Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Nagrodzony za wyjątkowe osiągnięcia

Utworzona: 2022-12-23


Nowy IVECO eDAILY zdobyło nagrodę „One to Watch” w kategorii producentów w ramach corocznego konkursu „What Van? 2023”, w którym doświadczony panel niezależnych sędziów z całego sektora lekkich samochodów dostawczych nagradza marki, firmy i organizacje.

Sędziowie docenili innowacyjne zastosowanie modułowego systemu akumulatorów, możliwości holowania i wiodący w swojej klasie elektryczny układ wału odbioru mocy (15 kW).

eDAILY jest wyposażony w przydatne funkcje, w tym możliwość zasilania urządzeń pomocniczych. Dostępny w zakresie od 3,5 do 7,2 tony, elektryczny Daily dorównuje ładownością swoim odpowiednikom z silnikiem spalinowym i może być wyposażony w zestaw złożonych z trzech akumulatorów, który zapewnia zasięg do 400 kmpowiedział James Dallas, redaktor konkursu What Van?
eDAILY jest oferowany jako furgon, kabina, kabina załogowa, podwozie i minibus do 7,2 DMC, z kołami pojedynczymi i kołami bliźniaczymi, w szerokim zakresie wysokości i rozstawów osi. To jedyny elektryczny pojazd tej kategorii, który jest w stanie holować przyczepę o wadze do 3,5 tony dzięki mocnemu podwoziu, a szeroki wybór rozstawów osi zapewnia do 20 m3 przestrzeni ładunkowej.

Wybór zestawu akumulatora pozwala dostosować eDAILY do konkretnych zastosowań, aby osiągnąć optymalny kompromis między ładownością a zasięgiem. Dzięki szybkiemu możliwości ładowania prądem o mocy 80 kW, eDAILY może zyskać 100 km zasięgu w zaledwie 30 minut, przy maksymalnym zasięgu do 400 km. Akumulatory są objęte jedną z najbardziej kompleksowych gwarancji, (8 lat 160 000 km dla pojazdów z jednym akumulatorem lub 250 000 km z dwoma lub trzema). Jazdę w mieście ułatwia wiodący w swojej klasie promień skrętu oraz tryb One Pedal Drive, który pozwala przyspieszać i zwalniać używając jedynie pedału gazu.

IVECO otrzymało już pierwsze zamówienia na swoją elektryczną furgonetkę, która została oficjalnie zaprezentowana na wrześniowych targach IAA w Hanowerze. Jednym z klientów jest francuska firma Petit Forestier Group, zajmująca się wynajmem i leasingiem pojazdów chłodniczych, który podpisała porozumienie na dostawę 2000 podwozi eDAILY; drugim jest włoska firma SV Noleggio, która w ubiegłym roku ogłosiła podpisanie umowy na dostawę 200 furgonetek eDaily wyposażonych w chłodnie.

Źródło: Iveco
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels