Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

NA OSI

Premierowe potwory

Utworzona: 2022-07-13


Jak co roku podczas Master Truck pojawią się nowości cieszące oko nie tylko kierowców i pracowników sektora TSL, ale również laików lubiących wyjątkowe pojazdy.

Podczas tegorocznego Master Truck Show czeka nas wielki powrót prawdziwej legendy! Po kilku latach nieobecności Smoczyca ponownie zawita na opolskiej ziemi i to z nie byle jaką obstawą. Marek Szewczyk przez cały ten czas, kiedy nie pojawiał się na zlocie, wcale nie próżnował. Wręcz przeciwnie – wspólnie i w porozumieniu z jednym z bardziej wziętych artystów parających się malowaniem ciężarówek –Niki4 Design – pracował nad kilkoma projektami. Efektem ich współpracy będą aż dwa premierowe auta na zlocie! Pierwszy to powstający w pocie czoła przez 5 lat MAN Predator.Drugą premierę stanowi Scania… Smoczyca 2.0, czyli siostra Smoczycy 1.0 – prace przy tym aucie wciąż trwają, więc na zlot dojedzie gorące, prosto z pieca.


Ostatnim pojazdem w mastertruckowej flocie zgierskiego transportowca będzie debiutująca w zeszłym roku Scania “Król lew”. Dziwi Was, że w ekipie smoków i zabójców z kosmosu pojawia się taki słodziak? A mieliście kiedyś córkę? Poza tym, kto nie płakał za Mufasą i nie śpiewał Hakuny mataty, ten leszcz i się nie zna!
Tekst i zdjęcia: Na Osi
Do ulubionych NA OSI
FIRMOWY SPOTLIGHT
Transpolisa.pl


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels