w SerbiaParkingi w SłowacjaParkingi w SłoweniaParkingi w SzwajcariaParkingi w SzwecjaParkingi w TurcjaParkingi w UkrainaParkingi w Wielka BrytaniaParkingi w WęgryParkingi w Włochy