REKLAMA

NA OSI

Partner etransport.pl - NA OSI

W audycji NA OSI poruszane są zagadnienia przemysłu motoryzacyjnego, transportu drogowego, rozwiązań logistyczno – spedycyjnych, obowiązujących w tym zakresie przepisów, norm i zwyczajów. Prezentowane są testy pojazdów: ciężarowych, dostawczych, autobusów, minibusów, specjalnych i specjalistycznych wybranych z gamy oferowanej przez europejskich producentów. Obok testów w felietonach i reportażach omawiane są nowości techniczne zastosowane w konstrukcji pojazdów, ich dostosowanie do coraz ostrzejszych norm ochrony środowiska, rozwiązania podwyższające bezpieczeństwo użytkowników dróg, innowacje w dziedzinie poprawy komfortu pracy kierowcy. W kręgu zainteresowań autorów znajdują się także szeroko pojęte procesy produkcji i montażu pojazdów: od pojedynczych elementów poprzez kompletne mechanizmy i podzespoły aż po produkt finalny. Swoje miejsce znajduje rozległa dziedzina kontaktów z klientami: od biur sprzedaży pojazdów, poprzez świadczone usługi finansowe, gwarancyjne, serwisowe aż po oferowane pakiety typu „assistance”. Magazyn zawiera też pewną dozę publicystyki dotykającej spraw nurtujących polskiego kierowcę: stan polskich dróg, bezpieczeństwo transportowców, czas pracy kierowców, problemy na przejściach granicznych itd. Przyjęcie takiej formuły programu „Na osi”® umożliwiło skierowanie go do szerokiego kręgu odbiorców.
Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, zawierający także łyk historii motoryzacji prezentowany w kartce z kalendarza. Program prowadzi znany i lubiany aktor Piotr Zelt.

Magazyn „Na osi”® jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku i od tamtej pory tradycyjnym dniem premiery kolejnych odcinków jest sobota. Audycję można oglądać w telewizjach; Motowizja, Tele5, NTL i Adventure HD, dostępnych na platformach cyfrowych i w wiodących sieciach kablowych. Wszystkie godziny nadań premierowych i licznych powtórek znajdują się na stronie internetowej programu.

Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 077/ 464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1.

naosi.pl

Artykuły partnera

Wrześniowe Na Osi
Wrześniowe 'Na Osi'
2021-08-31
Wrzesień w programie zdominują relacje z tegorocznego 17. Zlotu Master Truck Show. Ale jak zwykle sporo miejsca zajmie tematyka bezpieczeństwa ruchu drogowego, będą też eksperci odpowiadający na pytania widzów. Nie zabraknie też testów pojazdów i branżowych nowinek.
Sierpniowe Na Osi
Sierpniowe 'Na Osi'
2021-08-09
Sierpień w programie „Na osi” będzie stał pod znakiem bieżących spraw i problemów branży oraz zagadnień bezpieczeństwa ruchu drogowego. Nie zabraknie też ekspertów, odpowiadających na pytania przysłane przez widzów, no i znajdzie się chwila na nieco pogodniejsze tematy, choćby takie, jak muzyka w otoczeniu ciężarówek.
Kwietniowe wydanie
Kwietniowe wydanie
2021-03-11
W kwietniu program znów będzie stanowił kolorowy kalejdoskop, w którym w głównych rolach wystąpią ciężarówki. W ich otoczeniu pojawi się sporo muzyki i kilka ciekawych historii.
Lutowe Na Osi
Lutowe 'Na Osi'
2021-01-28
Program wypełnią pojedynki, w których ciężarówki rywalizować będą, prezentując swoje zalety i ujawniając niedoskonałości. Będzie też nieco nowinek, a dla przeciwwagi pojazd z drugiej ręki.
Styczniowe wydanie
Styczniowe wydanie
2020-12-28
W odcinkach programu „Na osi” nowe auta wystąpią obok tych, które lata pierwszej młodości mają już dawno za sobą. Przedstawieni będą kierowcy ciężarówek i ciekawe historie motoryzacyjne, nie zabraknie też tematyki bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Grudniowe wydanie
Grudniowe wydanie
2020-11-23
W grudniowym programie "Na Osi" rządzić będą nie tylko ciężarówki, bo znajdzie się też nieco miejsca na maszyny robocze i małą dawkę lata tuż przed zimą.
Październikowe Na Osi
Październikowe 'Na Osi'
2020-10-01
Będzie on zdominowany kolejnymi porcjami wspomnień z tegorocznego zlotu „Master Truck”.
Poznajcie zwycięzców
Poznajcie zwycięzców
2020-07-23
Tegorocznym faworytem wśród publiczności okazały się ciężarówki firmy TOM-TECH. Trzy z nich stanęły na podium w kategorii MASTER TRUCK OF THE PUBLIC.
Jedziesz na Master Truck - o czym musisz pamiętać?
Jedziesz na Master Truck - o czym musisz pamiętać?
2020-07-12
Tegoroczna epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany organizatorom wielu zlotów trucków. Obostrzenia nałożone przez rząd, w celu zapewnienia bezpieczeństwa, zmusiła ich do odwołania imprez. Na szczęście, zagrożenie zmalało na tyle, że nowe przepisy pozwoliły na organizację imprez na świeżym powietrzu i nie tylko.
Pchnij-ciągnij, wjazd do dziury czy przejazd między beczkami
Pchnij-ciągnij, wjazd do dziury czy przejazd między beczkami
2020-07-11
To trzy z wielu konkursów, które zostały przygotowane dla uczestników tegorocznej, 16 już edycji Master Truck Show. Poniżej przestawiamy Wam szczegółowy plan trzydniowej imprezy.
Master Truck 2020
Master Truck 2020
2020-07-08
Do ostatniej chwili organizatorzy imprezy zwlekali z podjęciem decyzji o tym, czy robić imprezę w tym roku, czy nie. I bardzo dobrze, ponieważ okazało się, że zagrożenie koronawirusem zmalało na tyle, że nowe przepisy pozwoliły na organizację imprez na świeżym powietrzu i nie tylko.
Pochwal się swoją furą
Pochwal się swoją furą
2020-06-07
Jesteś właścicielem tuningowanej ciężarówki, oldtimera lub innego ciekawego pojazdu? Wypełnij formularz i weź udział w 15. zlocie Master Truck, który odbędzie się 17-19 lipca br. w Polskiej Nowej Wsi koło Opola.
Przyjdziecie na Master Truck Show 2020?
Przyjdziecie na Master Truck Show 2020?
2020-06-01
Tegoroczna sytuacja związana z pandemią i obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd spowodowała, że wiele zaplanowanych imprez dla miłośników ciężarówek musiała zostać odwołana.
„Na Osi” w kwietniu
„Na Osi” w kwietniu
2020-03-26
Kwietniowe odcinki programu „Na Osi” pełne będą ciekawych ciężarówek, zarówno nowych, jak i tych już dobrze znanych. Pojawią się pojazdy z tradycyjnym napędem, a obok nich auta o coraz mocniej dającym o sobie znać zasilaniu elektrycznym.
„Na Osi” w marcu
„Na Osi” w marcu
2020-02-26
Program „Na osi” w marcu zaprosi swoich widzów między innymi na subiektywny przegląd filmów i seriali z ciężarówkami w głównych rolach. Pojawią się też rynkowe nowości i auta z drugiej ręki, należne miejsce znajdzie tematyka bezpieczeństwa ruchu drogowego, no i kontynuowana będzie seria dotycząca prawidłowego mocowania ładunków.