REKLAMA

NA OSI

Partner etransport.pl - NA OSI

W audycji NA OSI poruszane są zagadnienia przemysłu motoryzacyjnego, transportu drogowego, rozwiązań logistyczno – spedycyjnych, obowiązujących w tym zakresie przepisów, norm i zwyczajów. Prezentowane są testy pojazdów: ciężarowych, dostawczych, autobusów, minibusów, specjalnych i specjalistycznych wybranych z gamy oferowanej przez europejskich producentów. Obok testów w felietonach i reportażach omawiane są nowości techniczne zastosowane w konstrukcji pojazdów, ich dostosowanie do coraz ostrzejszych norm ochrony środowiska, rozwiązania podwyższające bezpieczeństwo użytkowników dróg, innowacje w dziedzinie poprawy komfortu pracy kierowcy. W kręgu zainteresowań autorów znajdują się także szeroko pojęte procesy produkcji i montażu pojazdów: od pojedynczych elementów poprzez kompletne mechanizmy i podzespoły aż po produkt finalny. Swoje miejsce znajduje rozległa dziedzina kontaktów z klientami: od biur sprzedaży pojazdów, poprzez świadczone usługi finansowe, gwarancyjne, serwisowe aż po oferowane pakiety typu „assistance”. Magazyn zawiera też pewną dozę publicystyki dotykającej spraw nurtujących polskiego kierowcę: stan polskich dróg, bezpieczeństwo transportowców, czas pracy kierowców, problemy na przejściach granicznych itd. Przyjęcie takiej formuły programu „Na osi”® umożliwiło skierowanie go do szerokiego kręgu odbiorców.
Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, zawierający także łyk historii motoryzacji prezentowany w kartce z kalendarza. Program prowadzi znany i lubiany aktor Piotr Zelt.

Magazyn „Na osi”® jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku i od tamtej pory tradycyjnym dniem premiery kolejnych odcinków jest sobota. Audycję można oglądać w telewizjach; Motowizja, Tele5, NTL i Adventure HD, dostępnych na platformach cyfrowych i w wiodących sieciach kablowych. Wszystkie godziny nadań premierowych i licznych powtórek znajdują się na stronie internetowej programu.

Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 077/ 464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1.

naosi.pl

Artykuły partnera

„Na Osi” w październiku na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w październiku na antenach Motowizji i Tele5
2019-09-27
W październiku program „Na osi” przypominał będzie wielki, barwny kalejdoskop, bo obok pięknych ciężarówek na ekranach pojawią się ciągniki rolnicze, prezentujące swoją mniej znaną, sportową stronę.
czytana
439 razy
„Na Osi” w sierpniu na antenach Motowizji i Tele5
„Na Osi” w sierpniu na antenach Motowizji i Tele5
2019-07-24
Sierpień w programie „Na osi” przebiegał będzie pod znakiem ciekawych imprez motoryzacyjnych, gromadzących pojazdy z wielu stron świata i w różnym wieku. Pokażą się oldtimery, auta zza wielkiej wody i wozy strażackie, a wisienką na torcie będzie tuning w rozmiarze XXL prosto ze zlotu Master Truck.
czytana
1100 razy
Truck spotterzy, szykujcie obiektywy - niemiecki konwój wyrusza w trasę
Truck spotterzy, szykujcie obiektywy - niemiecki konwój wyrusza w trasę
2019-07-17
15 edycja musi rozpocząć się z pompą i stanie się tak już jutro. Na miłośników trucków czeka prawdopodobnie najbardziej spektakularne (nieoficjalne) otwarcie zlotu ever!
czytana
11571 razy
Master Truck Show - rejestracja auta
Master Truck Show - rejestracja auta
2019-07-16
Po przyjeździe na parking dla aut oczekujących, zostawiacie swoją maszynę i udajecie się do Welcome Center (sami, bez osób towarzyszących, żeby nie tworzyć niepotrzebnego tłoku) po numer startowy i opaski upoważniające Was do przebywania na terenie imprezy.
czytana
1095 razy
Szykujcie swoje wydechy
Szykujcie swoje wydechy
2019-07-13
Druga edycja Master Truck of The Loud Pipe już za tydzień!
czytana
2235 razy
Master Truck zbliża się wielkimi krokami - poznajcie szczegółowy plan imprezy
Master Truck zbliża się wielkimi krokami - poznajcie szczegółowy plan imprezy
2019-07-07
Międzynarodowy zlot ciężarowych pojazdów tuningowanych odbywać się będzie od 19 do 21 lipca br. na Autodromie w Polskiej Nowej Wsi. Poniżej plan.
czytana
2742 razy
„Na Osi” w lipcu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w lipcu na antenach Motowizji i Tele5
2019-06-28
Lipcowe odcinki programu „Na osi” wypełnione będą nowinkami, dowodzącymi zbliżania się ery elektryczności, pokażą się też ciekawe propozycje dla strażaków i ratowników drogowych. Jak zwykle znajdzie się miejsce na bieżące sprawy przewoźników, ale będzie też cała seria reportaży pod hasłem: „Nostalgiczne lato Na osi”.
czytana
658 razy
„Na Osi” w czerwcu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w czerwcu na antenach Motowizji i Tele5
2019-05-31
Program „Na osi” w czerwcu pokaże kilka relacji z tegorocznej Baumy, będą też najświeższe wieści z kieleckiej Autostrady Polskiej i finał olimpijskiej rozgrywki. Znajdzie się również miejsce na świętowanie Międzynarodowego Dnia Kierowcy, zlot Jelczy, wyścigi z cyklu Wrak Race, no i oczywiście nie zabraknie pilnych spraw przewoźniczych.
czytana
754 razy
„Na Osi” w maju na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w maju na antenach Motowizji i Tele5
2019-05-02
Maj w programie „Na osi” upłynie pod znakiem wielu ważnych wydarzeń branżowych. Będzie kilka relacji z targów Motor Show w Poznaniu, pojawią się zawodnicy, startujący w konkursie Scanii i zawodach o Mistrzostwo Polski. Jak zawsze znajdzie się miejsce na ciekawe pojazdy i bieżące bolączki, wystartuje też mini cykl o przewozach ponadgabarytowych.
czytana
896 razy
Stań się częścią Master Truck Show i pochwal się swoją maszyną
Stań się częścią Master Truck Show i pochwal się swoją maszyną
2019-04-11
Jeżeli jesteś właścicielem tuningowanej ciężarówki, oldtimera lub innego ciekawego, nietypowego pojazdu i chcesz wziąć udział w 15. zlocie Master Truck, który odbędzie się od 19 do 21 lipca br., wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.
czytana
1175 razy
„Na Osi” w kwietniu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w kwietniu na antenach Motowizji i Tele5
2019-03-22
W kwietniu program „Na osi” wypełnią nowinki, wskazujące najbliższą przyszłość transportu drogowego we wszelkich jego odmianach: kontynentalnej, miejskiej, pasażerskiej, a nawet w zastosowaniach specjalistycznych. Nie zabraknie też ciężarówek tuningowanych, no i znajdzie się miejsce na bieżące sprawy branżowe.
czytana
1060 razy
„Na Osi” w marcu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w marcu na antenach Motowizji i Tele5
2019-02-18
Marcowe odcinki „Na osi” przyniosą nieco sportowych emocji, pozwolą też zerknąć w przyszłość, a także łyknąć nieco historii. Będą też piękne ciężarówki no i oczywiście znajdzie się miejsce na bieżące sprawy branżowe.
czytana
1077 razy
„Na Osi” w lutym  na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w lutym na antenach Motowizji i Tele5
2019-01-24
Luty w programie „Na osi” będzie upływał pod znakiem mniejszych i większych ciężarówek, pojazdów jutra i już dobrze trącących myszką, oraz aut nie tylko w fabrycznym wydaniu.
czytana
1393 razy
„Na Osi” w grudniu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w grudniu na antenach Motowizji i Tele5
2018-11-26
Grudzień w programie „Na osi” przebiegnie pod znakiem rozwiązań, jakie na najbliższe lata szykują producenci ciężarówek, pojawią się także zagadnienia alternatywnych źródeł zasilania, oraz nowoczesnych systemów wspierających branżę TSL.
czytana
1351 razy
„Na Osi” w listopadzie na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w listopadzie na antenach Motowizji i Tele5
2018-11-07
W listopadzie w programie „Na osi” znajdzie się kilka ciekawych ciężarówek o różnych gabarytach, będzie dostojny jubilat, bieżące bolączki przewoźników i ich rosnące obawy, związane z brexitem. Sporo miejsca zajmą relacje z Hanoweru, poświęcane kolejnym producentom pojazdów, ale i nie zabraknie zlotów i tuningu.
czytana
1502 razy