REKLAMA

NA OSI

Partner etransport.pl - NA OSI

W audycji NA OSI poruszane są zagadnienia przemysłu motoryzacyjnego, transportu drogowego, rozwiązań logistyczno – spedycyjnych, obowiązujących w tym zakresie przepisów, norm i zwyczajów. Prezentowane są testy pojazdów: ciężarowych, dostawczych, autobusów, minibusów, specjalnych i specjalistycznych wybranych z gamy oferowanej przez europejskich producentów. Obok testów w felietonach i reportażach omawiane są nowości techniczne zastosowane w konstrukcji pojazdów, ich dostosowanie do coraz ostrzejszych norm ochrony środowiska, rozwiązania podwyższające bezpieczeństwo użytkowników dróg, innowacje w dziedzinie poprawy komfortu pracy kierowcy. W kręgu zainteresowań autorów znajdują się także szeroko pojęte procesy produkcji i montażu pojazdów: od pojedynczych elementów poprzez kompletne mechanizmy i podzespoły aż po produkt finalny. Swoje miejsce znajduje rozległa dziedzina kontaktów z klientami: od biur sprzedaży pojazdów, poprzez świadczone usługi finansowe, gwarancyjne, serwisowe aż po oferowane pakiety typu „assistance”. Magazyn zawiera też pewną dozę publicystyki dotykającej spraw nurtujących polskiego kierowcę: stan polskich dróg, bezpieczeństwo transportowców, czas pracy kierowców, problemy na przejściach granicznych itd. Przyjęcie takiej formuły programu „Na osi”® umożliwiło skierowanie go do szerokiego kręgu odbiorców.
Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, zawierający także łyk historii motoryzacji prezentowany w kartce z kalendarza. Program prowadzi znany i lubiany aktor Piotr Zelt.

Magazyn „Na osi”® jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku i od tamtej pory tradycyjnym dniem premiery kolejnych odcinków jest sobota. Audycję można oglądać w telewizjach; Motowizja, Tele5, NTL i Adventure HD, dostępnych na platformach cyfrowych i w wiodących sieciach kablowych. Wszystkie godziny nadań premierowych i licznych powtórek znajdują się na stronie internetowej programu.

Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 077/ 464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1.

naosi.pl

Artykuły partnera

Kwietniowe wydanie
Kwietniowe wydanie
2021-03-11
W kwietniu program znów będzie stanowił kolorowy kalejdoskop, w którym w głównych rolach wystąpią ciężarówki. W ich otoczeniu pojawi się sporo muzyki i kilka ciekawych historii.
czytana
742 razy
Lutowe Na Osi
Lutowe 'Na Osi'
2021-01-28
Program wypełnią pojedynki, w których ciężarówki rywalizować będą, prezentując swoje zalety i ujawniając niedoskonałości. Będzie też nieco nowinek, a dla przeciwwagi pojazd z drugiej ręki.
czytana
966 razy
Styczniowe wydanie
Styczniowe wydanie
2020-12-28
W odcinkach programu „Na osi” nowe auta wystąpią obok tych, które lata pierwszej młodości mają już dawno za sobą. Przedstawieni będą kierowcy ciężarówek i ciekawe historie motoryzacyjne, nie zabraknie też tematyki bezpieczeństwa ruchu drogowego.
czytana
1016 razy
Grudniowe wydanie
Grudniowe wydanie
2020-11-23
W grudniowym programie "Na Osi" rządzić będą nie tylko ciężarówki, bo znajdzie się też nieco miejsca na maszyny robocze i małą dawkę lata tuż przed zimą.
czytana
1101 razy
Październikowe Na Osi
Październikowe 'Na Osi'
2020-10-01
Będzie on zdominowany kolejnymi porcjami wspomnień z tegorocznego zlotu „Master Truck”.
czytana
1315 razy
Poznajcie zwycięzców
Poznajcie zwycięzców
2020-07-23
Tegorocznym faworytem wśród publiczności okazały się ciężarówki firmy TOM-TECH. Trzy z nich stanęły na podium w kategorii MASTER TRUCK OF THE PUBLIC.
czytana
2382 razy
Jedziesz na Master Truck - o czym musisz pamiętać?
Jedziesz na Master Truck - o czym musisz pamiętać?
2020-07-12
Tegoroczna epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany organizatorom wielu zlotów trucków. Obostrzenia nałożone przez rząd, w celu zapewnienia bezpieczeństwa, zmusiła ich do odwołania imprez. Na szczęście, zagrożenie zmalało na tyle, że nowe przepisy pozwoliły na organizację imprez na świeżym powietrzu i nie tylko.
czytana
2951 razy
Pchnij-ciągnij, wjazd do dziury czy przejazd między beczkami
Pchnij-ciągnij, wjazd do dziury czy przejazd między beczkami
2020-07-11
To trzy z wielu konkursów, które zostały przygotowane dla uczestników tegorocznej, 16 już edycji Master Truck Show. Poniżej przestawiamy Wam szczegółowy plan trzydniowej imprezy.
czytana
1759 razy
Master Truck 2020
Master Truck 2020
2020-07-08
Do ostatniej chwili organizatorzy imprezy zwlekali z podjęciem decyzji o tym, czy robić imprezę w tym roku, czy nie. I bardzo dobrze, ponieważ okazało się, że zagrożenie koronawirusem zmalało na tyle, że nowe przepisy pozwoliły na organizację imprez na świeżym powietrzu i nie tylko.
czytana
5289 razy
Pochwal się swoją furą
Pochwal się swoją furą
2020-06-07
Jesteś właścicielem tuningowanej ciężarówki, oldtimera lub innego ciekawego pojazdu? Wypełnij formularz i weź udział w 15. zlocie Master Truck, który odbędzie się 17-19 lipca br. w Polskiej Nowej Wsi koło Opola.
czytana
2611 razy
Przyjdziecie na Master Truck Show 2020?
Przyjdziecie na Master Truck Show 2020?
2020-06-01
Tegoroczna sytuacja związana z pandemią i obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd spowodowała, że wiele zaplanowanych imprez dla miłośników ciężarówek musiała zostać odwołana.
czytana
4036 razy
„Na Osi” w kwietniu
„Na Osi” w kwietniu
2020-03-26
Kwietniowe odcinki programu „Na Osi” pełne będą ciekawych ciężarówek, zarówno nowych, jak i tych już dobrze znanych. Pojawią się pojazdy z tradycyjnym napędem, a obok nich auta o coraz mocniej dającym o sobie znać zasilaniu elektrycznym.
czytana
1912 razy
„Na Osi” w marcu
„Na Osi” w marcu
2020-02-26
Program „Na osi” w marcu zaprosi swoich widzów między innymi na subiektywny przegląd filmów i seriali z ciężarówkami w głównych rolach. Pojawią się też rynkowe nowości i auta z drugiej ręki, należne miejsce znajdzie tematyka bezpieczeństwa ruchu drogowego, no i kontynuowana będzie seria dotycząca prawidłowego mocowania ładunków.
czytana
1911 razy
„Na Osi” w lutym
„Na Osi” w lutym
2020-01-28
Luty w programie „Na osi” przebiegał będzie pod znakiem niezwykle interesujących pojazdów, zarówno fabrycznie nowych, jak i już dobrze znanych. Kontynuowany będzie cykl o prawidłowym mocowaniu ładunków, oraz seria „Nie zabijaj – nie daj się zabić”.
czytana
2347 razy
„Na Osi” w styczniu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w styczniu na antenach Motowizji i Tele5
2019-12-23
W styczniowych odcinkach programu „Na osi” nowe auta wystąpią obok tych, które lata pierwszej młodości mają już dawno za sobą. Przedstawieni będą kierowcy ciężarówek i ciekawe historie motoryzacyjne, nie zabraknie tematyki bezpieczeństwa ruchu drogowego no i ruszy dłuższy cykl o mocowaniu ładunków.
czytana
1951 razy