REKLAMA

NA OSI

Partner etransport.pl - NA OSI

W audycji NA OSI poruszane są zagadnienia przemysłu motoryzacyjnego, transportu drogowego, rozwiązań logistyczno – spedycyjnych, obowiązujących w tym zakresie przepisów, norm i zwyczajów. Prezentowane są testy pojazdów: ciężarowych, dostawczych, autobusów, minibusów, specjalnych i specjalistycznych wybranych z gamy oferowanej przez europejskich producentów. Obok testów w felietonach i reportażach omawiane są nowości techniczne zastosowane w konstrukcji pojazdów, ich dostosowanie do coraz ostrzejszych norm ochrony środowiska, rozwiązania podwyższające bezpieczeństwo użytkowników dróg, innowacje w dziedzinie poprawy komfortu pracy kierowcy. W kręgu zainteresowań autorów znajdują się także szeroko pojęte procesy produkcji i montażu pojazdów: od pojedynczych elementów poprzez kompletne mechanizmy i podzespoły aż po produkt finalny. Swoje miejsce znajduje rozległa dziedzina kontaktów z klientami: od biur sprzedaży pojazdów, poprzez świadczone usługi finansowe, gwarancyjne, serwisowe aż po oferowane pakiety typu „assistance”. Magazyn zawiera też pewną dozę publicystyki dotykającej spraw nurtujących polskiego kierowcę: stan polskich dróg, bezpieczeństwo transportowców, czas pracy kierowców, problemy na przejściach granicznych itd. Przyjęcie takiej formuły programu „Na osi”® umożliwiło skierowanie go do szerokiego kręgu odbiorców.
Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, zawierający także łyk historii motoryzacji prezentowany w kartce z kalendarza. Program prowadzi znany i lubiany aktor Piotr Zelt.

Magazyn „Na osi”® jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku i od tamtej pory tradycyjnym dniem premiery kolejnych odcinków jest sobota. Audycję można oglądać w telewizjach; Motowizja, Tele5, NTL i Adventure HD, dostępnych na platformach cyfrowych i w wiodących sieciach kablowych. Wszystkie godziny nadań premierowych i licznych powtórek znajdują się na stronie internetowej programu.

Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 077/ 464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1.

naosi.pl

Artykuły partnera

Łobuzy na Zlocie
Łobuzy na Zlocie
2018-06-10
Organizatorzy Imprezy dbają, aby wszystko było podporządkowane pewnym niezmiennym i restrykcyjnie przestrzeganym regułom, a to przede wszystkim, prawu nieustannej zabawy i najlepszej rozrywki, jaką może zagwarantować tylko obecność największych gwiazd muzycznych.
czytana
2651 razy
Co powinieneś wiedzieć na temat wejścia na Zlot Master Truck?
Co powinieneś wiedzieć na temat wejścia na Zlot Master Truck?
2018-06-09
Warunkiem wstępu na teren Imprezy jest zakup Karty Do Głosowania na najładniejszą ciężarówkę w Konkursie Master Truck of Public.
czytana
1072 razy
„Na Osi” w czerwcu na antenach Motowizji i Tele5
„Na Osi” w czerwcu na antenach Motowizji i Tele5
2018-06-01
W czerwcowych odcinkach programu „Na osi” nie zabraknie testów interesujących ciężarówek i relacji z istotnych dla branży wydarzeń. Będzie też co nieco o olimpijskich zmaganiach i o niezwykle szlachetnej akcji, a przez cały miesiąc przewijać się będą rozmaite ładunki ponadnormatywne.
czytana
474 razy
Gdy temperatura sięga niebezpiecznie wysoko
Gdy temperatura sięga niebezpiecznie wysoko
2018-05-24
Wśród kilkudziesięciu wyróżnień, jakie przyznawane są rokrocznie podczas Master Truck Show, jest również jedno dla najlepszego wozu strażackiego.
czytana
916 razy
Matras i Scanie na wypasie
Matras i Scanie na wypasie
2018-05-16
Firma Matras zaczęła swoją przygodę z Master Truckiem przebojem: zadebiutowali w zeszłym roku i dla nikogo chyba nie było zaskoczeniem, że ich Scania z motywem z filmu „Szybcy i wściekli” znalazła się wśród trzydziestu najlepszych pojazdów zlotu.
czytana
2443 razy
„Na Osi” w maju na antenach Motowizji i Tele5
„Na Osi” w maju na antenach Motowizji i Tele5
2018-04-30
W majowych odcinkach programu „Na osi” wystartuje nowy cykl „O-Polskie Na osi”, który pokazywać będzie niewłaściwe zachowania na drodze i podpowiadać, jak powinno być. Tradycyjnie nie zabraknie testów pojazdów i spraw dotyczących przewoźników, będą też dalsze losy kolejnych transportów ponadgabarytowych.
czytana
688 razy
Master Truck w amerykańskim stylu
Master Truck w amerykańskim stylu
2018-04-27
Chyba nie ma nikogo, na kim ogromne ciężarówki z noskiem, charakterystyczne pickupy, czy klasyczne osobówki rodem z USA nie robiłyby wrażenia. Fanów amerykańskiej motoryzacji nie brakuje zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych kierowców.
czytana
1080 razy
Tom-Tech i 100 lat niepodległości
Tom-Tech i 100 lat niepodległości
2018-04-02
Firma z roku na rok robi na nas coraz większe wrażenie. Nie dość, że sukcesywnie poszerza swoją flotę o kolejne, perfekcyjnie stuningowane ciężarówki, to też zawsze bierze na warsztat ambitne projekty. Kto nie pamięta choćby zwycięzcy 12. edycji Master Truck Show – DAFa „Vadera”, czy najgorętszej premiery ubiegłorocznego zlotu – DAFa „Aliena”?
czytana
1564 razy
„Na Osi” w kwietniu na antenach Motowizji i Tele5
„Na Osi” w kwietniu na antenach Motowizji i Tele5
2018-03-29
W kwietniu program „Na osi” przedstawi kilka interesujących propozycji nieco mniejszych pojazdów użytkowych. Będzie także emocjonujący pokaz prosto z Ameryki, ciekawie i ze smakiem podane historie kilku ciężarówek, oraz relacje ze zmagań z gigantycznymi ładunkami.
czytana
795 razy
Belgijska reprezentacja na Master Trucku
Belgijska reprezentacja na Master Trucku
2018-03-25
W zeszłym roku zadebiutowali na Zlocie uczestnicy z Łotwy. Tym razem, po raz pierwszy podczas Master Truck Show będziecie mogli oglądać ciężarówkę z Belgii!
czytana
1472 razy
Ruszyły zapisy na 14. zlot Master Truck
Ruszyły zapisy na 14. zlot Master Truck
2018-02-17
Impreza ta, to nie tylko tuningowane ciężarówki! Przyjeżdżają unikalne oldtimery, samochody amerykańskie, pomoce drogowe, a także straże pożarne czy kultowe motocykle! To właśnie te wszystkie pojazdy są magnesem, przyciągającym rokrocznie na imprezę ponad sto tysięcy zwiedzających.
czytana
1107 razy
„Na Osi” w lutym na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w lutym na antenach Motowizji i Tele5
2018-01-26
W lutym program „Na osi” zdominują niezwykle interesujące, wyjątkowe pojazdy, ale będą też auta zwyklejsze. Poznacie kierowców i ciężarówki, którymi jeżdżą, znajdzie się też miejsce na kilka ważnych tematów, które warto bliżej poznać, aby uniknąć przykrych rozczarowań.
czytana
871 razy
„Na Osi” w styczniu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w styczniu na antenach Motowizji i Tele5
2017-12-27
Styczniowe odcinki programu „Na osi” zabiorą widzów na ciekawe imprezy, targi, pokazy i zloty. Będą auta premierowe i dobrze znane, branżowe nowinki i nagrody, no i znajdzie się też miejsce na kilka wskazówek, mogących ułatwić przewoźnikowi życie.
czytana
949 razy
„Na Osi” w grudniu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w grudniu na antenach Motowizji i Tele5
2017-11-15
Grudzień w programie „Na osi” przebiegać będzie pod znakiem ważnych dla przewoźników zagadnień, poruszanych w różnych miejscach kraju. Nie zabraknie pojazdów nowych i tych nieco starszych, a dla poprawienia nastrojów przez cały miesiąc wracać będą echa minionego lata, odzywające się w relacjach z imprez i zlotów.
czytana
976 razy
Premiera odcinka Programu Na Osi - 11.11.2017
Premiera odcinka Programu Na Osi - 11.11.2017
2017-11-10
Wśród najciekawszych materiałów zobaczą Państwo m. in.:
czytana
1151 razy