Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Weź udział w największym wydarzeniu poświęconemu transportowi w Europie
Utworzona: 2022-09-26

Rozpoczęło się odliczanie do jednego z najważniejszych wydarzeń w branży transportowej w Europie. Już za niecałe dwa miesiące w Barcelonie pojawią się przewoźnicy, spedytorzy i inni uczestnicy rynku na 12. edycji WConnecta.

Wydarzenie odbędzie się w piątek 21 października 2022 r. w hotelu Hyatt Regency Barcelona Tower w Hiszpanii i zaoferuje uczestnikom liczne możliwości biznesowe. Alpega spodziewa się ponad 500 uczestników reprezentujących ponad 100 firm z całej Europy, w tym z Hiszpanii, Portugalii, Francji, Włoch, Rumunii, Polski, Belgii, Holandii, Niemiec i wielu innych krajów.

Po 2 latach ograniczeń z powodu Covid-19 WConnecta powita maksymalną liczbę uczestników. Format wydarzenia pomoże nawiązać relacje biznesowe, których zainicjowanie w innym przypadku zajęłoby wiele tygodni. To szansa, by wzmocnić już istniejące kontakty i znaleźć partnerów do odkrywania nowych możliwości biznesowych. Wszystko dzięki sprawdzonemu w poprzednich edycjach formatowi szybkiego networkingu i prywatnym spotkaniom zaplanowanym wcześniej w Strefie Cargo. WConnecta to najłatwiejszy i najszybszy sposób, by w jednym miejscu spotkać wiele osób z branży transportowej i nawiązać z nimi kontakty.

Wyjątkowe wydarzenie w wyjątkowym czasie

Kolejna edycja Wconnecta odbywa się w czasie, w którym transport towarowy dąży do zrównoważonej mobilności ze względu na wyzwania związane ze zmianami klimatycznymi, przed którymi stoi świat. Współpraca między firmami jest teraz potrzebna bardziej niż kiedykolwiek, a WConnecta jest idealnym miejscem dla przewoźników do rozszerzania sieci kontaktów nie tylko w celu rozwoju swojej działalności, ale także przyczyniania się do zminimalizowania śladu węglowego sektora poprzez mniej pustych przebiegów i optymalizację każdego przewozu.

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy odegrać rolę w gromadzeniu społeczności przewoźników odpowiedzialnych za przemieszczanie ładunków w całej Europie, pomagając im jednocześnie wykonywać ich ważną pracę w sposób bardziej przyjazny dla środowiska powiedział Roeven Cuypers, Chief Marketing Officer w Grupie Alpega.
Czas wrócić do wydarzenia, na które czekali wszyscy profesjonaliści z branży transportowej. Przyszłe wyzwania w sektorze będą wymagały współpracy między firmami, a na WConnecta spotyka się społeczność giełdy transportowej Grupie Alpega, do której należą Teleroute i Wtransnet.

5 POWODÓW, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU WCONNECTA

🔸 Jest to największe wydarzenie tego typu w Europie, w którym biorą udział przedstawiciele głównych firm z branży.
🔸 Innowacyjny format: oparty na szybkich rozmowach, pozwoli zmaksymalizować czas i osiągnąć efekt kilkumiesięcznej pracy w ciągu jednego dnia roboczego.
🔸 Cargo Area, ekskluzywna strefa dla firm Cargo, gdzie operatorzy logistyczni i spedytorzy spotykają się z przewoźnikami.
🔸 Stała pomoc we wszystkich edycjach: setki firm spotykają się w jednej przestrzeni w celu nawiązania cennych kontaktów z nowymi klientami i współpracownikami.
🔸 Wspólny cel: większa wydajność pokonywanych tras.

Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś na XII edycję, która odbędzie się 21 października br. w Barcelonie, nadal możesz to zrobić za pomocą jednego kliknięcia, link poniżej ⬇ Liczba miejsc ograniczona.

Bezpośredni link do rejestracji 🔴

grafika poglądowa
Do ulubionych
Photo by Josh Hild from Pexels