REKLAMA

Codzienna praktyka potwierdza niezawodność i innowacyjność produktów
Utworzona: 2019-07-12

Schmitz Cargobull zdobywa nagrodę dla „Najlepszej marki 2019” za wizerunek firmy od wydawnictwa ETM Verlag, będącą kolejną nagrodą branżową w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Jesteśmy dumni z tego, że po raz kolejny zostaliśmy uznani za najlepszą markę w kategorii naczepa, skrzynia, chłodnia. Jak widać, codzienna praktyka potwierdza niezawodność i innowacyjność produktów Schmitz Cargobull. Ta nagroda jest nie tylko wyrazem uznania dla naszych produktów i usług, ale świadczy również o solidności naszych pracowników, którzy dzięki swoim staraniom i innowacyjnym pomysłom zapewniają najniższe całkowite koszty posiadania, a tym samym, maksymalną rentowność dla naszych klientów- powiedział Andreas Schmitz, prezes zarządu Schmitz Cargobull AG, podczas ceremonii wręczenia nagród w Stuttgarcie 26 czerwca.
Schmitz Cargobull zajął również drugie miejsce za swoją jednostkę chłodzącą, powtarzając sukces z poprzedniego roku. Nowa generacja agregatów chłodniczych charakteryzuje się tą samą wysoką wydajnością chłodzenia i precyzyjnym zarządzaniem temperaturą, ale dodatkowo przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa nawet o 10%, a jednocześnie jest lżejsza o 50 kg. Naturalnie spełnia również nowe normy emisji spalin Stage V. Wysokowydajna jednostka chłodząca w połączeniu z systemem monitorowania w formie aplikacji internetowej i systemem zarządzania usługami zapewnia niezawodną kontrolę podczas transportu ładunków w kontrolowanej temperaturze.

Źródło: Schmitz Cargobull
Do ulubionych