Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

165 nowych ciągników we flocie HOYER

Utworzona: 2024-02-29


Ciągniki serii DAF XG, które zostaną dostarczone w nadchodzących miesiącach, będą wykorzystywane na terenie całej Europy. Wszystkie pojazdy są wyposażone w kompleksowy pakiet najnowszych systemów wspomagania jazdy (ADAS).

Założona w 1946 roku w Hamburgu firma działa na wszystkich kontynentach i oferuje rozwiązania dla klientów z różnych sektorów, m.in. gazowniczego, spożywczego, naftowego i chemicznego. HOYER posiada przedstawicielstwa w ponad 100 krajach. Firmowa flota transportowa składa się z ponad 1200 samochodów ciężarowych, z których wiele to pojazdy marki DAF, i ponad 1700 naczep.

DAF jest preferowanym dostawcą firmy HOYER od wielu lat. Jesteśmy zaszczyceni, że ich wybór padł na naszą serię XG powiedział Bart Bosmans, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży oraz członek zarządu DAF Trucks.
Nowe ciągniki będą stacjonować w Niemczech, Holandii, Polsce i będą eksploatowane w całej Europie. Rudolf Schumacher, dyrektor Fleet Management Road for Europe Domestic w Grupie HOYER, cieszy się, że jego firma postanowiła odnowić flotę poprzez zakup wielokrotnie nagradzanych ciągników DAF XG.

Te ciężarówki są wyposażone w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, a także zapewniają wysoki komfort naszym kierowcom. Ważny jest dla nas także fakt, że pojazdy te mogą być zasilane paliwem HVO, które zmniejsza emisję gazów cieplarnianych aż o 90% w ujęciu od wydobycia do zużycia powiedział przedstawiciel firmy HOYER.
Źródło: DAF Trucks
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels