Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Zmiany ruchu w kierunku Katowic, Krakowa i Łodzi - remont węzła Brzęczkowice

Utworzona: 2023-05-19


W czwartek 18 maja br. został otwarty zjazd z drogi S1 na A4 dla kierowców jadących od strony Łodzi w kierunku Katowic. Tym samym od 22 maja br. zostanie zamknięty zjazd z autostrady A4 na drogę S1 dla podróżujących od Katowic w kierunku Tychów, Bielska-Białej i Cieszyna.

Objazd zostanie poprowadzony łącznicą Katowice-Łódź, a następnie z wykorzystaniem węzła Sosnowiec-Jęzor (koło Designer Outlet), skąd możliwy będzie powrót na drogę S1 w kierunku Cieszyna. Zjazd z autostrady A4 na S1 w kierunku Cieszyna zostanie otwarty ok. 15 czerwca 2023 r.

Pracom remontowym na węźle Brzęczkowice towarzyszą ponadto następujące zmiany i oznaczenia nowej organizacji ruchu:
➡️ na jezdni w kierunku do Krakowa pod wiaduktem dwa zwężone pasy ruchu z ograniczeniem prędkości do 60 km/godz. Na łącznicy węzła relacji Łódź-Kraków (włączenie ruchu z drogi S1 na A4) ustawiony jest znak „STOP”,
➡️ na jezdni w kierunku do Katowic pod wiaduktem dwa zwężone pasy ruchu z ograniczeniem prędkości do 60 km/godz. Na łącznicy węzła relacji Cieszyn-Katowice (włączenie ruchu z drogi S1 na A4) ustawiony jest znak „STOP”,
➡️ na drodze S1, na jezdni w kierunku do Łodzi w rejonie wiaduktu nad A4 dwa zwężone pasy ruchu z ograniczeniem prędkości do 60 km/godz.

Szczegółowe informacje na temat terminów i lokalizacji zmian w organizacji ruchu są publikowane na stronie internetowej: , na twitter.com/A4KatKra oraz w Punktach Informacji Drogowej.

Źródło: Stalexport Autostrada Małopolska S.A.
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Euroma Maciej Działoszyński


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels