Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Ukraina
ilość parkingów: 41

Dodaj

Ukraina

TOP 5 najaktywniejszych

UżytkownikDodał
magnum38514
tomaszv6706
Oleksandr_P5
amatorzy3
basior3132
Najczęściej komentowany

Najwyżej oceniony

Najczęściej oglądany

Pytania

O co chodzi - co to jest "Mapa dobrych parkingów"?

Mapa dobrych parkingów w Europie, to baza wiedzy tworzona przez Was i dla Was. Wybierz interesujący Cię kraj z listy i zobacz polecane parkingi. Jeśli w danym kraju nie ma jeszcze żadnej propozycji dobrego parkingu, to zachęcam serdecznie do dodania takiego punktu. By dodać punkt na mapie trzeba być posiadaczem konta w etransport.pl. Mape można przybliżać, oddalać, przesuwac i zmieniać jej tryb pracy np. z drogowego na satelitarny.

Jak używać?

Mapę można przybliżyć, oddalić, przesuwać i zmieniać tryby pracy (mapa, widok satelitarny itd). Na przykład - mapę można przesunąć - chwytając mapę myszką (kliknij, przytrzymaj przycisk i przesuń), jak również klikając kursory w lewym górnym narożniku mapy.

Chcesz podyskutować, zapytać?

masz pilne pytanie lub chcesz podystkutować o funkcjonowaniu działu Dobrych Parkingów - Zapraszam na forum:

DOBRY PARKING w etransport. pl - Wasze pytania, sugestie

Jak dodać fotografię?

każdy zalogowany może dodać własną fotkę parkingu. Dlaczego? Dzielenie się z innymi własnym fotograficznym spostrzeżeniem, poprzez pokazanie czegoś dobrego lub wskazanie niedoskonałości może wpłynąć na poprawę jakości tego parkingu.

by dodać fotkę: musisz się zalogować i wybrać parking do którego chcesz dodać fotkę. Obok ikonki drukarki, znajdziesz ikonkę fotografii z plusikiem.
Kliknij w taką ikonkę

Obiekt
Koordynaty
ZOOM
Środek mapy
Parking - Rawa Ruska-RataParking - Zielona stacjaParking - Zytomierz-SerwisParking - Krasnodar WOG. Parking - Lukoil-ŻytomierzParking - Trasa M^=6 ze Lwowa na StryjParking - sarny przy service skaniiParking - połtawaParking - Sarny przy SkaniParking - Parking-KovelParking - Lugansk TIR parkingParking - TarnopolParking - Stojanka 75 kmParking - U BogdanaParking - 46 km przy SchelluParking - ManiewiczeParking - KowelParking - uapartsParking - parking na 121 km. autostrady Kijów-CzopParking - О П Т О В Ы Й Р Ы Н О К Parking - М е л и т о п о л ь Parking - в и н н и ц а Parking - У ю р у п и н с к Parking - Ч е р в о н а з и р к а Parking - О д е с с а Parking - Б е р д я н с к Parking - Н и к о л а е в Parking - У м а н ь Parking - К и е в Т и с с а Parking - Н о в а я О д е с с а Parking - Ч е р н и г о в Parking - WOGParking - А З С Parking - VYLUKParking - OKKOParking - TranzitParking - WOGParking - OKKOParking - WOGParking - UkrnaftaParking - OKKOParkingi w AlbaniaParkingi w AustriaParkingi w BelgiaParkingi w BiałoruśParkingi w Bośnia i HercegowinaParkingi w BułgariaParkingi w ChorwacjaParkingi w CzarnogóraParkingi w CzechyParkingi w DaniaParkingi w EstoniaParkingi w Federacja RosyjskaParkingi w FinlandiaParkingi w FrancjaParkingi w GrecjaParkingi w HiszpaniaParkingi w HolandiaParkingi w IrlandiaParkingi w KazachstanParkingi w LiechtensteinParkingi w LitwaParkingi w LuksemburgParkingi w ŁotwaParkingi w MacedoniaParkingi w MołdawiaParkingi w NiemcyParkingi w NorwegiaParkingi w PolskaParkingi w PortugaliaParkingi w RumuniaParkingi w SerbiaParkingi w SłowacjaParkingi w SłoweniaParkingi w SzwajcariaParkingi w SzwecjaParkingi w TurcjaParkingi w UkrainaParkingi w Wielka BrytaniaParkingi w WęgryParkingi w Włochy