Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

NA OSI

Master Truck Show już za tydzień - zgłoś się!

Utworzona: 2023-07-07


Wydarzenie odbędzie się na terenie Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi koło Opola, przez trzy dni lipca - od 14 do 16 i każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Z pewnością będzie co podziwiać i nacieszyć oczy pięknymi motywami malunków, niebanalnymi ozdobnikami, wypieszczonymi wnętrzami, czy wreszcie całymi bateriami świateł. W przebogatym programie zlotu znaleźć będzie można rozliczne pokazy - od palenia gumy po akrobatyczne wyczyny motocyklistów. Znajdzie się gratka dla amatorów militariów i jazdy offroadowej, a dzięki pokazom lotniczym nie zawiodą się też miłośnicy maszyn latających. W licznych konkursach, poddających sprawdzianowi wiedzę, siłę, spryt i umiejętności zawodników zdobyć będzie można atrakcyjne nagrody. A to jeszcze nie wszystko, bo na towarzyszących zlotowi targach branżowych producenci przedstawią najnowsze produkty ze swojej oferty. Oczywiście będzie też wiele stoisk ze zlotowymi pamiątkami, odzieżą, czy rozmaitymi gadżetami. Olbrzymia strefa gastronomiczna zapewni jadło i napitek, a wesołe miasteczko rozrywkę i dla najmłodszych i tych nieco starszych. Master Truck'ową tradycją są też liczne koncerty muzyczne. W tym roku na zlotowej estradzie pojawi się między innymi laureat 31. Zimowej Giełdy Piosenki - Kuba Folwarczny z zespołem, wielu smakowitych wrażeń muzycznych powinny też dostarczyć występy Smokie Tribute Band, Tina Turner Tribute i Suzi Quatro Tribute.

Najważniejsze są oczywiście tuningowane pojazdy - zgłoszenia już napływają, a można ich dokonywać poprzez stronę mastertruck.pl.

REZERWUJ TERMIN!

Wejściówka na jeden dzień imprezy to koszt 50 zł, poza dziećmi do lat 12, które są zwolnione z opłat. Bilet można kupić jedynie na miejscu i będzie on jednocześnie kartą do głosowania.

📅 Data: 14-16.07.2023
🌎 Lokalizacja: Aeroklub Opolski, Polska Nowa Wieś koło Opola (Gmina Komprachcice)

Do ulubionych NA OSI
FIRMOWY SPOTLIGHT
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels