Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Polska ciężarówka z szansą na tytuł Championa!

Utworzona: 2023-06-15


W połowie maja w kilkunastu krajach rozpoczęła się walka o tytuł krajowego finalisty i jednocześnie reprezentanta w międzynarodowym konkursie MAN Truck Champion 2023.

Do 11 czerwca można było głosować na reprezentantów danego kraju. Dziś już znamy polską finałową trójkę, a także reprezentantów wszystkich krajów, którzy konkurują o tytuł MAN Truck Champion 2023.

Na polskim podium stanęli:
🥇 1. Paweł ze swoim White Lion
🥈 2. Dawid ze swoim MAN TGA
🥉 3. Dariusz ze swoim MAN TGX

Czym wyróżnia się nasz lokalny zwycięzca? Jak mówi właściciel:

Elementy wyposażenia są moim autorskim projektem i zostały wykonane na zamówienie. Piękna, śnieżna biel, oświetlenie i wszelkie widoczne z daleka, innowacyjne i nowatorskie dodatki budzą ciekawość, zainteresowanie i sprawiają, że moja ciężarówka jest rozpoznawalna, wyjątkowa i oryginalnaZwycięskie ciężarówki wyłonione z 14 krajów przechodzą do głosowania na najpiękniejszą ciężarówkę w Europie. Pięciu najlepszych wybranych pojawi się na MAN Trucknology Festival w Monachium. Liczba oddanych głosów zadecyduje, który zajmie najwyższe miejsce na podium. Napięcie rośnie. Zwycięzca, MAN Truck Champion Europe 2023, podczas festiwalu zajmie należne mu miejsce na scenie!

Głosuj na swojego faworyta 👇
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Księgowy online


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels