Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Rumunia
ilość parkingów: 62

Dodaj

Rumunia

TOP 5 najaktywniejszych

UżytkownikDodał
Macky14
MarcinCz8
slimmm6
KarolOlsztyn4
SpokojnaWoda3
Najczęściej komentowany

Najwyżej oceniony

Najczęściej oglądany

Pytania

O co chodzi - co to jest "Mapa dobrych parkingów"?

Mapa dobrych parkingów w Europie, to baza wiedzy tworzona przez Was i dla Was. Wybierz interesujący Cię kraj z listy i zobacz polecane parkingi. Jeśli w danym kraju nie ma jeszcze żadnej propozycji dobrego parkingu, to zachęcam serdecznie do dodania takiego punktu. By dodać punkt na mapie trzeba być posiadaczem konta w etransport.pl. Mape można przybliżać, oddalać, przesuwac i zmieniać jej tryb pracy np. z drogowego na satelitarny.

Jak używać?

Mapę można przybliżyć, oddalić, przesuwać i zmieniać tryby pracy (mapa, widok satelitarny itd). Na przykład - mapę można przesunąć - chwytając mapę myszką (kliknij, przytrzymaj przycisk i przesuń), jak również klikając kursory w lewym górnym narożniku mapy.

Chcesz podyskutować, zapytać?

masz pilne pytanie lub chcesz podystkutować o funkcjonowaniu działu Dobrych Parkingów - Zapraszam na forum:

DOBRY PARKING w etransport. pl - Wasze pytania, sugestie

Jak dodać fotografię?

każdy zalogowany może dodać własną fotkę parkingu. Dlaczego? Dzielenie się z innymi własnym fotograficznym spostrzeżeniem, poprzez pokazanie czegoś dobrego lub wskazanie niedoskonałości może wpłynąć na poprawę jakości tego parkingu.

by dodać fotkę: musisz się zalogować i wybrać parking do którego chcesz dodać fotkę. Obok ikonki drukarki, znajdziesz ikonkę fotografii z plusikiem.
Kliknij w taką ikonkę

Obiekt
Koordynaty
ZOOM
Środek mapy
Parking - a cholera ją zna:) Parking - MILENIUMParking - Parking w Filiasi AlinParking - parking okreglak w cluj napocaParking - 207kmParking - Borod ROParking - OMVParking - Route 60 CiuceaParking - Hotel Rin Miercurea SibiuluiParking - Mera Stacja paliw 1 km za wiaduktemParking - Przy HoteluParking - przy hoteluParking - U PolicjantaParking - TrafficParking - TEOIL na górceParking - Pecopan Gura HumoruParking - HansParking - U TurkaParking - BehetParking - Zalau pod hotelemParking - AuseuParking - AradParking - EXPRESS AUTOParking - po drodze :) Parking - K9 Myjnia, restauracja, parkingParking - VIOBARParking - Hotel VectorParking - BraszówParking - Rompetrol Hotel StopParking - Turda przy Kauflandzie LogistykParking - LAZAR PitestiParking - Bukareszt WestParking - U Dziadka PloiestiParking - Parking CiobanasulParking - TurekParking - ConstantaParking - U Turka NadlacParking - Casa Olteneasca - RompetrolParking - VAMA PLOIESTIParking - Hotel Cris (Beczki) Parking - LugojParking - Ciemny przed BystrzycaParking - Luk OilParking - Drobeta TavernaParking - niedaleko Ramnicu ValceaParking - Harun Park TirParking - Parking Turecki wylot z Aradu na Deve. Parking - Parking AutohofParking - Pretty Mansion. przed salontaParking - Tir ParkingParking - Bechet portParking - MOL DN7 Kilometrul 414 Ilia 337270 RumuniaParking - AgipParking - EmaCrisParking - AutoSpaRomanParking - LukOilParkingParking - OilNaftParking - Parking Arad koło rondaParking - Parking 3DParking - BărăganulParking - GolonkaParking - Rompetrol Râul VaduluiParkingi w AlbaniaParkingi w AustriaParkingi w BelgiaParkingi w BiałoruśParkingi w Bośnia i HercegowinaParkingi w BułgariaParkingi w ChorwacjaParkingi w CzarnogóraParkingi w CzechyParkingi w DaniaParkingi w EstoniaParkingi w Federacja RosyjskaParkingi w FinlandiaParkingi w FrancjaParkingi w GrecjaParkingi w HiszpaniaParkingi w HolandiaParkingi w IrlandiaParkingi w KazachstanParkingi w LiechtensteinParkingi w LitwaParkingi w LuksemburgParkingi w ŁotwaParkingi w MacedoniaParkingi w MołdawiaParkingi w NiemcyParkingi w NorwegiaParkingi w PolskaParkingi w PortugaliaParkingi w RumuniaParkingi w SerbiaParkingi w SłowacjaParkingi w SłoweniaParkingi w SzwajcariaParkingi w SzwecjaParkingi w TurcjaParkingi w UkrainaParkingi w Wielka BrytaniaParkingi w WęgryParkingi w Włochy