Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA


CSK

Czas pracy kierowców dla spedycji i kadry zarządzającej
Utworzona: 2022-09-05

CSK zaprasza kadrę zarządzającą oraz spedytorów na wyjątkowy WEBINAR dotyczący czasu pracy poświęcony tematyce organizacji przewozów, nadzoru nad kierowcami własnymi i obcymi, wykrywania naruszeń i wykorzystaniu tachografów do innych celów niż tylko do rozliczania czasu pracy.

Program płatnego spotkania, który odbędzie się w formie online 14 września 2022 roku, został ściśle opracowany pod kątem pracowników spedycji, kadry zarządzającej i nadzoru. Pokażemy, że utrata reputacji przedsiębiorstwa transportowego zazwyczaj następuje "na własne życzenie" przewoźnika, a także zastanowimy się nad realnymi metodami skutecznego planowania i organizacji pracy. Przedstawimy szereg przykładów wskazujących, że dane z tachografu mogą się przydać w różnych postępowaniach ubezpieczeniowych, sądowych, wykroczeniowych, a nawet w sporach opartych na Konwencji CMR czy Prawie przewozowym.WAŻNE! Liczba miejsc ograniczona - system webinarowy automatycznie zamknie dostęp po otrzymaniu zapisów 30 uczestników. Po spotkaniu zostaną wysłane na wskazane przez Państwa adresy zaświadczenia o ukończeniu szkolenia wraz z programem (certyfikaty dwujęzyczne - polsko - angielskie). W razie pytań - jak zawsze służymy pomocą. Ponadto informujemy - że nie nagrywamy webinarów - zatem późniejszy dostęp do spotkania nie będzie możliwy. Zapraszamy do uczestnictwa z wykorzystaniem smartfona, tabletu czy komputera - system WEBINARowy jest kompatybilny z każdym urządzeniem posiadającym przeglądarkę internetową.

STRONA WEBINARU 📌

REJESTRACJA 📌

Nie trzeba nic instalować! Wystarczy przeglądarka internetowa.

Będziesz korzystał ze smarfona? Chcesz mieć więcej funkcji w trakcie spotkania? Ściągnij bezpłatną apkę webinarową Clickmeeting:

ANDROID 📌

IOS 📌

CEL SPOTKANIA

Zapoznanie uczestników z szeroko rozumianą problematyką planowania czasu pracy kierowcy, organizacji pracy w firmie transportowej. Wyrobienie umiejętności kompleksowej analizy danych z tachografu związanych z pracą kierowcy, wykrywanie manipulacji, niezgodności. Dokumentowanie różnych sytuacji związanych z opóźnieniami w przewozie, rozładunku lub załadunku. Organizacja pracy oraz zapis tachografu jako dowód w postępowaniach na gruncie CMR oraz Prawa Przewozowego.

SZCZEGÓŁOWY PLAN WEBINARU 📌

UWAGA! Program szkolenia może ulec w trakcie WEBINARu nieznacznym modyfikacjom ze względu na pojawiające się w jego trakcie pytania. Z tego powodu przewidziany czas na spotkanie należy traktować jako orientacyjny i może ulec zmianie w przedziale +/- 30 minut.
Do ulubionych CSK
PREZENTACJA FIRMY
ADAR Sp. z o.o.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels