Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Dwutygodniowe utrudnienia i objazdy na A4. Zamknięcie łącznicy Katowice-Mysłowice

Utworzona: 2023-05-31


Kierowcom jadącym drogą ekspresową S1 od strony Tychów w kierunku Katowic zaleca się korzystanie z drogi krajowej nr 86.

W związku z wymianą nawierzchni jezdni na węźle Mysłowice (km 346) zaplanowano zmiany w organizacji ruchu. We środę 31 maja br. zostanie otwarta łącznica relacji Mysłowice-Kraków, a w czwartek 1 czerwca br. zamknięta łącznica Katowice-Mysłowice, tj. zjazd z A4 z kierunku Katowic do Mysłowic.

Uwaga ❗
🚩Zamknięty zjazd z autostrady A4 na drogę S1 dla kierowców jadących od Katowic w kierunku Tychów, Bielska-Białej i Cieszyna. Objazd poprowadzony został łącznicą Katowice-Łódź węzła Brzęczkowice, następnie z wykorzystaniem węzła Sosnowiec - Jęzor (koło Designer Outlet) - powrót na drogę S1 w kierunku Cieszyna. Zjazd z autostrady A4 na Cieszyn zostanie otwarty ok. 15 czerwca 2023 r.

🚩Na jezdni w kierunku do Krakowa pod wiaduktem, 2 zwężone pasy ruchu z ograniczeniem prędkości do 60 km/godz. Na łącznicy węzła relacji Łódź- Kraków (włączenie ruchu z drogi S1 na A4) ustawiony jest znak „STOP”.

🚩Na jezdni w kierunku do Katowic pod wiaduktem, 2 zwężone pasy ruchu z ograniczeniem prędkości do 60 km/godz. Na łącznicy węzła relacji Cieszyn-Katowice (włączenie ruchu z drogi S1 na A4) ustawiony jest znak „STOP”.

🚩Na drodze S1, na obu jezdniach (w kierunku do Łodzi oraz do Cieszyna) w rejonie wiaduktu nad A4 - 2 zwężone pasy ruchu z ograniczeniem prędkości do 60 km/godz.

Źródło: Autostrada A4
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Euroma Maciej Działoszyński


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels