Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

DOBRY PARKING w etransport. pl - Wasze pytania, sugestie

ID: 73085


Polecam nowy Dział z mapą dobrych parkingów w Europie. W chwili obecnej dostęp do niego jest możliwy poprzez zakładkę w kolorze zielonym "Dobry Parking" na samej górze strony. Oprócz dokładnej lokalizacji będziecie się mogli m. in. dowiedzieć czy na danym parkingu istnieje możliwość zjedzenia posiłku, czy dostępny jest sklep, internet, dostęp do wody, itp.
Zachęcam do dodawania nowych miejsc i dzielenia się spostrzeżeniami prosząc jednocześnie o (jeśli to możliwe) informacje istotne, potrzebne. Proszę o nie prowadzenie rozmów towarzyskich bo ciężko później będzie się przez nie przebić w poszukiwaniu tego co ważne. To Dział dla Was i przez Was będzie tworzony. :)


Link do działu:
etransport. pl/dobry_parking

(proszę usunąć spacje)

Posty (105)

Kinia_etransport.pl
MarekTelega - z 4 dodanych przez Ciebie parkingów na razie uruchamiany tylko jeden (ze wzgl na dostęp do internetu). Natomiast pozostałe 3 zostają w "zawieszeniu", nie dałeś kompletnie żadnego argumentu świadczącego, że któryś z nich zasługuje na miano DOBREGO Parkingu. Są to zwyczajne stacje paliw z dostępem do WC bez jakiegokolwiek dostępu do kranu z wodą czy jakimkolwiek innym udogodnieniem dla kierowców (a w przypadku jednej wprowadzonej przez Ciebie stacji nie ma nawet WC).

1

Kinia_etransport.pl
suwek - dodałeś parking "Milenium" w Jadwisinie ale za mało tam udogodnień chyba żeby uznać go za DOBRY PARKING. Jedyne co zaznaczyłeś to fakt, że jest tam toaleta. Przykro mi ale WC to jest już standard na polskich parkingach, żaden luksus.

Po raz kolejny proszę byście nie tworzyli mapy wszystkich napotkanych zatoczek i stacji paliw. Mapę DOBRYCH PARKINGÓW tworzycie WY, Kierowcy więc niech to będzie mapa śmietnik bo wówczas nie będzie dla Was w niczym pomocna.

1

Kinia_etransport.pl
SzymasVW - niestety, nie włączymy dodanego przez Ciebie parkingu "Stacja Orlen". Powód identyczny jak jeden post powyżej - WC na stacji benzynowej to jedyne co oferuje to miejsce - czyli w Polsce raczej jednak standard a nie coś co to miejsce wyróżnia.

1

Kinia_etransport.pl
krzysztofkwaczynski - dodałeś parking "Fano, Włochy" jednak nie mogę go włączyć ponieważ lokalizację zaznaczyłeś jakoś po łebkach i wyszło Ci centrum Rzymu zamiast nadmorskiego brzegu :)

1

Kinia_etransport.pl
MatNik - dodałeś 3 parkingi w Szwecji ale zastanawiam się nad ich włączeniem, tym bardziej po konsultacji z kierowcą, który na Szwecji jest dość często (w rejonach, w których dodałeś swoje propozycje). Zastanawiam się co w nich polecasz i dlaczego... przy jednym napisałeś, że "nic nadzwyczajnego", przy drugim napisałeś "niestety koledze pocięli w tym miejscu plandekę", a trzeci to dzikus bez czegokolwiek (i do tego ciemny).

1

Kinia_etransport.pl
Tomek179 - Parking leśny (nowo wybudowany) - chodzi o parking w Polsce- tyle, że jeszcze chyba nie można go zaliczyć do "dobrych" jak nazwa działu wskazuje ponieważ nie ma tam kooooompletnie nic, nawet podstawy czyli kibelka, o wodzie już nawet nie mówię. A Polska to nie jest taki dziki parkingowo kraj. Wystarczy popatrzeć na mapę DP i widać pięknie, że Polsca Dobrymi Parkingami stoi :)

1

Kinia_etransport.pl
TransA4 - dodany parking nie będzie aktywowany. W celach reklamowych zapraszam do kontaktu z działem Reklamy: reklama@etransport. pl

1

Kinia_etransport.pl
aroo - przykro mi ale żaden z dodanych przez Ciebie parkingów w GB nie może być aktywny. Powód: brak poprawnej lokalizacji na mapie, rzucona "chorągiewka" ot tak od niechcenia gdziekolwiek - jaka to wówczas pomoc?

1

Kinia_etransport.pl
Koniczek81 - sytuacja podobna jak powyżej, niby napisałeś pełen adres ale na mapie już sam nie znalazłeś tego adresu żeby go zaznaczyć. Parking został wyłączony, przykro mi. Dodaj, proszę, jeszcze raz z poprawną lokalizacją.

1

RysiekS
Mam pytanie, jak poszukać dobre parkingi na danej trasie? Chciałbym zaplanować trasę, z czasem jazdy i postojami.

1

Kinia_etransport.pl
jzbigniewj - dodałeś parking w Pyskowicach. Zastanawiam się jednak co czyni go DOBRYM? Nie zaznaczyłeś żadnej z opcji (jedynie tą, że nie ma dostępu do wody), nie opisałeś w żaden sposób tak żeby było wiadomo co go wyróżnia oprócz tego, że można zatankować paliwo. Przykro mi ale jak na razie nie możemy go włączyć.

1

Kinia_etransport.pl
Azrael - dodałes fajny parking w Irlandii ale niestety, coś poszło chyba nie tak z zaznaczeniem lokalizacji na mapie, obecna widoczna dla wszystkich to środek rzeki z dala od jakichkolwiek dróg. Dodaj, proszę ten parking jeszcze raz z poprawną lokalizacją.

1

dareknysa
witam
mam pytanko odnośnie strzeżonego parkingu w okolicach Berlina
chodzi mi o pozostawienie przyczepy z wózkiem widłowym na 4 dni
bo nie wiem czy na autohofie zapewnią mi bezpieczeństwo

1

Kinia_etransport.pl
prodrive7 - dodałeś 2 'dzikusy' w Polsce, ciężko to uznać jako Dobry Parking, tym bardziej jeśli się spojrzy na mapę polecanych miejsc do parkowania w PL. Jak widać jest ich tak dużo, że dzikus przy nich na pewno nie jest atrakcją. Przykro mi ale dziękujemy za chęci

1

rafal27ck
Witam wszystkich czy orientujecie się czy w Ostrowcu Świętokrzyskim koło huty Celsa (w sąsiedztwie) są jakieś parkingi strzeżone i jak wyposażone

1

Kinia_etransport.pl
BoSiekSaNoK - dodałeś parking "IP Metauro Est, Włochy", parking fajny bo jak piszesz blisko Adriatyku, i internet jest ale... ale na mapie zaznaczyłeś go pod Rzymem. Niestety, muszę go wyłączyć. Dodaj go proszę jeszcze raz, z poprawną lokalizacją

1

Kinia_etransport.pl
Pi3cyk91 - dodałeś parking w GB, z opisu prezentuje się dość dobrze ale niestety źle zaznaczyłeś lokalizację na mapie (wygląda na jakieś gospodarstwo rolne). Dodaj, proszę, ten parking jeszcze raz z poprawnym zaznaczeniem na mapie

1

MANnalegalu
JEDYNA RUBRYKA NA ET GDZIE NIE PISZE SIE GLUPOT

1

Kinia_etransport.pl
seba1721 - dodałeś "parking TIR" przy DK92 ale nie bardzo wiadomo dlaczego polecasz go jako Dobry Parking. Nie zaznaczyłeś żadnej pozytywnej opcji (a z negatywnych to brak dostępu do wody), nie dodałeś żadnego opisu od siebie żeby było wiadomo co go wyróżnia. Wychodzi na to, że to zwykły parking przy stacji benzynowej, czyli standard. Zatem jeśli jest tam coś wyjątkowego co chętnie byś polecił to dodaj, proszę, ten parking jeszcze raz z jakimś konkretniejszym opisem.

1

MANnalegalu
JEDYNE USPRAWNIENIE JAKIE MI SWITA TO MOZE POZWOLIC KIEROWCA -OSOBNA IKONKA- ZAZNACZAC PRZEJSCIA GRANICZNE Z INFORMACJA O TONAZU OBOWIAZUJACYM NA DANYM PRZEJSCIU GRANICZNYM

1

Kinia_etransport.pl
Rejtan17 - dodałeś parking we Włoszech ale niestety nie możemy tego opublikować ponieważ na mapie zaznaczyłeś miejsce na Morzu Adriatyckim. Dodaj, proszę, jeszcze raz ten parking ale z poprawnie zaznaczoną lokalizacją.

1

Kinia_etransport.pl
David2909 - dodałeś parking w Polsce ale lokalizację zaznaczyłeś w Rosji co uniemożliwia aktywowanie. Dodaj, proszę, jeszcze raz polecany parking

1

Kinia_etransport.pl
lukasz145 - niestety nie możemy uaktywnić dodanego przez Ciebie parkingu w GB ponieważ nie zaznaczyłeś lokalizacji na mapie. Dodaj, proszę, jeszcze raz to miejsce.

1

matwas
Dzień dobry,
Szukam parkingu w okolicy Katowic ( najlepiej niedaleko A1 lub A4), gdzie mogę bezpiecznie zostawić zestaw na weekend. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

1

Kinia_etransport.pl
SAndrzej - dodałeś parking "Peer Gynt Hotel, Norwegia" przy hotelu. Opis brzmi fajnie ale... na mapie jakoś nie bardzo widzę miejsce dla dużych zestawów. Możesz coś więcej napisać? Parking włączyłam ale jeśli nikt nie potwierdzi, że ciężarówka da radę tam stanąć to go wyłączę.

1

MarcinSE
Kinia - wpisz w Google- Vinstra Vegpark i kliknij w zdjęcia. To jest nowy kompleks, czynny od zeszłego roku, luty chyba. Przesuń również lokalizację na zjazd z E6 i będzie ok :) Potwierdzam bardzo dobre miejsce! :)

1

Kinia_etransport.pl
Dzięki Marcin! Znalazłam filmik Vinstra Vegpark i na nim świetnie jest pokazana lokalizacja, poprawiłam tę dodaną przez SAndrzeja i teraz jestem spokojna, że wszystko jest OK :)

1

Kinia_etransport.pl
azbigniewj - dodałeś parking "Parking, Polska", dziękujemy ale... jeśli chodzi o PL to stacja paliw i toaleta to już standard a nie DOBRY PARKING, a żadnych innych argumentów nie przedstawiłeś. Niestety, nie aktywujemy tego miejsca.

1

Kinia_etransport.pl
Omniq - bardzo dziękujemy za dodanie parkingów, niestety część z nich nie bardzo można nazwać DOBRYM PARKINGIEM (mowa tu o Polsce) jeśli nie ma na nich nawet toalety, są to jakieś dzikie uliczki pod firmami czy halami lub np zwykła stacja benzynowa jakich mamy w PL tysiące, nie napisałeś nic co by w jakiś sposób wyróżniało te miejsca. Zamysł tego działu jest taki, żeby zgodnie z jego nazwą, kierowcy tworzyli dla siebie bazę DOBRYCH Parkingów a nie mapę wszystkich napotkanych.
Aktywowaliśmy parking Bar Apetit (droga 46 między Nysą a Kłodzkiem), ze wzgl na ten bar ale brakuje tu informacji jakiejkowlwiek o serwowanym tam jedzeniu, czy jest godne polecenia, czy kierowcy mogą spokojnie i ze smakiem tam coś zjeść?

1

Kinia_etransport.pl
piotr2k - bardzo dziękujemy za chęci ale dodałeś parking, który tak naprawdę nie jest niczym więcej jak zwykłym parkingiem, niczym się nie wyróżnia a Ty nie podałeś żadnego argumentu, który by świadczył za tym, że jest to Dobry Parking (jest stacja paliw i toaleta - czyli w polskich warunkach to już zdecydowanie standard)

-1

Tylko dla zalogowanych

Wątek ten komentować mogą tylko posiadacze kont w etransport.pl - Zapraszam do zalogowania lub rejestracji.

Zaloguj się Zarejestruj się

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels