REKLAMA

Poranne utrudnienia na drogach - wypadki, kolizje, remonty
Utworzona: 2019-05-15

Kierowcy wyruszający dzisiaj w trasę muszą uzbroić się w cierpliwość. Na polskich drogach trwają remonty, poza tym doszło do kilku wypadków i kolizji, które spowalniają jazdę.

REKLAMA


W związku z pracami utrzymaniowymi na 172 km A2 w kierunku Świecka, zablokowany został pas prawy.Między węzłami Chrzanów i Rudno, z powodu wymiany nawierzchni, zwężono dwa pasy ruchu w obu kierunkach.Na obwodnicy Inowrocławia, w ciągu DK 15 i 25, za węzłem Tupadły w kierunku Poznania, ciężarówka wpadła do rowu.Jak informuje Regionalny System Ostrzegania, na 151 km DK 79 doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów. W związku z tym trasa Zwoleń - Sandomierz została zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy: od strony Zwolenia w Czekarzewicach DW 754 przez Ostrowiec Świętokrzyski i DW 755 do Ożarowa; od strony Sandomierza analogicznie: Ożaów - DW 755 - Ostrowiec Świętokrzyski - DW 754 - Czekarzewice. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 13:00.

Do śmiertelnego wypadku doszło pod Warszawą, na DW 801. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym zginęła jedna osoba. Jak informuje tvnwarszawa.tvn24.pl, droga na wysokości miejscowości Sobienie-Jeziory jest zablokowana.
Do ulubionych