Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Pierwszy salon Volta Trucks
Utworzona: 2022-07-27

Wiodący producent i dostawca usług dotyczących elektrycznych pojazdów użytkowych, ujawnił szczegóły na temat swojego pierwszego salonu handlowego, który będzie równocześnie siedzibą firmy w Paryżu.

Salon handlowy pod nazwą „Volta Trucks Studio” w Paryżu to pierwszy z wielu lokali, w których firma będzie prowadzić działalność handlową i spotykać się z klientami podczas procedury sprzedaży. Wizyta w salonie będzie miała charakter edukacyjny, informacyjny, a także będzie okazją do zaprezentowania istoty marki Volta Trucks.

Koncepcja salonu jest uzupełnieniem zapowiedzianego wcześniej centrum obsługi zwanego „Volta Trucks Hub”, w którym będą oferowane usługi w zakresie konserwacji i obsługi posprzedażnej ciężarówki jako usługi. W obiekcie będą się także mieścić biura administracyjne, centrum szkoleniowe Volta Trucks Academy i Call Center, które zapewnią ciągły kontakt między klientami a zespołem ekspertów technicznych i handlowych firmy. Centrum obsługi w Paryżu znajduje się w Bonneuil-sur-Marne, na południowy wschód od Paryża i będzie obsługiwać ważne centra logistyczne w Rungis, Orly, Créteil i Bonneuil-sur-Marne, gdzie znajdują się magazyny dystrybucyjne klientów Volta Trucks.

Paryż i Londyn to dwa europejskie miasta wybrane na rynkową premierę pojazdów marki Volta. Od roku 2024 w Paryżu, podobnie jak w innych francuskich miastach liczących ponad 150 000 mieszkańców zacznie obowiązywać zakaz ruchu pojazdów z silnikami wysokoprężnymi w związku z ustanowieniem stref niskiej emisji. Na mocy tych przepisów rząd francuski oferuje dotacje w wysokości do 100 000 euro, aby zachęcić firmy do przechodzenia na pojazdy bezemisyjne.

Wkrótce ma zostać ogłoszona lokalizacja Volta Trucks Hub w Londynie, ale działalność tamtejszego salonu handlowego będzie zarządzana przez komercyjną i badawczo-rozwojową bazę firmy w korytarzu M4 między Reading i Bracknell, w pobliżu obszaru, na którym swoja działalność prowadzą klienci Volta Trucks z Wielkiej Brytanii. Lokalizacje salonów i centrów obsługi zostaną w pozostałych miastach europejskich, tzn. w Madrycie, Mediolanie, w regionie Ren-Ruhr w Niemczech oraz w regionie Randstad w Holandii zostaną potwierdzone w terminie późniejszym.

Źródło: VOLTA
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Intrans Przeprowadzki


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels