Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Czas tranzytu krótszy nawet o 17 dni
Utworzona: 2023-09-25

DB SCHENKER wprowadza szybszą opcję wyboru optymalnej trasy dla eksportu transportu drobnicowego i przesyłek do 4 ton. Rozwiązanie jest dostępna dla klientów z Polski, Litwy, Łotwy i Estonii.

Szybsza opcja routingu (wybór optymalnej trasy) dla eksportu przesyłek drobnicowych dostępna jest z dwóch europejskich hubów: portu w Mediolanie i Rotterdamie. Pierwszy z nich obsługuje sześć destynacji w ofercie operatora: Bangkok (TH), Hong Kong (HK), Jakarta (ID), Haiphong(VN), Melbourne (AU) i Sydney (AU). Z kolei z Rotterdamu przesyłki obsługiwane będą na czterech kierunkach: Port Kelang (MY), Laem Chabang (TH), Cat Lai (VN) i Xingang (CN).

Oferujemy klientom unikalne rozwiązanie transportowe, które zwiększa ich przewagę konkurencyjną w regionie Azji i Pacyfiku. Wykorzystujemy atuty naszej silnej, globalnej sieci transportu lądowego i oceanicznego. Dzięki opracowaniu alternatywnych tras skracamy czas realizacji dostaw, ale to klienci sami mogą decydować, czy chcą korzystać z opcji standardowej czy szybkiej. Redukcja zapasów i przestrzeni magazynowej, szybsze fakturowanie – to kolejne mocne strony tego rozwiązania mówi Justyna Jaśkiewicz, Head of LCL Cluster North East Europe w DB SCHENKER.
Proponowane przez operatora rozwiązanie jest doskonałą ekonomicznie alternatywą dla klientów, którzy nie chcą korzystać z szybkiego transportu lotniczego, a tradycyjne połączenie oceaniczne uniemożliwia im sprawne dotarcie na rynki zbytu w regionie Azji i Pacyfiku. Szybsza opcja routingu to także redukcja kosztów składowania w magazynach klientów. Dzięki LCL producenci i eksporterzy mogą częściej i szybciej wysyłać wytworzone towary. To jeden z przykładów działań, za pomocą których operator wspiera swoich klientów w optymalizacji procesów w łańcuchu dostaw.

Labirynt wyzwań związanych z globalnymi dostawami

W obliczu rosnących wymagań rynkowych i dynamicznej sytuacji geopolitycznej na świecie DB SCHENKER oferuje swoim klientom kompleksowe podejście do optymalizacji łańcuchów dostaw. Praca ekspertów, opierająca się na skrupulatnej analizie oraz innowacyjnych narzędziach i zaawansowane platformy cyfrowe pozwalają precyzyjnie dobrać rozwiązanie do indywidualnych potrzeb każdego prowadzonego biznesu. Takie wsparcie operatora logistycznego przyśpiesza realizację planów ekspansji na nowe rynki, ale też pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Źródło: DB SCHENKER
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
MWB Trans - Mariusz Wieczorek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels