Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Czarna lista firm czyli spis DZIAD TRANSÓW wlkp

ID: 169225


Panowie proszę o wpisy których firm najlepiej unikać szukając pracy, firmy które nie przestrzegają prawa, płacą z kilometra, opłacają składki od najniższej krajowej oszukując w ten sposób pracownika oraz ZUS i US, firmy w których jest przyzwolenie lub wręcz przymuszanie do jazdy na tzw. wyłączniku lub magnesie. Na początek niech to będzie mój rejon skąd pochodzę czyli Wielkopolska.

~Pan Profesor Parkingowy
*.121.121.54

Posty (413)

~gość marta
Cześć wszystkim ! Czy mieliście może do czynienia z firmą WMT logistic ze Środy Wielkopolskiej? Jakieś doświadczenie? opinie? ?
~Krzysiek
Polscy przedsiębiorcy So wini Zusowi 47 mld. Ponad 110000mln, przedsiębiorstw Polsce nie placi Zusu,
~podatki dla wszystkich
Trzeba skontrolować majątki kierowców. Przez lata wykazywali tylko minimalna, bo diety nie były dochodem. Nagle okazuje się ze kierowca za minimalna wybudował dom i jeździ samochodem za 200. 000zł. Zgodnie z prawem powinien wytłumaczyć się z majątku. Skoro dieta nie była dochodem a się nim okazała (kierowca kupił dom za diety) to fiskus powinien opodatkować dochód.
Należy lepiej przyjrzeć się majątkom kierowców. Na ulicy leżą miliardy do zabrania. Będzie dla uczciwych ludzi na 500+

Żeby kierowcom było przyjemniej z taką prośbą wystąpił pewien wysoko postawiony człowiek domyślacie się może który?
~podatki dla wszystkich
Czy kierowcy tęsknią za starymi dobrymi czasami?
Łatwiej było o podwyżkę, a inflacja stała w miejscu.
Dzięki spirali płacowej, wszystko ruszyło. Teraz frytki z budki kosztują 25zł.
Każde 100zł dla kierowcy to jakieś 150 dla pracodawcy. Więc na 10000 oddajecie 5000 państwu.
Macie swoje podwyżki, PODATKÓW!
~podatki dla wszystkich
Z czego z tych 10000 oddacie ok. połowę w podatkach.
Czyli żeby była jasność, przeciętny kierowca wypracowuje 15000zł ( tyle moglibyście dostać) a w kieszeni kierowcy zostaje w przybliżeniu 6000zł. Reszta to danina dla państwa.
MAO?
~Krzysiek
Pinokio i banda rozdwaczy odejdzie, zobaczymy i jakim stanie jest nasza gospodarka? Jak myślicie? 14. 15 emerytury. 500+dla patoli kaznej naci, mfi paliwowych już niema, to od kogo kasę bedo wyciogac? Covid. + polski ład tak ludzi uzodzi, że będziemy Drugo Srilanko,
~P. I. P.
FL POLSKA SZCZECIN, 3010pln brutto, dodatek 240-260 pln brutto dniowki z naczepa, i 350brutto link i naczepa 25metrow, zaladunki i rozladunki robi kierowca w czynie spolecznym
~Biuro
Załadunki i rozładunku wykonuje Pan zgodnie z obowiązkami zawartymi w umowie o pracę i płacone ma Pan za każdą godzinę pracy zgodnie ze stawką zaszeregowania.
Proszę nie rozglaszac fałszywych informacji, gdyż mogą być wyciągnięte z tego konsekwencje.
Pozdrawiam.
~megadziadtrans
~Biuro przeciągnąć kreta po sądach, niech * złoją i sie nauczy pokory
~Hycel
Megadziadtrans. Oczywiście. Można śnić że roboty nie znajdzie. A tu z sąsiedniej firmy zadzwonią że u nich załadunku i rozładunki są z rampy bez udziału kierowcy, zapraszamy do nas. Patrz realnie jak jest a nie jak byś chciał żeby było.
~Hycel
Z drugiej strony jakie fałszywe informacje rozszerza? Jeśli w regulaminie lub umowie o pracy nie ma nic o załadunkach i rozładunkach dokonywanych przez kierowcę to kierowca ma prawo rozpowszechniać informację że robi to za darmo. Równie dobrze mógłby czyścić kible szefowi w godzinach pracy bo ma za to płacone. Zakres obowiązków jest ważny!
~Kierowca
Przestrzegam wszystkich ludzi szukających pracy jako kierowca w firmie K&R Logistic (kontenery) - Radomsko. Na początku gość obiecuję gruszki na wierzbie, a później trzeba się prosić o swoje ciężko zarobione pieniądze. Jednym słowem KATASTROFA NIE FIRMA!!!Więcej stania niż jazdy, a rozładunki?to jakiś absurd! przykład: rozładunek 8:00 rano piątek, a załadunek 21:00 ( gdzie kierowca powinien już dawno być w domu z rodziną ) jeżeli nie chcesz się denerwować i szanujesz swój czas, to omijaj szerokim łukiem.

PS przykro pisać takie opinie o firmach, ale trzeba ludziom pomagać.

Pozdrawiam
Adrian; )
~Kierowca bombowca
Bydgoski Megatranslaw, unikajcie tej firmy. Pomimo pakietu mobilności kilometrowka jeszcze na dodatek liczona z Google, a nie z rzeczywistych kilometrów przejechanych na trasie, np. objazdy bo remonty czy zakazy dla ciężarówek ( odliczają jeszcze 300-400 km). Za weekend w UE 160 zł (!). A jak czekasz 3 dni na załadunek czy rozładunek na trasie to nie płacą bo przecież kilometrowka i to nie ich wina!!! Na wyjazd czekasz 2-3 dni. Zdecydowanie nie polecam!
~youtube reset tvp info
Premier polskiego rządu Mateusz Morawiecki odwiedził ukraińską, nieistniejącą dziś, wieś Ostrówki. Oddał tam hołd ofiarom Rzezi Wołyńskiej, które zostały wymo*dowane przez oddziały UPA. Prezes Rady Ministrów udał się do Ukrainy w związku z przypadającą na 11 lipca 80. rocznicą tej zbrodni.

Czytaj więcej na s://wydarzenia. interia. pl/zagranica/news-ma teusz-morawiecki-w-u krainie-premier-odda l-hold-ofiarom-rze, nId, 6887942#utm_source=p aste&utm_medium= paste&utm_campai gn=chrome
~leży z drutem pod premium
Czytam i oczy ze zdumienia przecierem, że ktoś jeszcze jeździ na kilometry i sie na to godzi podpisując umowę
~Robert
Rafał Pasternak jeżdzi tylko na Anglię, dziad trans nie polecam, najlepiej za darmo lubi jak się jezdzi dla niego, dziad
~sid
bez dziadkiejofcy nie ma dziadtransa
~Hgfg
Krulowie nafty
~Tadek
Elkor smardzewice
~El Ordynatores!
Ja jeżdżę z kilometra i dobrze mi to finansowo wychodzi. Ale u dziada się nie jeździ i robota dobrze poukladana.
~El Ordynatores!
Tylko śmierdzące lenie boją się takiego systemu.
~M.
Hejo. Planowałem zatrudnić się w Sastransie w Przystajni, śląskie. Ale czytam opinie i włos się na głowie jeży, co się tam wyprawia? Ktoś? Coś?
~sid
M pasowal bys tam idealnie
~M.
~sid dlatego piszę po prośbie, żeby ktoś się nie ściął na nich. Trzeba sobie pomagać; ) sid, wszystkiego dobrego dla Ciebie
~Oszukany
Uwaga Na Firmę Z Chorzowa Cysterny Adr. Obiecują Pracę. Człowiek Zostaje Na Lodzie. Dynamicznie się rozwijają. Ogłoszenie Już dłuższy czas jest. Uważajcie. Niedajcie Się Oszukac. Muszę teraz na szybko Roboty Szukać. Wstyd do byłej firmy wrucic i przyznać się do porażki.
~Tomek
Eko... uwaga uwaga uwaga firma kogucik...
~Krzysiek
Turysty ruszyły na wycieczkę? Nawet nie pytaj o czy 600zl dniufka? Tylko jak swnika nawet za 200zl pojedzie, co za czasy.
~Cysterniorz
Uwaga Na Dynamicznie Rozwijajace Się Firmy... ; ) Dziadtransem Śmierdzi... Dynamiczność W Zmianach Kierowców I Szukaniu Kolejnych Kandydatów Do Orżniecia... Bądźmy Czujni Uważajmy !!!
~Bambo
Na tym forum od lat nie było ŻADNEGO sensownego wątku. Transport opiera się na półgłówkach z wioch.
reptewie
Kolejni inteligentni kierowcy piszący swoje wywody życiowe po raz kolejny nie na temat. Do szkoły kierowcy a potem narzekać na pracodawców...
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.235.248

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels