Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Z centralną kabiną można przewieźć dłuższe ładunki

Utworzona: 2022-11-22


Rozwiązanie zostało opracowane przez producenta zabudów HATTY z siedzibą w Vonnas, we współpracy z IVECO.

Kabina centralna SURRUS umożliwia transport ładunków o długości do 15 metrów, niemożliwych do przewiezienia w standardowej naczepie. Ładunek można umieścić w bocznych przestrzeniach o szerokości 580 mm po obu stronach kabiny. W przypadku podwozia o DMC 26 ton, w zależności od rodzaju zabudowy, ładunek może osiągnąć wagę do 5 ton na stronę, co daje w sumie 10 ton.

Zdecydowaliśmy się polegać na pojazdach IVECO ze względu na łatwość montażu zabudowy. Współpracujemy z tą firmą od wielu lat, szczególnie w zakresie naszej oferty kabin dzielonych. To wieloletnie partnerstwo zaowocowało wieloma osiągnięciami i innowacjami. Dlatego naturalne jest, że zwróciliśmy się do IVECO o opracowanie unikalnej na rynku centralnej kabiny — wyjaśniła Marlene HATTY, prezes HATTY HOLDING.
Krótką kabinę centralną SURRUS można zamontować na podwoziach IVECO S-WAY, X-WAY lub T-WAY z oryginalnym zawieszeniem, w zależności od potrzeb klienta. W grę wchodzą podwozia o różnej konfiguracji napędu: 4x2, 4x4, 6x2, 6x4, 6x6 i 8x4. Wystrój wnętrza został zaprojektowany tak, aby był ergonomiczny i zapewniał kierowcy komfort porównywalny z oryginalną kabiną. Izolację termiczną i akustyczną połączono z nowym systemem ogrzewania i klimatyzacji. Pojazd oferowany jest z silnikami wysokoprężnymi lub gazowymi o mocy od 310 do 460 KM.

Firma IVECO jest rozpoznawana ze względu na swoją wiedzę techniczną i silną kulturę produktową, a także bliską współpracę z producentami nadwozi, aby spełnić nawet najbardziej specyficzne życzenia klientów. Współpracując z firmą HATTY przy opracowywaniu tej kabiny, świetnie się bawiliśmy i mamy nadzieję, że ten pojazd pomoże naszym klientom rozwijać ich działalność — dodał Clément Chandon, dyrektor produktu IVECO France.

Źródło: IVECO
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Euroma Maciej Działoszyński


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels