Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Czerwień oznacza wyjątkowość i skrojenie na miarę
Utworzona: 2022-06-25

Renault Trafic Red Edition to lekki pojazd użytkowy ekskluzywnej serii, który można w pełni dostosować do własnych potrzeb.

Na początku roku Renault Trucks ogłosiło wprowadzenie na rynek nowego modelu o nazwie Trafic Red Edition, który jest dostępny we Francji, Belgii, Szwajcarii, Irlandii i Wielkiej Brytanii. To odpowiedź m.in. na gwałtowny rozwój handlu internetowego i związany z nim wzrost popytu na szybkie dostawy w miastach.

Red Edition to ekskluzywna seria samochodów dostawczych, którą wyróżniają dostępne w standardzie elementy wyposażenia, takie jak chromowany grill chłodnicy, zderzak i listwy boczne w kolorze nadwozia, a wewnątrz gałka dźwigni zmiany biegów otoczona czerwonym pierścieniem oraz pasy bezpieczeństwa w tym samym kolorze.


Charakterystyczne cechy auta to m.in. duża przednia szyba i pełne reflektory LED. Samochody tej serii są dostępne w ośmiu kolorach, m.in. białym, karminowym, czerwonym, niebieskim, szarym i czarnym. W wersji „Exclusive” dostępne są dodatkowe grafiki zewnętrzne, dzięki którym auto jest z daleka rozpoznawalne.

Trafic Red Edition jest dostępny w wersji van (L1H1, L1H2, L2H1, L2H2), z podwójną kabiną (L1H1 i L2H1), jako podwozie z kabiną do zabudowy (L2) lub w wersji kombi (L1H1 i L2H1). Krótka wersja L1 (długość 5 m) nadaje się do parkowania w standardowych przestrzeniach miejskich, a niska wersja H1 (wysokość poniżej 2 m) umożliwia wjazd do parkingów podziemnych. Ładowność sięga 1300 kg, a maksymalna kubatura przestrzeni ładunkowej wynosi 8,9 m3.


Dostawczak jest wyposażony w opcjonalny aluminiowy próg w tylnych drzwiach i pełną stalową przegrodę oddzielającą część ładunkową od kabiny. Tylne stalowe drzwi (z blokadą położenia) można otwierać w zakresie 270°, a ładownia wyposażona jest w oświetlenie LED. Standardowym elementem kompletacji jest tylne gniazdo 12 V, a opcjonalnie dostępne są: tylna klapa zamiast drzwi, wewnętrzny bagażnik na drabinę i haki holownicze (możliwe jest holowanie przyczepy do 2,5 tony). Dostępna jest również przystawka odbioru mocy od silnika, a także dodatkowa skrzynka elektryczna.

Wnętrze Trafica zaprojektowano jako mobilne biuro z fotelem pasażera ze składanym oparciem, który zamienia się w stabilną i funkcjonalną powierzchnię roboczą. Na desce rozdzielczej znajduje się 4,2-calowy kolorowy wyświetlacz główny i 8-calowy ekran dotykowy. W kabinie wygospodarowano miejsce na schowki o łącznej objętości 88 litrów.


Trafica Red Edition można zamówić w jednej z czterech wersji silnika (od 110 do 170 KM), a także ( w opcji) ze zrobotyzowaną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem, która zwiększa komfort jazdy. Auto korzysta ze standardowego układu ESC, który pomaga kierowcy zachować kontrolę i zapobiega przewróceniu się pojazdu w krytycznych sytuacjach. W standardzie dostępny jest również system Extended Grip, umożliwiający jazdę po wszystkich rodzajach terenu. Dodatkowo pojazd jest wyposażony w radar przedni i tylni, systemy ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu oraz o martwym polu, a także asystenta jazdy przy bocznym wietrze.

Źródło: Renault Trucks
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
superTrans Myjnie samochodowe


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels