Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Serwis, obsługa, szkolenia i więcej w salonach

Utworzona: 2023-03-07


Firma Volta Trucks potwierdziła dodanie dwóch nowych lokalizacji do europejskiej sieci usług transportowych realizowanych za pomocą swoich ciężarówek elektrycznych (Truck as a Service - TaaS): w Duisburgu (Niemcy) i w Madrycie (Hiszpania).

Obie lokalizacje będą oferować kompleksową obsługę klienta, szkolenia, konserwację i serwis ciężarówek działających na tych rynkach. Nowe centrum Volta Trucks w Duisburgu jest położone na zachód od regionu Ren-Ruhr, który ma ambicję stać się pierwszym neutralnym dla klimatu regionem przemysłowym w Europie. Nowe centrum zajmuje powierzchnię 3000 m² i obejmuje 8 stanowisk serwisowych oraz 12 zewnętrznych miejsc parkingowych dla ciężarówek wraz z salonem wystawowym, przestrzenią biurową, salami konferencyjnymi oraz Volta Trucks Academy – specjalistycznym ośrodkiem szkoleniowym, w którym będą się kształcić kierowcy, zespoły sprzedażowe, technicy i operatorzy flot.

Nowe centrum Volta Trucks Hub w Hiszpanii znajduje się w madryckiej gminie Coslada, na wschód od stolicy, w niewielkiej odległości od centrum. Obiekt jest położony w pobliżu Mercamadrid, głównego obszaru dystrybucji świeżej żywności w Hiszpanii, wraz z głównym terminalem towarowym w Madrycie i lotniskiem Madryt-Barajas. Centrum zajmuje powierzchnię około 2500 m² i pomieści 8 miejsc parkingowych dla samochodów ciężarowych, 4 stanowiska warsztatowe oraz salon wystawowy, biura administracyjne, call center dla klientów oraz ośrodek szkoleniowy.

Podobnie jak działające centra w Paryżu i Londynie, nowe ośrodki zostaną wyposażone w szereg stacji do ładowania ciężarówek Volta Zero oraz innych lekkich samochodów dostawczych i osobowych.

Źródło: Volta Trucks
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels