Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych

Tyle kłód pod nogami – jak działać w trudnym czasie?

Utworzona: 2022-05-11


Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych w Gdyni zaprasza przedsiębiorców transportowych z regionu do udziału w dyskusji na temat trudnej sytuacji na rynku przewozowym związanej z nagromadzeniem się negatywnych czynników mających wpływ na krajową i europejską gospodarkę. Wstęp jest wolny.

Temat konferencji, która odbędzie się 27 maja w hotelu Mercure w Gdyni (ul. Armii Krajowej 22) nie pozostawia wątpliwości, jak trudne sprawy zostaną omówione przez prelegentów i jakie wątki pojawią się w dyskusji: "Rynek transportowy a największy kryzys ostatnich kilkudziesięciu lat wywołany pandemią, inflacją, brakiem kierowców, Pakietem Mobilności i działaniami wojennymi - ocena i perspektywa". W roli prelegentów wystąpią znani eksperci branży TSL: Marek Tarczyński - prezes Polskiej Izby Spedycji i Logistyki, Maciej Wroński - prezes związku pracodawców Transport i Logistyka Polska, Piotr Mikiel - dyrektor Departamentu Transportu Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych oraz Łukasz Włoch - główny ekspert firmy Inelo zajmującej się m.in. rozliczaniem czas pracy kierowców.

Konferencji towarzyszyć będzie wystawa produktów (w tym pojazdów) i usług firm związanych z rynkiem transportowym i motoryzacyjnym, m.in. Shell, Orlen, Moya, MAN, Audi, TrailerTec, BPW, Autopay, Easytrip. Spotkanie z wystawcami zaplanowano w godz. 12.00-17.00, natomiast przewidywany czas konferencji to 13.00-16.00. Organizator zapewnia poczęstunek, gorące napoje i ciasteczka, a także konkursy z nagrodami. Tym razem, w związku z brakiem zainteresowania członków PSPD, zrezygnowano z organizacji Balu Transportowca.
Do ulubionych Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych
FIRMOWY SPOTLIGHT
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels