Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Pomorska Miss Scania 2023 i historyczna zmiana lokalizacji

Utworzona: 2023-07-21


Największy zlot tuningowanych pojazdów Scania w Polsce odbędzie się w tym roku 26 sierpnia na terenie Polsat Plus Arena w Gdańsku.

Po raz pierwszy w ponad dwudziestoletniej historii naszego zlotu wychodzimy poza teren serwisu Scania w Gdańsku. W tym roku „Pomorska Miss Scania” zyskuje zupełnie nowy wymiar – rozwijamy się, wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu uczestników oraz naszych partnerów. Zapraszamy wszystkich fanów na stadion Polsat Plus Arena Gdańsk w ostatni weekend sierpnia komentuje Łukasz Pokropek, dyrektor oddziału Scania Gdańsk.
Przez jeden dzień w roku najbardziej znane pojazdy Scania w Polsce będą dostępne dla fanów w jednym miejscu. Odwiedzający teren stadionu podczas „Pomorskiej Miss Scania 2023” mogą liczyć na możliwość zobaczenia wyjątkowych projektów malowań, wykończenia wnętrza oraz tuningu ciężarówek. Każdy pojazd biorący udział w zlocie to wyjątkowe dzieło sztuki, którego przygotowanie zajęło wiele godzin pracy. Wśród dostępnych do oglądania samochodów znajdą się pojazdy nowej generacji, Scania Super, samochody klasyczne oraz specjalistyczne, a także elektryczne rozwiązania transportowe. Co istotne, prezentowane podczas zlotu pojazdy biorą udział w konkursie i są oceniane w kilku kategoriach.

Zasady Konkursu

Konkurs „Pomorska Miss Scania” jest przeznaczony dla kierowców i właścicieli polskich firm transportowych na postawie zgłoszenia online. Rejestracja pojazdów na tegoroczną edycję konkursu jest możliwa w formie online.Udział w konkursie mogą wziąć wyłącznie pojazdy Scania, które mogą zostać wyróżnione w 5 kategoriach konkursowych.

Każdego roku o nagrodę główną i tytuł „Pomorskiej Miss Scania” walczy kilkadziesiąt właścicieli i kierowców pojazdów Scania. O jej przyznaniu decyduje jury składające się z przedstawicieli magazynów branżowych i kierownictwa oddziału Scania w Gdańsku. Podczas konkursu równie ważne są głosy fanów. Goście odwiedzający imprezę będą mogli wskazać najpiękniejszy ich zdaniem pojazd Scania, samochód ten zostanie wyróżniony trofeum „Miss Scania Publiczności”. Inne przyznawane podczas wydarzenia tytuły to: „Nagroda Dyrektora gdańskiego oddziału Scania” oraz „Pomorska Miss Scania Weteran Szos / Pojazd Specjalny”, dla najlepiej utrzymanych pojazdów Scania wyprodukowanych przed 1990 r.

Celem wydarzenia jest zwiększenie świadomości na temat pracy kierowcy zawodowego i popularyzacja tego zawodu w Polsce. „Pomorska Miss Scania” to także przestrzeń do rozmowy o przyszłości i rozwoju rozwiązań transportowych w naszym regionie, w formie mini-targów profesjonalistów z branży. Odwiedzający imprezę będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami wielu firm z branży transportowej i motoryzacyjnej: m.in. dostawcami zabudów, agregatów i naczep. „Pomorska Miss Scania 2023” zostanie zwieńczona tradycyjną paradą pojazdów Scania głównymi ulicami Gdańska w asyście policji.

Program „Pomorskiej Miss Scania 2023”
13:00 Oficjalne rozpoczęcie imprezy.
13:15 – 15:15 Wybory Pomorskiej Miss Scania. Konkurencje dla kierowców i konkursy dla publiczności.
16:00 Ogłoszenie wyników konkursów oraz zwycięzców „Pomorskiej Miss Scania 2023”
16:45 Zbiórka na paradę pojazdów ulicami Gdańska
17:00 – 19:00 Parada pojazdów ulicami Gdańska
19:00 – 20:00 Koncert i zakończenie imprezyŹródło: Scania
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
TRONIK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels