Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

DAF w Westerlo - Fabryka Przyszłości

Utworzona: 2024-03-01


To wyróżnienie jest wyrazem uznania dla prac modernizacyjnych przeprowadzonych w fabryce kabin i osi w belgijskim Westerlo, która jest jednym z najnowocześniejszych zakładów tego typu na świecie.

DAF Trucks Vlaanderen to świetny przykład fabryki przyszłości. Nasz przemysł technologiczny może konkurować na arenie międzynarodowej jedynie poprzez ciągłe wprowadzanie innowacji. To najlepszy sposób na zwiększenie produktywności i pozostanie w czołówce firm konkurujących w dziedzinie rozwiązań cyfrowych i ekologicznych w dzisiejszym europejskim sektorze przemysłowym twierdzi Jolyce Demely, dyrektor generalna Agoria Flanders.
Co roku belgijska federacja technologiczna Agoria przyznaje certyfikaty „Fabryki przyszłości” wybranym zakładom produkcyjnym w Belgii. Federacja reprezentuje ponad 2000 firm i 320 000 pracowników z branży technologicznej i metalurgicznej we Flandrii, Walonii i regionie Brukseli. Celem Agorii jest stymulowanie innowacji i wzmacnianie potencjału belgijskiego przemysłu.

To wyróżnienie jest zasłużonym wyrazem uznania dla prawdziwego wysiłku całego zespołu. Wspólnie opracowaliśmy i zbudowaliśmy całkowicie nową fabrykę kabin, w tym przyjazną dla środowiska lakiernię, wysoce zrobotyzowany zakład produkujący białe nadwozia oraz zupełnie nową linię do wykończenia wnętrz, która cechuje się wyjątkową ergonomią. Fabryka osi została całkowicie przeprojektowana, aby poprawić warunki pracy i zapewnić najwyższą jakość. Od 2017 roku firma DAF zainwestowała łącznie ponad 300 mln euro w Westerlo, co stawia nas w czołówce innowacji w belgijskim przemyśle motoryzacyjnym. Jestem pewien, że modele XD, XF, XG i XG+ nowej generacji zdobyły tytuł "Międzynarodowej Ciężarówki Roku" w latach 2022 i 2023 między innymi dzięki doskonałym kabinom i osiom wyprodukowanym w Westerlo. Otrzymane wyróżnienie po raz kolejny pokazuje skuteczność belgijskiego przemysłu wytwórczego opartego na zaawansowanych technologiach powiedział Stijn Van Eyken, dyrektor zarządzający DAF Trucks Vlaanderen.Źródło: DAF Trucks
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Transpolisa.pl


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels