Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Czechy
ilość parkingów: 54

Dodaj

Czechy

TOP 5 najaktywniejszych

UżytkownikDodał
jarocinexspress8
Misiok5
pawllak14
leon3
kaziuldzocw2
Najczęściej komentowany

Najwyżej oceniony

Najczęściej oglądany

Pytania

O co chodzi - co to jest "Mapa dobrych parkingów"?

Mapa dobrych parkingów w Europie, to baza wiedzy tworzona przez Was i dla Was. Wybierz interesujący Cię kraj z listy i zobacz polecane parkingi. Jeśli w danym kraju nie ma jeszcze żadnej propozycji dobrego parkingu, to zachęcam serdecznie do dodania takiego punktu. By dodać punkt na mapie trzeba być posiadaczem konta w etransport.pl. Mape można przybliżać, oddalać, przesuwac i zmieniać jej tryb pracy np. z drogowego na satelitarny.

Jak używać?

Mapę można przybliżyć, oddalić, przesuwać i zmieniać tryby pracy (mapa, widok satelitarny itd). Na przykład - mapę można przesunąć - chwytając mapę myszką (kliknij, przytrzymaj przycisk i przesuń), jak również klikając kursory w lewym górnym narożniku mapy.

Chcesz podyskutować, zapytać?

masz pilne pytanie lub chcesz podystkutować o funkcjonowaniu działu Dobrych Parkingów - Zapraszam na forum:

DOBRY PARKING w etransport. pl - Wasze pytania, sugestie

Jak dodać fotografię?

każdy zalogowany może dodać własną fotkę parkingu. Dlaczego? Dzielenie się z innymi własnym fotograficznym spostrzeżeniem, poprzez pokazanie czegoś dobrego lub wskazanie niedoskonałości może wpłynąć na poprawę jakości tego parkingu.

by dodać fotkę: musisz się zalogować i wybrać parking do którego chcesz dodać fotkę. Obok ikonki drukarki, znajdziesz ikonkę fotografii z plusikiem.
Kliknij w taką ikonkę

Obiekt
Koordynaty
ZOOM
Środek mapy
Parking - RozvadovParking - kierunek PRAGA TRASA 1Parking - MotorestParking - Cernozice, CzechyParking - Stary Hrozenkow przed granicą słowackąParking - JihlavaParking - Motorest FormanParking - 54km w kier, BRNO stacja BENZIN PLUSParking - shellParking - omvParking - Benzina Wylot na BrnoParking - D2 na 19km w kierunku BrnaParking - droga nr. 4 stacja paliw Agip StraznyParking - shellParking - shell przy ( 5 ) rozvadov prahaParking - shellParking - RUMBURK SHELLParking - OMV BRNOParking - shell kawałek za chałupkamiParking - TrzebiniaParking - stara auto szkola. Parking - Granica Czechy- Austria, MikulovParking - rudnaParking - Litomyśl, CzechyParking - Stacja UnicornParking - SHELL przed granicą PLParking - Svata Katerina-Agip, EniParking - OMVParking - MELNIKParking - OMV i Mc Donald. Mały ale bezpieczny. Parking - Pruhonice, przy E65Parking - granica cz-dParking - Stacja PapOil HunitrovParking - motorest u louckaParking - RumburkParking - do pragiParking - motorest u TomaParking - Super parking MOTOREST RUDIKOVParking - Zaluźi, koło petrochemi. Parking - AgipParking - Granica CZ Hevlin AT Laa an der ThayaParking - Zandov. Truckstop. Parking - KarlOilParking - Slovanft przy krzyżówce 49 i 57Parking - Neratovice petrochemiaParking - Schell LadnaParking - MOP BravanticeParking - BrestParking - Stacja Przy KFCParking - Shell przy lotnisku Praha-RuzyněParking - MOP KlimkoviceParking - Parking TIRParking - Stacja ONO - Vysoké MýtoParking - MOLParkingi w AlbaniaParkingi w AustriaParkingi w BelgiaParkingi w BiałoruśParkingi w Bośnia i HercegowinaParkingi w BułgariaParkingi w ChorwacjaParkingi w CzarnogóraParkingi w CzechyParkingi w DaniaParkingi w EstoniaParkingi w Federacja RosyjskaParkingi w FinlandiaParkingi w FrancjaParkingi w GrecjaParkingi w HiszpaniaParkingi w HolandiaParkingi w IrlandiaParkingi w KazachstanParkingi w LiechtensteinParkingi w LitwaParkingi w LuksemburgParkingi w ŁotwaParkingi w MacedoniaParkingi w MołdawiaParkingi w NiemcyParkingi w NorwegiaParkingi w PolskaParkingi w PortugaliaParkingi w RumuniaParkingi w SerbiaParkingi w SłowacjaParkingi w SłoweniaParkingi w SzwajcariaParkingi w SzwecjaParkingi w TurcjaParkingi w UkrainaParkingi w Wielka BrytaniaParkingi w WęgryParkingi w Włochy