REKLAMA

NA OSI

Partner etransport.pl - NA OSI

W audycji NA OSI poruszane są zagadnienia przemysłu motoryzacyjnego, transportu drogowego, rozwiązań logistyczno – spedycyjnych, obowiązujących w tym zakresie przepisów, norm i zwyczajów. Prezentowane są testy pojazdów: ciężarowych, dostawczych, autobusów, minibusów, specjalnych i specjalistycznych wybranych z gamy oferowanej przez europejskich producentów. Obok testów w felietonach i reportażach omawiane są nowości techniczne zastosowane w konstrukcji pojazdów, ich dostosowanie do coraz ostrzejszych norm ochrony środowiska, rozwiązania podwyższające bezpieczeństwo użytkowników dróg, innowacje w dziedzinie poprawy komfortu pracy kierowcy. W kręgu zainteresowań autorów znajdują się także szeroko pojęte procesy produkcji i montażu pojazdów: od pojedynczych elementów poprzez kompletne mechanizmy i podzespoły aż po produkt finalny. Swoje miejsce znajduje rozległa dziedzina kontaktów z klientami: od biur sprzedaży pojazdów, poprzez świadczone usługi finansowe, gwarancyjne, serwisowe aż po oferowane pakiety typu „assistance”. Magazyn zawiera też pewną dozę publicystyki dotykającej spraw nurtujących polskiego kierowcę: stan polskich dróg, bezpieczeństwo transportowców, czas pracy kierowców, problemy na przejściach granicznych itd. Przyjęcie takiej formuły programu „Na osi”® umożliwiło skierowanie go do szerokiego kręgu odbiorców.
Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, zawierający także łyk historii motoryzacji prezentowany w kartce z kalendarza. Program prowadzi znany i lubiany aktor Piotr Zelt.

Magazyn „Na osi”® jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku i od tamtej pory tradycyjnym dniem premiery kolejnych odcinków jest sobota. Audycję można oglądać w telewizjach; Motowizja, Tele5, NTL i Adventure HD, dostępnych na platformach cyfrowych i w wiodących sieciach kablowych. Wszystkie godziny nadań premierowych i licznych powtórek znajdują się na stronie internetowej programu.

Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 077/ 464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1.

naosi.pl

Artykuły partnera

„Na Osi” w lutym
„Na Osi” w lutym
2020-01-28
Luty w programie „Na osi” przebiegał będzie pod znakiem niezwykle interesujących pojazdów, zarówno fabrycznie nowych, jak i już dobrze znanych. Kontynuowany będzie cykl o prawidłowym mocowaniu ładunków, oraz seria „Nie zabijaj – nie daj się zabić”.
czytana
617 razy
„Na Osi” w styczniu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w styczniu na antenach Motowizji i Tele5
2019-12-23
W styczniowych odcinkach programu „Na osi” nowe auta wystąpią obok tych, które lata pierwszej młodości mają już dawno za sobą. Przedstawieni będą kierowcy ciężarówek i ciekawe historie motoryzacyjne, nie zabraknie tematyki bezpieczeństwa ruchu drogowego no i ruszy dłuższy cykl o mocowaniu ładunków.
czytana
716 razy
„Na Osi” w listopadzie na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w listopadzie na antenach Motowizji i Tele5
2019-10-23
Listopadowe odcinki programu „Na osi” przyniosą – jak zwykle – wiele ciekawych treści. Sporo czasu zajmą ważne dla przewoźników zagadnienia, takie, jak choćby pakiet mobilności, czy niedobór kierowców.
czytana
1105 razy
„Na Osi” w październiku na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w październiku na antenach Motowizji i Tele5
2019-09-27
W październiku program „Na osi” przypominał będzie wielki, barwny kalejdoskop, bo obok pięknych ciężarówek na ekranach pojawią się ciągniki rolnicze, prezentujące swoją mniej znaną, sportową stronę.
czytana
959 razy
„Na Osi” w sierpniu na antenach Motowizji i Tele5
„Na Osi” w sierpniu na antenach Motowizji i Tele5
2019-07-24
Sierpień w programie „Na osi” przebiegał będzie pod znakiem ciekawych imprez motoryzacyjnych, gromadzących pojazdy z wielu stron świata i w różnym wieku. Pokażą się oldtimery, auta zza wielkiej wody i wozy strażackie, a wisienką na torcie będzie tuning w rozmiarze XXL prosto ze zlotu Master Truck.
czytana
1567 razy
Truck spotterzy, szykujcie obiektywy - niemiecki konwój wyrusza w trasę
Truck spotterzy, szykujcie obiektywy - niemiecki konwój wyrusza w trasę
2019-07-17
15 edycja musi rozpocząć się z pompą i stanie się tak już jutro. Na miłośników trucków czeka prawdopodobnie najbardziej spektakularne (nieoficjalne) otwarcie zlotu ever!
czytana
12082 razy
Master Truck Show - rejestracja auta
Master Truck Show - rejestracja auta
2019-07-16
Po przyjeździe na parking dla aut oczekujących, zostawiacie swoją maszynę i udajecie się do Welcome Center (sami, bez osób towarzyszących, żeby nie tworzyć niepotrzebnego tłoku) po numer startowy i opaski upoważniające Was do przebywania na terenie imprezy.
czytana
1510 razy
Szykujcie swoje wydechy
Szykujcie swoje wydechy
2019-07-13
Druga edycja Master Truck of The Loud Pipe już za tydzień!
czytana
2664 razy
Master Truck zbliża się wielkimi krokami - poznajcie szczegółowy plan imprezy
Master Truck zbliża się wielkimi krokami - poznajcie szczegółowy plan imprezy
2019-07-07
Międzynarodowy zlot ciężarowych pojazdów tuningowanych odbywać się będzie od 19 do 21 lipca br. na Autodromie w Polskiej Nowej Wsi. Poniżej plan.
czytana
3155 razy
„Na Osi” w lipcu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w lipcu na antenach Motowizji i Tele5
2019-06-28
Lipcowe odcinki programu „Na osi” wypełnione będą nowinkami, dowodzącymi zbliżania się ery elektryczności, pokażą się też ciekawe propozycje dla strażaków i ratowników drogowych. Jak zwykle znajdzie się miejsce na bieżące sprawy przewoźników, ale będzie też cała seria reportaży pod hasłem: „Nostalgiczne lato Na osi”.
czytana
1049 razy
„Na Osi” w czerwcu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w czerwcu na antenach Motowizji i Tele5
2019-05-31
Program „Na osi” w czerwcu pokaże kilka relacji z tegorocznej Baumy, będą też najświeższe wieści z kieleckiej Autostrady Polskiej i finał olimpijskiej rozgrywki. Znajdzie się również miejsce na świętowanie Międzynarodowego Dnia Kierowcy, zlot Jelczy, wyścigi z cyklu Wrak Race, no i oczywiście nie zabraknie pilnych spraw przewoźniczych.
czytana
1138 razy
„Na Osi” w maju na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w maju na antenach Motowizji i Tele5
2019-05-02
Maj w programie „Na osi” upłynie pod znakiem wielu ważnych wydarzeń branżowych. Będzie kilka relacji z targów Motor Show w Poznaniu, pojawią się zawodnicy, startujący w konkursie Scanii i zawodach o Mistrzostwo Polski. Jak zawsze znajdzie się miejsce na ciekawe pojazdy i bieżące bolączki, wystartuje też mini cykl o przewozach ponadgabarytowych.
czytana
1247 razy
Stań się częścią Master Truck Show i pochwal się swoją maszyną
Stań się częścią Master Truck Show i pochwal się swoją maszyną
2019-04-11
Jeżeli jesteś właścicielem tuningowanej ciężarówki, oldtimera lub innego ciekawego, nietypowego pojazdu i chcesz wziąć udział w 15. zlocie Master Truck, który odbędzie się od 19 do 21 lipca br., wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.
czytana
1512 razy
„Na Osi” w kwietniu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w kwietniu na antenach Motowizji i Tele5
2019-03-22
W kwietniu program „Na osi” wypełnią nowinki, wskazujące najbliższą przyszłość transportu drogowego we wszelkich jego odmianach: kontynentalnej, miejskiej, pasażerskiej, a nawet w zastosowaniach specjalistycznych. Nie zabraknie też ciężarówek tuningowanych, no i znajdzie się miejsce na bieżące sprawy branżowe.
czytana
1372 razy
„Na Osi” w marcu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w marcu na antenach Motowizji i Tele5
2019-02-18
Marcowe odcinki „Na osi” przyniosą nieco sportowych emocji, pozwolą też zerknąć w przyszłość, a także łyknąć nieco historii. Będą też piękne ciężarówki no i oczywiście znajdzie się miejsce na bieżące sprawy branżowe.
czytana
1402 razy