Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Zmiany organizacji ruchu i zamknięcia odcinków na A4

Utworzona: 2023-06-16


Informujemy o obecnych utrudnieniach w ruchu na A4 Katowice-Kraków, spowodowanych pracami modernizacyjnymi i remontowymi.

Planowane zmiany organizacji ruchu 17 czerwca:
⛔otwarcie prawej części ul. Obrzeżnej Zachodniej (jezdnia wschodnia) w relacji Mysłowice Morgi - Mysłowice Centrum,
⛔otwarcie łącznicy Katowice-Mysłowice tj. zjazdu z A4 z kierunku Katowic do Mysłowic. Z uwagi na kontynuację robót ziemnych, wprowadzone zostanie lewostronne zawężenie łącznicy.
⛔zamknięcie łącznicy Kraków-Mysłowice tj. zjazdu z A4 z kierunku Krakowa do Mysłowic. Objazd poprowadzony zostanie przez węzeł Murckowska w Katowicach. Planowane otwarcie łącznicy - połowa sierpnia 2023 r.

UWAGA!
16 czerwca zamknięty obecnie zjazd z drogi S1 na autostradę A4 dla kierowców jadących od Tychów, Bielska-Białej i Cieszyna w kierunku Krakowa zostanie tymczasowo otwarty. Ponowne zamknięcie ww. zjazdu zaplanowano na 3 lipca. Objazd poprowadzony został przez węzeł Sosnowiec Jęzor, a następnie z powrotem na S1 w kierunku Cieszyna i łącznicą relacji Łódź- Kraków węzła Brzęczkowice. Planowane otwarcie ww. zjazdu: 31 lipca 2023 r.
⛔na jezdni w kierunku do Krakowa pod wiaduktem, 2 zwężone pasy ruchu z ograniczeniem prędkości do 60 km/godz. Na łącznicy węzła relacji Łódź- Kraków (włączenie ruchu z drogi S1 na A4) ustawiony jest znak „STOP”,
⛔na jezdni w kierunku do Katowic pod wiaduktem, 2 zwężone pasy ruchu z ograniczeniem prędkości do 60 km/godz. Na łącznicy węzła relacji Cieszyn-Katowice (włączenie ruchu z drogi S1 na A4) ustawiony jest znak „STOP”,
⛔na drodze S1, na obu jezdniach (w kierunku do Łodzi oraz do Cieszyna) w rejonie wiaduktu nad A4 - na odcinku ok. 1,8 km 2 zwężone pasy ruchu z ograniczeniem prędkości do 60 km/godz.

UWAGA! Kierowcom jadącym drogą ekspresową S1 od strony Cieszyna lub od Łodzi w kierunku Katowic zaleca się korzystanie z drogi krajowej nr 86. Również kierowcom jadącym autostradą A4 od Wrocławia w kierunku Łodzi lub Cieszyna zaleca się korzystanie z drogi krajowej nr 86.

Więcej informacji ⏩

Źródło: Stalexport Autostrada Małopolska
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels