Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych

To będzie bal na 100 par - a pewnie i więcej

Utworzona: 2023-10-16


PSPD zaprasza na Pomorską Galę Transportową - imprezę integracyjno-rozrywkową z wytworną kolacją, muzyką i tańcem. Gospodarz gwarantuje niezapomniany wieczór w miłej atmosferze, pełen niespodzianek. Zaprasza 17 listopada 2023 r. o godz. 18.00 do sali balowej znakomicie położonego hotelu Mercure w Gdyni, ul. Armii Krajowej 22.

Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych z siedzibą w Gdyni, potężna organizacja branżowa skupiająca ok. 900 firm sektora TSL, po trzyletniej przerwie spowodowanej konsekwencjami pandemii i wojny w Ukrainie, wraca do tradycji organizowania corocznych imprez integracyjno-rozrywkowych dla przedstawicieli firm-członków PSPD. W tym roku organizator postawił na Pomorską Galę Transportową, co oznacza wytworne stroje, uroczystą kolację, taniec i przebojowe rytmy: gwiazdą wieczoru będzie Weronika Korthlas z zespołem, a muzykę taneczną zaserwuje również DJ Leo. Zapowiada się niezwykle miły wieczór z konkursami i niespodziankami.

Gali towarzyszyć będzie wystawa pojazdów, ciągników siodłowych i naczep różnych marek, które zaparkują na placu przy budynku hotelowym. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach w hotelu wystawią się także inne firmy oferujące produkty i usługi dla branży TSL, m.in. karty paliwowe czy ubezpieczenia. Dla wystawców będzie to znakomita okazja żeby w miłej i swobodnej atmosferze spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami firm transportowych i logistycznych. Jeszcze można zgłosić organizatorowi chęć zaprezentowania swoich produktów lub usług.

Prezes PSPD Tomasz Rejek przyznaje, że uroczysty wieczór będzie również okazją do złożenia podziękowań przewoźnikom autokarowym za zaangażowanie w akcje protestacyjne oraz pomoc humanitarną dla mieszkańców Ukrainy - bezpłatne transporty uchodźców wojennych i darów.
Szczegółowe informacje i zgłoszenia wystawców przyjmowane są w biurze PSPD.
Możliwy jest kontakt mailowy biuro@pspdgdynia.pl lub telefoniczny: +48 502 492 918

Do ulubionych Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Euroma Maciej Działoszyński


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels