Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Włochy
ilość parkingów: 72

Dodaj

Włochy

TOP 5 najaktywniejszych

UżytkownikDodał
goldrs308
mpjpjp3
bmm20103
GENERAŁSKORPION3
pitool2
Najczęściej komentowany

Najwyżej oceniony

Najczęściej oglądany

Pytania

O co chodzi - co to jest "Mapa dobrych parkingów"?

Mapa dobrych parkingów w Europie, to baza wiedzy tworzona przez Was i dla Was. Wybierz interesujący Cię kraj z listy i zobacz polecane parkingi. Jeśli w danym kraju nie ma jeszcze żadnej propozycji dobrego parkingu, to zachęcam serdecznie do dodania takiego punktu. By dodać punkt na mapie trzeba być posiadaczem konta w etransport.pl. Mape można przybliżać, oddalać, przesuwac i zmieniać jej tryb pracy np. z drogowego na satelitarny.

Jak używać?

Mapę można przybliżyć, oddalić, przesuwać i zmieniać tryby pracy (mapa, widok satelitarny itd). Na przykład - mapę można przesunąć - chwytając mapę myszką (kliknij, przytrzymaj przycisk i przesuń), jak również klikając kursory w lewym górnym narożniku mapy.

Chcesz podyskutować, zapytać?

masz pilne pytanie lub chcesz podystkutować o funkcjonowaniu działu Dobrych Parkingów - Zapraszam na forum:

DOBRY PARKING w etransport. pl - Wasze pytania, sugestie

Jak dodać fotografię?

każdy zalogowany może dodać własną fotkę parkingu. Dlaczego? Dzielenie się z innymi własnym fotograficznym spostrzeżeniem, poprzez pokazanie czegoś dobrego lub wskazanie niedoskonałości może wpłynąć na poprawę jakości tego parkingu.

by dodać fotkę: musisz się zalogować i wybrać parking do którego chcesz dodać fotkę. Obok ikonki drukarki, znajdziesz ikonkę fotografii z plusikiem.
Kliknij w taką ikonkę

Obiekt
Koordynaty
ZOOM
Środek mapy
Parking - restauracja CARISIOParking - ORTEParking - Frosinone A1Rzym -Neapol... Stacja AGIPParking - PIACENZAParking - Parma, włochyParking - Urząd celny, CampogalianoParking - Autohof Vipiteno/SterzingParking - Fratta, WłochyParking - Breścia, WłochyParking - BrianzaParking - Brescia ESTParking - Lido AdrianoParking - Cassino ( Monte Cassino ) Parking - Caserta sud AGIPParking - san guliano milanezeParking - Parking nad morzemParking - Case Santa Maria in DunoParking - internetParking - FAIParking - AGIPParking - A 4 Parking Stacja RestauracjaParking - Autustrada A12 na odcinku płatnymParking - DrossoParking - Stacja benz. Parking - Przy barzeParking - Venecja, BazzeraParking - gruaroParking - Castelmassa AgipParking - Pod ChrystusikiemParking - PicenoParking - AGIPParking - Rossolina za supermaketemParking - Brescia CentroParking - GonarsParking - Pompa APIParking - Campogaliano przy A22Parking - A14Parking - SolvayParking - DragoniParking - S BonifacioParking - TrevisoParking - SienaParking - CastellettoParking - VolargneParking - LeccoParking - Foggia, fabryka iveco FMAParking - TOTAL ERGParking - Przy stacjiParking - Parking pomiedzy Naglem/PappemParking - Como sud strzeżonyParking - Autogrill przy plażyParking - Parking przy Starej RzymianceParking - Autogrill Lainate A8Parking - Dalmine Brembo NordParking - crocetta nord Q8Parking - Ascoli PicenoParking - Baronissi EstParking - wlochy A10 Borsana SUDParking - Ravenna duzy parking przy plazy do 5t. Parking - przy autostradzie, ale cicho i spokojnieParking - E80Parking - Verona. Isola Rizza. SS-434Parking - spokojny parking z nartyskiemParking - FirmianiParking - ROVERETO SUDParking - TRUCKSTOPParking - LangoloParking - TRUCKSTOPParking - San ZenoneParking - Parking full wypas przy Sarni Metauro OvestParking - Bolonia AutogrillParking - SS16, N. 101, 48015 Cervia RA, WłochyParkingi w AlbaniaParkingi w AustriaParkingi w BelgiaParkingi w BiałoruśParkingi w Bośnia i HercegowinaParkingi w BułgariaParkingi w ChorwacjaParkingi w CzarnogóraParkingi w CzechyParkingi w DaniaParkingi w EstoniaParkingi w Federacja RosyjskaParkingi w FinlandiaParkingi w FrancjaParkingi w GrecjaParkingi w HiszpaniaParkingi w HolandiaParkingi w IrlandiaParkingi w KazachstanParkingi w LiechtensteinParkingi w LitwaParkingi w LuksemburgParkingi w ŁotwaParkingi w MacedoniaParkingi w MołdawiaParkingi w NiemcyParkingi w NorwegiaParkingi w PolskaParkingi w PortugaliaParkingi w RumuniaParkingi w SerbiaParkingi w SłowacjaParkingi w SłoweniaParkingi w SzwajcariaParkingi w SzwecjaParkingi w TurcjaParkingi w UkrainaParkingi w Wielka BrytaniaParkingi w WęgryParkingi w Włochy