Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Zwrotna, wydajna, ekonomiczna...

Utworzona: 2022-12-14


Śmieciarka DAF CF340 FAN 6x2 z zabudową firmy EKOCEL jest zwrotna i wydajna, a także ekonomiczna w eksploatacji.

Ciężarówki marki DAF są ekonomiczne w eksploatacji i bezawaryjne. Nic więc dziwnego, że stanowią doskonałą bazę dla różnego rodzaju pojazdów specjalistycznych, w tym także komunalnych, gdzie stała dyspozycyjność sprzętu jest nie do przecenienia.

EKOCEL z Rekowa Górnego to nowoczesna fabryka produkująca co roku około 2000 różnego rodzaju zabudów komunalnych o objętościach skrzyń ładunkowych od 7 do 31 metrów sześciennych. Dla porównania, moce konkurencyjnych montowni pozwalają na wyprodukowanie w porównywalnym okresie zaledwie 50-60 sztuk śmieciarek. DAF CF340 FAN z zabudową EKOCEL to obecnie jedna z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku. Producent zabudowy ma rozbudowany, sprawnie działający i dobrze zaopatrzony serwis, który w razie potrzeby gwarantuje podstawienie odpowiedniego pojazdu zastępczego
– zapewnia Jacek Błaszkowski, menedżer ds. szkoleń i sprzedaży podwozi w Grupie DBK.

Podwozie w konfiguracji 6x2 z kierowaną osią wleczoną (FAN) zapewnia dużą zwrotność, co ma niebagatelne znaczenie podczas pracy pojazdu na zatłoczonych czy wąskich uliczkach. Silnik MX-11 o pojemności 10,8 l i mocy 251 kW (341 KM) odznacza się niskim spalaniem. Atutem pojazdu są także niższe niż u konkurencji ceny najczęściej uszkadzanych podczas manewrowania elementów, takich jak lusterka czy stopnie podestów. Uszkodzony mechanicznie stalowy zderzak można w razie potrzeby "wyklepać" zamiast wymienić na nowy. Duża ładowność pojazdu oznacza mniejszą liczbę kursów potrzebnych do wywiezienia określonej masy odpadów komunalnych.

Dobre wyciszenie kabiny i 3 niezależne fotele zapewniają wysoki komfort jazdy także osobie siedzącej na środku (w pojazdach innych marek środkowy fotel jest z reguły mniejszy). Zautomatyzowana skrzynia biegów Traxon ma specjalne oprogramowanie dedykowane pracy śmieciarki, co wyróżnia ją na rynku.

Źródło: Grupa DBK
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels