Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Pierwsi w rankingu dealerów w lekkiej kategorii

Utworzona: 2023-10-04


W opublikowanym niedawno XVI Badaniu Satysfakcji Dealerów Samochodowych firma Mercedes-Benz Polska zajęła pierwsze miejsce w kategorii samochodów dostawczych. Zwycięski laur wrócił do marki po dwóch latach.

Badanie Satysfakcji Dealerów Samochodowych to niezależny proces, w którym dealerzy mogą ocenić swoje doświadczenia ze współpracy z importerami. Badaniem objęto segment tzw. osobówek, a także samochodów dostawczych o dmc do 3,5 tony. W kategorii „Satysfakcja dealerów samochodów dostawczych ze współpracy z importerami” pierwsze miejsce zajęła spółka Mercedes-Benz Polska z oceną 4,22, która była wyższa o 0,14 pkt. od tej, jaką marka uzyskała w ubiegłorocznym badaniu.

To wyraźny sygnał, że zaangażowanie, jakie wkładamy w naszą codzienną pracę i rozwój marki przynosi wymierne efekty. Docenienie marki w segmencie vanów i to przez dealerów jest dla nas bardzo ważne, bo pokazuje, że odpowiadamy na ich realne potrzeby. Mamy duże plany dla tej kategorii i chcemy się dynamicznie rozwijać. Od 2026 roku wszystkie nowo opracowywane samochody dostawcze Mercedes-Benz będą oparte na nowej, innowacyjnej, modułowej i skalowanej architekturze VAN.EA
tłumaczy Thomas Greipel, dyrektor zarządzający Mercedes-Benz Vans w Polsce.
Dzięki partnerskiej relacji z dealerami przedstawicielstwa poszczególnych marek mają możliwość dobrze poznać realne potrzeby klientów i oferować rozwiązania będące odpowiedzią na nie. Rynek samochodów dostawczych stale się rozwija, szczególnie w segmencie e-mobilnosci.

Ten dynamicznie rozwijający się sektor motoryzacji odgrywa kluczową rolę w transformacji transportu, dlatego jesteśmy dumni, że to właśnie Mercedes-Benz, jako jeden z liderów, wytycza kierunki zmian i rozwoju
kończy Thomas Greipel.
Źródło: Mercedes-Benz Polska
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Studio Patrzałek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels