Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Większa przepustowość i efektywność napraw. Nowa siedziba serwisu Scania przy S8

Utworzona: 2024-01-30


Serwis Scania w Tomaszowie Mazowieckim został przeniesiony i jest dostępny dla klientów w nowym budynku. Zmiana lokalizacji pozwala na obsługę większej liczby pojazdów w tym samym czasie.

Nowoczesny obiekt serwisowy w Tomaszowie Mazowieckim jest wyposażony w trzy pełnowymiarowe, przejezdne stanowiska o długości 30 m. Całkowita powierzchnia budynku to ok. 1 000 m2, w tym ponad połowę zajmuje obszar hali serwisowej. Powierzchnia placu manewrowego i miejsc parkingowych wynosi w sumie 5 000 m2, co pozwala na dalszą rozbudowę obiektu o kolejne stanowiska serwisowe w przyszłości. Serwis świadczy pełen zakres usług serwisowych, przeglądy, naprawy pojazdów ciężarowych i autobusów oraz naczep, a także naprawy powypadkowe oraz kalibrację tachografów cyfrowych. Obiekt znajduje się przy trasie S8.

Nowa lokalizacja to przede wszystkim zwiększenie przepustowości i efektywności pracy serwisu. Obecnie możemy obsługiwać większą liczbę pojazdów w tym samym czasie, co pozwala na ich szybszy powrót na drogę. Większa przestrzeń pozwala też na lepszą organizację stanowisk pracy, co również zwiększa efektywność napraw. Wszystko służy podniesieniu jakości obsługi i zadowolenia klientów komentuje Rafał Granosik, członek Zarządu Scan-Partner Sp. z o.o.
Zespół serwisu tworzy 7 mechaników oraz 3 osoby w BOK. Firma jest w trakcie rekrutacji handlowca serwisowego. Docelowo, załoga ma powiększyć się o dodatkowego mechanika, a serwis będzie dostępny w systemie dwuzmianowym. Kierownikiem serwisu pozostaje Tomasz Walczak, który jest związany ze Scan-Partner od 27 lat.

Nowy obiekt zwiększa również komfort pracy naszego zespołu, co także wpływa pozytywnie na jakość świadczonych usług. Przede wszystkim jednak jesteśmy obecnie lepiej przygotowani do obsługi rosnącej liczby pojazdów we flotach klientów. Elastyczność obsługi pozwoli na utrzymanie wysokiego standardu obsługi nawet w okresach zwiększonego zapotrzebowania dodaje Rafał Granosik.
Scan-Partner Sp. z o.o., autoryzowany diler Scania, działa od 1995 roku głównie na terenie województwa łódzkiego. Poza Tomaszowem Mazowieckim, placówki firmy mieszczą się w Rzgowie (siedziba firmy), Sieradzu i w Łowiczu.

📌Adres: Łazisko 11, 97-200 Tomaszów Mazowiecki.
Godziny pracy serwisu: poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:30, sobota: 8:00 – 14:00.
📞Telefon kontaktowy: +44 723 40 22.

Źródło: Scania
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels