Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Skąd się wzięły dzisiejsze JELITY.
ID: 264228

Wśród dzisiejszych elit i celebrytów są gwiazdy filmowe, politycy, dziennikarze, historycy i inni.
Wszyscy uważamy ich za ludzi godnych naśladowania, szacunku i robimy z nich autorytety, a oni odwdzięczają się nam tekstami pełnymi pogardy i nienawiści dla wszystkich odruchów patriotycznych.
Nigdy się nie zastanawialiście, dlaczego tak jest.
Dlaczego celebryci i gwiazdy wielkiego formatu naśladują w nazewnictwie towarzysza Józefa Stalina?
To Stalin jako pierwszy rzucił hasło, że Polacy którym się nie podoba nowa władza oraz wkroczenie (piękny eufemizm dla prawidłowego i zgodnego z prawdą określenia "bandycka napaść") do Polski bandy czerwonoarmistów, są zwolennikami nazizmu i faszystami.
Innym razem opiszę wam, dlaczego nowej władzy tak bardzo zależało na zohydzeniu AKOWCÓW, przed Polakami i przed społeczeństwem międzynarodowym.
Do tego stopnia, że schwytanych w lesie AKOWCÓW przebierano w niemieckie mundury i prowadzano przed tłumem, który nieświadomy, że to Polacy, pluł w nich i rzucał kamieniami. Oczywiście mogli tym ludziom krzyknąć i powiedzieć po polsku kim są, ale stalinowcy to przewidzieli i schwytanym żołnierzom zalewano buzie gorącym gipsem i zaklejano usta w środku. Raz, żeby nie powiedzieli kim są, a dwa żeby nie pokazywali ludziom, że mają powybijane zęby i poobcinane języki.
Zakopywano ich później w ukrytych zbiorowych mogiłach.
No ale tym razem nie o tym.
Czym była władza ludowa, każdy jakieś ogólne rozeznanie ma. To byli współpracownicy sowieckiego okupanta, lojalni i wierni okupantowi do tego stopnia, że likwidowali nie tylko patriotów, ale likwidowali siebie między sobą, traktując kolegów jak konkurencję do żłoba.
Przez 50 lat niszczony był każdy, kto choćby po pijaku napomknął, że mu się władza nie podoba, albo roił sobie o niepodległej Polsce. Taki ktoś był wrogiem ludu.
Za to chwalcy nowej władzy, byli awansowani, robiono z nich gwiazdy i obsypywano zaszczytami. I nagle po 50 lat tych wszystkich procedur, społeczeństwo jest zdziwione, że aktor donosił na aktora, historyk na historyka, a żołnierz na kolegę z wojska. Kto nie donosił i nie podpisał, mógł sobie w domowym zaciszu wydłubywać kit z okna, bo każdy musi z czegoś żyć.
I nie od dziś wiadomo, że najlepszy jest taki, na którego masz haka.
Jeśli w pracy awansujesz kogoś, kto jest uczciwy, czysty, sprawiedliwy i zawsze grzeczny, to co zrobisz, kiedy przestanie cie słuchać i zacznie buntować ludzi na ciebie?
Niech każdy sobie sam odpowie na to pytanie.
A jeśli awansujesz kogoś, kogo przyłapałeś na kradzieży i masz go w garści? Złapałeś go w pracy na kradzieży, próbę kradzieży nagrałeś i masz go w garści. Jego obezność w firmie zależy od twojej życzliwości. Wtedy awansujesz go na swojego zastępce i masz lojalnego podwładnego.
Ba. Nawet jak sam coś ukradniesz i cie złapią, twój lojalny podwładny da ci alibi.
Ten mechanizm działał w samych sowietach i we wszystkich okupowanych przez tę bandę państwach.

Nagle nadchodzi rok 1989 i na każdego pada blady strach. Społeczeństwo ich rozliczy. Na szczęście kilkudziesięciu słabo poinformowanych się powiesiło. Szkoda że nie wszyscy. I co oni robią w nowym ustroju. Trzymają się razem. Raz, że jadą na jednym wózku, a dwa że nikt nie wie, kto ma na niego "kwity".
Komuniści wręcz szukali takich, którzy coś przeskrobią. Normą było podrzucanie dziewczynek zachodnim dyplomatom. Wysyłali im do pokoju po trzy, nieraz po cztery modelki i nagrywali z ukrycia. Później wystarczyło takie nagranie delikwentowi pokazać i już był ich.
Czytałem kiedyś wywiad z jednym oficerem służb, który powiedział że w całej jego karierze tylko jeden zachodni dyplomata nie dał się złamać. Wsadzili mu do hotelu cztery młodziutkie i zgrabne laseczki. On z nimi przez całą noc fikołki robił we wszystkich pozycjach świata i na wszystkie sposoby. Bawił się jak nigdy, a kiedy pokazali mu zdjęcia i zagrozili że wyślą do jego kraju, jego rodzinie, żonie, dzieciom i matce, ten się ucieszył. Poprosił na miejscu o kopie nagrania, bo jak się pochwali kolegom w biurze, to bez tych nagrań nikt mu nie uwierzy. On prosił naszych, żeby te filmy opublikowali gdzie się da, a w pracy będzie bohaterem i koledzy będą mu się w pół kłaniać. No i komuniści odpuścili. Szantaż się nie udał i nic nie zrobili. W szantażu nie chodzi o zemstę, tylko o uzyskanie celu, jakim było nawiązanie współpracy. Odmówił i był wolny.

Dlatego nie dziwcie się, że dzisiaj te wszystkie Jandy, Szczury, Olbrychtskie i inne świnie plotą takie brednie z telewizora. Oni muszą to robić.
Dodatkowo te wszystkie szuje mają dzieci i w myśl zasady, że ręka rękę myje, dla każdego musi się znaleźć jakaś synekurka.

Kiedy pierwszy raz przeczytałem, że tatuś Kubusia Powiatowego był komunistycznym prokuratorem, który apelował o wyroki śmierci dla polskich patriotów, pomyślałem sobie tak: "To nie Kubusia wina, że miał ojca świnie". Tak pomyśli każdy przyzwoity człowiek.
A druga myśl. Czy, gdyby Kubuś nie miał tak ważnego i wysoko postawionego tatusia, to by dzisiaj brylował w TV, czy raczej zmywał gary na zmywaku w UK?
Co mają myśleć ci, którzy chodzili z nim do szkoły i widzieli jak on już w szkole robił karierę w TV. Występował w latach 80tych, w programie 5 - 10 - 15. Ilu dzieciaków z jego szkoły miało taka szansę.
Czy on jest wykształcony? Zna języki? Jest wybitny? NIe. Kto słucha i ogląda wywiady z nim, ten się raz dwa pozna, jaki z niego prosty człowiek. Żeby nie powiedzieć, prostacki.
Wychowany w blichtrze, w poczuciu ważności i bezkarności, powiedział z telewizora że Polska, to taka stara schodzona jesionka w szafie europy, której nikt już nie założy, bo wstyd się w czymś takim pokazać. I wiecie co? On w to wierzy.
Oni, jak to kiedyś powiedział Jerzy Stuhr, za granicą wstydzą się rozmawiać po polsku. Oni będąc za granicą, nie chcą być brani za Polaków. Oni chcą być europejczykami.
Nasuwa się zatem pytanie. Dlaczego tu siedzą? Jeśli ich tak ta Polska mierzi i się jej tak wstydzą, to nic prostszego, jak wziąć i wyjechać gdziekolwiek. Granice są pootwierane. I tu pojawia się problem. W żadnym z krajów na zachodzie europy, nikt nie zrobi z nich celebrytów. Nie da im po kilkanaście tysięcy euro na miesiąc, tylko za to, że są synkami, wnukami, czy innymi pociotkami komunistycznych zbrodniarzy. Gdyby taki Kubuś pojechał do Anglii, co by tam robił.
Praca na budowie, w restauracji w roli kelnera, albo w hotelu jako pokojowy. Nawet za kierownice tira nikt by go nie wsadził, bo na to trzeba mieć jakieś podstawowe umiejętności i kwalifikacje. Angole nie uszanują nazwiska. Oni zapragną kwalifikacji.
To dlatego, mimo buńczucznych wypowiedzi w stylu : "Jeżeli PiS wygra wybory, to ja z córką wyjeżdżamy do Kanady", nikt i nigdzie nie wyjechał.

Niejaki Kraśko opowiadał, że dziadek był dobrym człowiekiem, bo brał go po pracy na kolana i kołysał w bujanym fotelu.
Dziadek w pracy zrywał paznokcie i wkładał ołówek w przyrodzenia polskich patriotów, a po pracy zmywał krew z rąk i kołysał wnusia. I wnusiu też zrobił karierę w TV.
Minęło ponad 30 lat, dorasta już kolejne pokolenie tych ubeków i sbeków, a oni ciągle trzymają się na stanowiskach i ciągle zapełniają je swoimi pomiotami.
A dzieci patriotów z AK, kolejne pokolenia prawdziwych solidarnościowców (nie tych z magdalenki ze środowiska agenta Bolka) i zwykli Polacy, nadal pracują fizycznie i nadal nie mają szans w konkurencji z resortowymi dziećmi. A to już trzecie pokolenie. W dodatku dzisiejsza młodzież nie chce słuchać o tamtych zbrodniarzach. Młodzież ogląda ich w TV, śledzi ich kanały na tiktoku i YT, a każdego, który chce powiedzieć prawdę, nazywają jak towarzysz Stalin, czyli FASZYSTĄ.
I tego trendu nie da się odwrócić.

~Cyprian Kleofas Kozłowicz
*.151.39.102

REKLAMA

Posty (111)

jacek-kuba
2022-01-25 16:18:34
Kto kobiety bije? gdzie? o holandii piszesz? Bicie to było za czasów ormo, zomo. Dzisiejsza Policja w PL to wzór na skalę kosmosu. Ja bym to rozgonił na biegu a ta blać z tym niewyparzonym ryjem powinna dożywocie dostać. Do tej pory nie rozumiem, dlaczego antyPolaków nie wsadzają zgodnie z prawem i KONSTYTUCJĄ.
~Kolega Pozdrawiam
2022-01-25 16:18:46
Zdaje się, że wczoraj Gowin puścił farbę odnośnie planów użycia wojska podczas strajku kobiet. Teraz nie będą takich planów już robić bo po co. Będą wykształcone hahaha przez krużganka bojówki gotowe do pacyfikacji tego typu spraw. Tyle w temacie.
jacek-kuba
2022-01-25 16:20:42
Kto kobiety bije? gdzie? o holandii piszesz? Bicie to było za czasów ormo, zomo. Dzisiejsza Policja w PL to wzór na skalę kosmosu. Ja bym to rozgonił na biegu a ta blać z tym niewyparzonym ryjem powinna dożywocie dostać. Do tej pory nie rozumiem, dlaczego antyPolaków nie wsadzają zgodnie z prawem i KONSTYTUCJĄ.
~Wielki Szu
2022-01-25 16:22:12
Biedroń swoją matkę łatał, są na to niezbite dowody

1

jacek-kuba
2022-01-25 16:22:55
Strajku kobiet? ty matole bolszewicko niemiecki wara od Polskich kobiet-garkotłuku.
~...
2022-01-25 16:23:44
Kolega Pozdrawiam. Tyle w temacie? Ty antysemito, homofobie i faszysto?

1

irish_dude
2022-01-25 16:30:57
Na tym to właśnie polega: wyzwiska i darcie ryja, a na żywo - kijem albo pięścią. Tak właśnie porozumiewają się tzw. narodowcy.
Oczywiście, silni są wyłącznie w dużych grupach, bo pojedynczo przemykają pod krużgankami :-)
Mówię to z bólem, ale to jest najgorszy odpad społeczny w Polsce. Ludzie bez wykształcenia, nie potrafiący sklecić w ojczystym języku dwóch poprawnych zdań. Brudni, bezzębni, często nadużywający alkoholu i narkotyków. Takie Brauny wiedzą, co robią. Hitlerowskie Einsatzgruppe też składały się z takiego bydła, tylko prowadził ich jeden po szkole.
Historia, niestety, lubi się powtarzać.

-2

~...
2022-01-25 16:42:58
No i właśnie, to są te Twoje fakty za które się wstydzisz. Dokładnie to są Fakty, lub cały program Tvn24. Powiedzieli, że krużganek, to jest śmieszne, więc kałmuki powtarzają, że to jest śmieszne. Prawda jest taka, że środowisko związane z Bąkiewiczem walczy o prawdę o Jedwabnem i jest przeciwko ustawie 447, która jest próbą wyłudzenia od Polaków pieniędzy za mienie bezspadkowe, czyli takie, które nie istnieje. Jak widzicie podstawą do tego, żeby się wstydzić nacjonalistow jest to, że jeden z nich powiedział słowo krużganek, a któryś z nich nie ma zębów, ale nie wiadomo który, bo nie widziałem, żeby któryś z tego środowiska nie miał zębów. To są mocne dowody i fakty, żeby stwierdzić, że z tym goownem w głowie w ogóle się nie pomyliłem. Po prostu mówią, że prawica, to faszysci, więc kałmuk powtarza. Mówią z czego trzeba się śmiać, to się śmieje. Kałmuk, to nie jest obraza w tym przypadku, tylko ocena człowieka na podstawie jego słów z czego wynika, że jest wyżej wymienionych.

1

irish_dude
2022-01-25 16:59:03
Obrazić mnie może wyłącznie człowiek dorównujący, bądź przewyższający mnie intelektem.
Niestety, krycha, nie zaliczasz się do tej grupy :-)
Miłego dnia, pajacu :-)
jacek-kuba
2022-01-25 17:12:34
Garstka narodowców pod kościołami stała i tysiące bolszewików spieprzało w podskokach. Bogu dziękować. 1 narodowiec wystarczy na 20 bolszewików. Kto jeszcze du. ę ruszył. Narodowcy i kibice klubów piłkarskich -ogromny szacunek dla tych ludzi. A co tam tvn chce z nich zrobić-to kogo to interesuje? donald matole twój rząd obalili kibole -i dziękować Panu. Złodziej który nawet zasiłek pogrzebowy zabrała a teraz jeździ po przedsiębiorcach których szczuje. Ostatnio słyszałem, że jego syn zarabia 3 tys zł a teraz dostaje prawie 2 mln na firmę i kupuje torebkę żonie za 30 tys zł, która zarabia zresztą 60 tys zł??? Zresztą niech zarabia, ale gdzie jest ku.. a zasiłek? Ja się coraz gorzej czuję i musiałem kupić 3 ubezpieczenia dodatkowo.
jacek-kuba
2022-01-25 17:14:55
Dziadu niemiecki oddaj zrabowany zasiłek. ZA SI ŁEK -ZA SI ŁEK- ZA SI ŁEK
~...
2022-01-25 17:14:58
Najbogatsi ludzie na ziemi nie mają wykształcenia, a kałmuk się wstydzi za narodowców. Przecież ja Ciebie nie obraziłem, tylko pokazałem Tobie, jaki jesteś głupi.
jacek-kuba
2022-01-25 17:18:11
Dzwonię do ryżej małpy, dość już tego. Nie będzie mi tu lewak jakiś kazał do 70 lat pracować. KONSTYTUCJA
~...
2022-01-25 17:21:08
Najbogatsi ludzie na ziemi nie mają wykształcenia, a kałmuk się wstydzi za narodowców. Przecież ja Ciebie nie obraziłem, tylko pokazałem Tobie, jaki jesteś głupi.
jacek-kuba
2022-01-25 17:22:23
Gnać kacapów gdzie pieprz rośnie, komuniści niech biliony oddają. Strajk kobiet-no nie daję rady. Dlaczego lempart do tej pory nie siedzi DLACZEGO??? Kiedy wreszcie będzie zielone światło do aresztowań.? ??
~Kierownik PIatek
2022-01-25 17:38:15
Polecam te linki obowiazkowo:

s:// www. youtube. com/watch?v=KwAFg0mo jKU
s://www. youtube. com/watch?v=MyYAT7NN OEU
~...
2022-01-25 17:39:04
Tak właśnie się walczy z lewicą. Prosisz o potwierdzenie ich słów i temat się kończy.
~Kolega Pozdrawiam
2022-01-25 17:40:37
Jak zielone się zapali to będziesz pierwszy o tym wiedział. Takich jak Ty w pierwszej kolejności pierdzieć w pasiaki. Za co??? Wiadomo!
~Kolega Pozdrawiam
2022-01-25 17:46:23
Wy to ciągle w walce... hahaha... jak widzę... Za robote socjalsi się weźcie, a nie tylko ciągła walka na tym bezrobociu.
Do pługa was powinni wiązać i orać wami pole. Nara.
irish_dude
2022-01-25 17:56:00
To, że ruszyli tzw. narodowcy i kibole, to rzecz naturalna. Tępaki tylko tyle potrafią - walić kijami bezbronnych ludzi.
Wybacz Jacku, ale nie dam się przekonać, że ta trzoda o coś walczy. Są na to za głupi.
~leon
2022-01-25 17:59:53
Co taki frajer z Kanady może wiedzieć co się dzieje w Polsce. Frajer nie był tu 3 lata.
~Wielki Szu
2022-01-25 18:05:26
Dudek to frajer menda i knur
~...
2022-01-25 18:09:53
Na razie, to Ty Irish udowodniłeś, że jesteś głupi. Faktem, że Ty jesteś głupi, jest to, że piszesz, że narodowcy są głupi, ale nie potrafisz podać faktu, jednego faktu, świadczącego, że oni są głupi. To się nazywa odbicie lustrzane, kiedy ktoś robi projekcję swoich problemów na innych. No chyba, że nam podasz fakty na podstawie których potwierdzisz, że narodowcy są głupi.

1

irish_dude
2022-01-25 18:16:29
Cała rzecz w tym, że takie ameby umysłowe nie przyjmują żadnych argumentów.
Z dwóch powodów:
1. Nie rozumieją, co się do nich mówi.
2. Jeśli zrozumieją, to mówią, że to kłamstwo.

Dlatego podsumuję krótko, posłużywszy się cytatem z klasyki:
nie chce mi się z tobą gadać.
~...
2022-01-25 18:30:22
Typowa kiepska manipulacja. Jesteś głupcem, który uważa siebie za mądrego. Twoich argumentów nie ma, tylko Tobie się wydaje, że piszesz coś mądrego. Nie podałeś, nawet jednego potwierdzenia Twoich słów, tylko same obelgi. Udajesz inteligenta, ale to jest iluzja, wytworzona dla Twoich potrzeb wynikających z Twoich braków. Od razu wiedziałem, jaka będzie Twoja reakcja na prośbę potwierdzenia Twoich słów, bo jest to schematyczne. Nie z takimi tlumokami miałem do czynienia, więc nie przejmuj się, ale jest wszystko w normie. Dla mnie, to taka zabawa, żeby sobie sprawdzić, czy zachowasz się standardowo. Tacy ludzie, jak Ty są bardzo przewidywalni, bo wynika to z tych samych programów zaburzeń, tylko trzeba umieć to od razu odczytać.

1

~Narodowiec
2022-01-25 19:05:23
Irek zostałeś rozjechany. Jakos blado wypadłeś, argumentów brak. Ale wiesz co podaj linka do wypowiedzi Posła Brauna o Kanadzie, bo szczerze powiem, że nie słyszałem. Chetnie posłucham co mówił o zamo*dyzmie w Kanadzie. Bo, że tam Polaków na lotniskach zabijają i nieszczepionym nie sprzedaja alkoholu to chyba nie zaprzeczysz. Czekam na linka.

1

~Kierownik PIatek
2022-01-25 19:34:21
Cypek wywolal kupoburze
~Kierownik PIatek
2022-01-25 19:36:32
Irlandzki kolesiu nie mozna sie z toba zgodzic.
~kiero
2022-01-25 19:38:17
O Kanadzie opowiada asystent społeczny Brauna niejaki Szostak, działacz Polonii kanadyjskiej.
~Narodowiec
2022-01-25 19:47:09
Czytając ten wątek wyraźnie widać kto kandyduje do miana celebryty-yelity.
Dwóch pewniaków jest. Irek i pozdrawiacz. Niestyty dla nich rodzice byli za mali, żeby się o szkło obić i ferrari rozbijać.
Pamiętajcie lewackie mendy, że Nacjonalizm to nie nazizm. Tylko ubeckie i czerwone szkoły uczyły, że Nacjonalizm jest zły. Tak samo jak to, że ludzie, którzy bili czerwonych po wojnie to bandyci.
To jest walka o młode pokolenia, żeby coś w ich głowach zostało, a nie jak myśli żyd Michnik trzeba zabić cała Polskość. Bo Polskość to nienormalność jak twierdzi jeden ryży hcuj.

Obiecali sobie dobrze żyć przy okrągłym stole i to realizują, nie pozwalają na to, żeby młodzież dużo wiedziała, bo się okaże, że będą musieli spierd... lać i to szybko. Tak był tam również Leszek k. Tez brał udział w tej targowicy. Nie dajcie się zwieść, obecnej władzy też nie po drodze z Narodowcami.
Moim skromnym zdaniem Bakiewicz to już nie Narodowiec, bo się sprzedał kurduplowi z Żoliborza, a ten ma najmniej wspólnego z dobrem Polski i Narodowcami!!!
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.252.196

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels