REKLAMA

NA OSI

Partner etransport.pl - NA OSI

W audycji NA OSI poruszane są zagadnienia przemysłu motoryzacyjnego, transportu drogowego, rozwiązań logistyczno – spedycyjnych, obowiązujących w tym zakresie przepisów, norm i zwyczajów. Prezentowane są testy pojazdów: ciężarowych, dostawczych, autobusów, minibusów, specjalnych i specjalistycznych wybranych z gamy oferowanej przez europejskich producentów. Obok testów w felietonach i reportażach omawiane są nowości techniczne zastosowane w konstrukcji pojazdów, ich dostosowanie do coraz ostrzejszych norm ochrony środowiska, rozwiązania podwyższające bezpieczeństwo użytkowników dróg, innowacje w dziedzinie poprawy komfortu pracy kierowcy. W kręgu zainteresowań autorów znajdują się także szeroko pojęte procesy produkcji i montażu pojazdów: od pojedynczych elementów poprzez kompletne mechanizmy i podzespoły aż po produkt finalny. Swoje miejsce znajduje rozległa dziedzina kontaktów z klientami: od biur sprzedaży pojazdów, poprzez świadczone usługi finansowe, gwarancyjne, serwisowe aż po oferowane pakiety typu „assistance”. Magazyn zawiera też pewną dozę publicystyki dotykającej spraw nurtujących polskiego kierowcę: stan polskich dróg, bezpieczeństwo transportowców, czas pracy kierowców, problemy na przejściach granicznych itd. Przyjęcie takiej formuły programu „Na osi”® umożliwiło skierowanie go do szerokiego kręgu odbiorców.
Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, zawierający także łyk historii motoryzacji prezentowany w kartce z kalendarza. Program prowadzi znany i lubiany aktor Piotr Zelt.

Magazyn „Na osi”® jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku i od tamtej pory tradycyjnym dniem premiery kolejnych odcinków jest sobota. Audycję można oglądać w telewizjach; Motowizja, Tele5, NTL i Adventure HD, dostępnych na platformach cyfrowych i w wiodących sieciach kablowych. Wszystkie godziny nadań premierowych i licznych powtórek znajdują się na stronie internetowej programu.

Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 077/ 464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1.

naosi.pl

Artykuły partnera

„Na Osi” w grudniu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w grudniu na antenach Motowizji i Tele5
2018-11-26
Grudzień w programie „Na osi” przebiegnie pod znakiem rozwiązań, jakie na najbliższe lata szykują producenci ciężarówek, pojawią się także zagadnienia alternatywnych źródeł zasilania, oraz nowoczesnych systemów wspierających branżę TSL.
czytana
299 razy
„Na Osi” w listopadzie na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w listopadzie na antenach Motowizji i Tele5
2018-11-07
W listopadzie w programie „Na osi” znajdzie się kilka ciekawych ciężarówek o różnych gabarytach, będzie dostojny jubilat, bieżące bolączki przewoźników i ich rosnące obawy, związane z brexitem. Sporo miejsca zajmą relacje z Hanoweru, poświęcane kolejnym producentom pojazdów, ale i nie zabraknie zlotów i tuningu.
czytana
534 razy
„Na Osi” w październiku na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w październiku na antenach Motowizji i Tele5
2018-10-05
W październiku program „Na osi” pokaże testy kilku ciekawych ciężarówek i odsłoni kolejne karty z historii cięższej motoryzacji. Nie zabraknie też relacji z ważnych wystaw branżowych, no i znajdzie się sporo miejsca dla aut nietuzinkowych, które zjawiły się na zlocie „Master Truck” w Polskiej Nowej Wsi koło Opola.
czytana
765 razy
„Na Osi” we wrześniu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” we wrześniu na antenach Motowizji i Tele5
2018-08-20
Wrzesień w programie zdominowany będzie przez piękne ciężarówki, które przez trzy dni władały lotniskiem w Polskiej Nowej Wsi koło Opola, gdzie zjechały na 14. zlot „Master Truck”. Ale nie zabraknie też miejsca na bieżące sprawy transportowców i na kilka barwnych opowieści z dziejów różnych modeli aut.
czytana
880 razy
Czas zacząć odliczać godziny do Master Trucka. Zobacz szczegółowy plan imprezy
Czas zacząć odliczać godziny do Master Trucka. Zobacz szczegółowy plan imprezy
2018-07-19
Międzynarodowy zlot ciężarowych pojazdów tuningowanych odbywać się będzie od 20 do 22 lipca br. na Autodromie w Polskiej Nowej Wsi. Poniżej plan.
czytana
1955 razy
Gentlemani nie trąbią!
Gentlemani nie trąbią!
2018-07-18
Nie jesteś Louisem Armstrongiem, nie masz talentu do instrumentów dętych – nie trąb! Czyli jak co roku, uprzejmie przypominamy o Waszym ulubionym zakazie obowiązującym na terenie Master Truck Show podczas trwania zlotu.
czytana
1158 razy
Master Truck of Light - ocena świateł
Master Truck of Light - ocena świateł
2018-07-12
Dla bardzo dużej części odwiedzających, jak i samych uczestników, Master Truck of Light jest ulubionym punktem programu! Zgodnie z tradycją i w tym roku oficjalny pokaz świateł odbędzie się w sobotę po zmroku.
czytana
2077 razy
Zbadamy Wasze wydechy
Zbadamy Wasze wydechy
2018-07-03
Jesteście gotowi na coś nowego? Nadchodzi Master Truck of The Loud Pipe.
czytana
1983 razy
HLA 4 TRANSPLANT skradną Wasze serca
HLA 4 TRANSPLANT skradną Wasze serca
2018-06-30
Master Truck Show to nie tylko ciężarówki, ale też dużo dobrej, zróżnicowanej gatunkowo muzyki.
czytana
829 razy
Modelarze mile widziani
Modelarze mile widziani
2018-06-28
Do 14. Master Truck Show pozostało niewiele ponad miesiąc. Tradycyjnie już ciężarówkom w rzeczywistych rozmiarach towarzyszyć będą nie mniej efektowne ich miniatury.
czytana
941 razy
Master Truck: zmiana lokalizacji parkingu dla naczep
Master Truck: zmiana lokalizacji parkingu dla naczep
2018-06-27
W tym roku w celu usprawnienia dojazdu do bramy wjazdowej, parking dla naczep usytuowany będzie w Centrum Logistycznym – Piomar Park 2.
czytana
1451 razy
Łobuzy na Zlocie
Łobuzy na Zlocie
2018-06-10
Organizatorzy Imprezy dbają, aby wszystko było podporządkowane pewnym niezmiennym i restrykcyjnie przestrzeganym regułom, a to przede wszystkim, prawu nieustannej zabawy i najlepszej rozrywki, jaką może zagwarantować tylko obecność największych gwiazd muzycznych.
czytana
3437 razy
Co powinieneś wiedzieć na temat wejścia na Zlot Master Truck?
Co powinieneś wiedzieć na temat wejścia na Zlot Master Truck?
2018-06-09
Warunkiem wstępu na teren Imprezy jest zakup Karty Do Głosowania na najładniejszą ciężarówkę w Konkursie Master Truck of Public.
czytana
1741 razy
„Na Osi” w czerwcu na antenach Motowizji i Tele5
„Na Osi” w czerwcu na antenach Motowizji i Tele5
2018-06-01
W czerwcowych odcinkach programu „Na osi” nie zabraknie testów interesujących ciężarówek i relacji z istotnych dla branży wydarzeń. Będzie też co nieco o olimpijskich zmaganiach i o niezwykle szlachetnej akcji, a przez cały miesiąc przewijać się będą rozmaite ładunki ponadnormatywne.
czytana
1009 razy
Gdy temperatura sięga niebezpiecznie wysoko
Gdy temperatura sięga niebezpiecznie wysoko
2018-05-24
Wśród kilkudziesięciu wyróżnień, jakie przyznawane są rokrocznie podczas Master Truck Show, jest również jedno dla najlepszego wozu strażackiego.
czytana
1428 razy