Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Dziesięć nowych Actrosów 1848 LS we flocie Transsped
Utworzona: 2023-07-13

To pierwsze Mercedesy zamówione przez podkarpackiego przewoźnika od 2011 roku.

Chcieliśmy wprowadzić i sprawdzić nową markę w naszej flocie, porównać te pojazdy z tymi, których używamy. Dodatkowo o transakcji przesądziła dostępność pojazdów w momencie zamówienia i profesjonalizm dealera, firmy Sobiesław Zasada Automotive w Rzeszowie. Satysfakcjonujący były także wyniki spalania po teście, który przeprowadziliśmy przed zakupem mówi Filip Łuszczki, członek zarządu Transspedu.
Transsped działa na europejskim rynku jako przewoźnik, spedytor i operator logistyczny już od ponad 30 lat. Zlokalizowana w Malawie pod Rzeszowem rodzinna spółka posiada pięć oddziałów handlowych w Polsce, a oprócz międzynarodowych przewozów towarów neutralnych, rozpoczyna także świadczenie usług transportu produktów wymagających temperatury kontrolowanej. Pojazdy Transspedu można spotkać na drogach całej Europy Zachodniej, w tym przede wszystkim Szwajcarii i Anglii.

Zakup 10 nowych Actrosów obejmuje także trzyletni kontrakt serwisowy, w ramach którego firma ma dostęp do usługi Mercedes-Benz Uptime, pozwalającej m.in. z wyprzedzeniem reagować na możliwość pojawienia się usterki. Pojazdy posiadają największe dostępne zbiorniki na paliwo o pojemności 1390 l, a także kabiny typu BigSpace z płaską podłogą, wyposażone w dwa miejsca do spania.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia współpracy z firmą Transsped, która należy do jednych z największych i najnowocześniejszych przewoźników w Polsce, i mamy nadzieję, że dziesięć nowych Actrosów spełni pokładane w nich oczekiwania. Jestem przekonany, że zarówno sam produkt, jak i jakość obsługi w ramach kontraktu serwisowego przyniesie obu stronom wiele satysfakcji mówi Łukasz Pasieka, który odpowiada za transakcję ze strony Sobiesław Zasada Automotive w Rzeszowie.

Źródło: Daimler
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
ADAR Sp. z o.o.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels