Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

50. zielony terminal
Utworzona: 2022-08-05

DB Schenker, jeden z wiodących, globalnych dostawców usług logistycznych, ponownie otworzył terminal logistyczny w Tilburgu w Holandii.

REKLAMA
Po modernizacji rozpoczętej w 2021 roku, obiekt został wyróżniony przez Deutsche Bahn jako 50. zielony terminal DB Schenker. Ekologiczne terminale są częścią opracowanej zintegrowanej koncepcji, która zapewnia energooszczędną eksploatację, niską emisję dwutlenku węgla i wysoki komfort dla pracowników. Międzynarodowy hub przeszedł całkowitą metamorfozę, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie wydajnych i bardziej rozbudowanych operacji cross-dockingowych. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań pozwala uzyskać wyższy stopień ochrony środowiska.

DB Schenker w regionie Beneluksu konsekwentnie inwestuje w zrównoważoną przyszłość. Oddział transportu lądowego w Tilburgu, jednym z głównych ośrodków logistycznych w Holandii, to strategiczna lokalizacja w ramach naszej europejskiej sieci. Niewielka odległość od autostrady A58 pomaga nam zmniejszyć emisję CO2. Zmodernizowany terminal ma powierzchnię 59 210 mkw. Dzięki 90 dokom przeładunkowym jest w pełni przystosowany do obsługi operacji cross-dockingowych i może obsługiwać ponad 20 tys. przesyłek tygodniowo. Zastosowanie
automatyzowanej linii do transportu palet zapewnia lepszą wydajność i wyższy poziom bezpieczeństwa. Infrastruktura jest nastawiona na wzrost wolumenu transportowego w przyszłości – mówi Pierre van Diesen, Head of Land Transport w DB Schenker BeNeLux.
Źródło: DB Schenker
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels