REKLAMA

Antwerpia, piramidki, Belgia

Typ parkingu: Parking - po prostu goły plac (dzikus)
Darmowy parking
Kraj: Belgia
Lokalizacja / Numer Drogi / Kierunek: Antwerpia, Okolice 33 hafenu
Nawierzchnia: Utwardzony - asfalt / kostka / beton
Usytuowanie: Nie dotyczy
Możliwość zjedzenia posiłku: Brak - tylko własne, przez siebie przygotowane
Sklep: Sklep niedaleko parkingu
Dostęp do internetu: Jest DARMOWY
Dostęp do wody: Kran z wodą niezdatną do picia, nadaje się tylko do mycia
Cechy:
  Dodatkowe informacje: jeśli chodzi o neta, to jest z domu starców. Trzeba się ustawić nie daleko. Toalety są to TOITOIE, z czystością to jest różnie. Do sklepów około 500 m, Aldi i Lidl. Jest też polski sklep, cholernie drogi. np: 0, 5 l polskiej wódki kosztuje 12euro. Atrakcją turystyczną tego miejsca są tzw. ( okienka)
  Parking dodany przez   blady

  Wasze opinie i oceny

  adrevirCzy mozna jeszcze tam stawac? Bo na podgladzie google street view to nie widac tam placu zadnego, pare ciezarowek stoi na ulicy obok i tyle...
  PawelWndWłamania są przeważnie na parkingu bliżej ulicy, głębiej brudasy boją się zapuszczać. Stając na weekend zawsze spotkasz tam Polaka. Parking położony praktycznie w mieście więc do sklepów i kebaba jest bardzo blisko. Jeśli chodzi o toalety to polecam tą obok skate parku pod wiaduktem, jest automatyczna i zawsze czysta. Potwierdzam, główna atrakcja tego miejsca to, okienka ; )
  VR500a więc tak internet jest nawet z 3 miejsc wystarczy poszukać jest za darmo i nie z domu starców mankamentem tego miejsca jest brak prysznica i totalnie nawaleni panowie toalety są czyste
  ginekolog-amator2 lata temu byłem tam pierwszy i ostatni raz... miałem włamanie. O 3 w nocy otworzyły się drzwi od str. pasażera. Na szczęście 2 ciapatych uciekło, jak zobaczyli, że się obudziłem.
  Kierowca TIR-aZ atrakcje trzeba płacić ; -) wifi również.
  Alex:-}taa.. ale podłączenie do sieci okienek nie jest darmowe..
  leon; -)... atrakcje okienka; -) ) )