Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Holandia
ilość parkingów: 39

Dodaj

Holandia

TOP 5 najaktywniejszych

UżytkownikDodał
GENERAŁSKORPION3
www0_03
srebrnowłosy2
lukasz10112
stike2
Najczęściej komentowany

Najwyżej oceniony

Najczęściej oglądany

Pytania

O co chodzi - co to jest "Mapa dobrych parkingów"?

Mapa dobrych parkingów w Europie, to baza wiedzy tworzona przez Was i dla Was. Wybierz interesujący Cię kraj z listy i zobacz polecane parkingi. Jeśli w danym kraju nie ma jeszcze żadnej propozycji dobrego parkingu, to zachęcam serdecznie do dodania takiego punktu. By dodać punkt na mapie trzeba być posiadaczem konta w etransport.pl. Mape można przybliżać, oddalać, przesuwac i zmieniać jej tryb pracy np. z drogowego na satelitarny.

Jak używać?

Mapę można przybliżyć, oddalić, przesuwać i zmieniać tryby pracy (mapa, widok satelitarny itd). Na przykład - mapę można przesunąć - chwytając mapę myszką (kliknij, przytrzymaj przycisk i przesuń), jak również klikając kursory w lewym górnym narożniku mapy.

Chcesz podyskutować, zapytać?

masz pilne pytanie lub chcesz podystkutować o funkcjonowaniu działu Dobrych Parkingów - Zapraszam na forum:

DOBRY PARKING w etransport. pl - Wasze pytania, sugestie

Jak dodać fotografię?

każdy zalogowany może dodać własną fotkę parkingu. Dlaczego? Dzielenie się z innymi własnym fotograficznym spostrzeżeniem, poprzez pokazanie czegoś dobrego lub wskazanie niedoskonałości może wpłynąć na poprawę jakości tego parkingu.

by dodać fotkę: musisz się zalogować i wybrać parking do którego chcesz dodać fotkę. Obok ikonki drukarki, znajdziesz ikonkę fotografii z plusikiem.
Kliknij w taką ikonkę

Obiekt
Koordynaty
ZOOM
Środek mapy
Parking - RotterdamParking - TruckStopParking - TruckStop Nobis AstenParking - GRANICA N-D VENLO A67 (N) /A40 (D) Parking - Lutterveld, Holandia/NiemcyParking - Venlo Industialka, HolandiaParking - La Place RESTAURACJA za stacjąParking - Harderwijk TexacoParking - A73 VENRAYParking - Parking przy A2, stacja TexacoParking - Stacja SHELL Struit, Autostrada A1Parking - holandia esseParking - BunikParking - Parking przy Shellu Tilburg-BredaParking - A58 Esso przed zjazdem na RoosendalParking - A12 Kierunek DEN HAAGParking - AviaParking - Heerlen BPParking - Heerlen ShellParking - Szel+WifiParking - RIJKSWEG A67Parking - tankstation A27 kierunek UltrechtParking - shell z prysznicemParking - Texaco odrobina cieniaParking - Stacja TEXACO, A-2 do HertogenboshParking - TexacoParking - Stacja TOTAL, A 73 w kierunku na VenloParking - totalParking - shell A2 kierunek eidhovenParking - Oosterhout - parking na zonieParking - Twaalfmaat przy TexacoParking - Shell na A4 przed SchipholParking - Rotterdam, dzikus, blisko centrum. Parking - Esso AutogrillParking - Texaco/BPParking - Parking Płatny - RestauracjaParking - Dow beneluxParking - OverbroekParking - Hapert security parkingParkingi w AlbaniaParkingi w AustriaParkingi w BelgiaParkingi w BiałoruśParkingi w Bośnia i HercegowinaParkingi w BułgariaParkingi w ChorwacjaParkingi w CzarnogóraParkingi w CzechyParkingi w DaniaParkingi w EstoniaParkingi w Federacja RosyjskaParkingi w FinlandiaParkingi w FrancjaParkingi w GrecjaParkingi w HiszpaniaParkingi w HolandiaParkingi w IrlandiaParkingi w KazachstanParkingi w LiechtensteinParkingi w LitwaParkingi w LuksemburgParkingi w ŁotwaParkingi w MacedoniaParkingi w MołdawiaParkingi w NiemcyParkingi w NorwegiaParkingi w PolskaParkingi w PortugaliaParkingi w RumuniaParkingi w SerbiaParkingi w SłowacjaParkingi w SłoweniaParkingi w SzwajcariaParkingi w SzwecjaParkingi w TurcjaParkingi w UkrainaParkingi w Wielka BrytaniaParkingi w WęgryParkingi w Włochy