Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Naprawisz, kupisz i sprzedasz w jednym miejscu
Utworzona: 2022-11-04

Autoryzowany dealer IVECO, spółka SILTRUCK, uruchomiła w Żorach swój nowy oddział, w którym jest prowadzona sprzedaż i obsługa serwisowa pojazdów tej marki.

Żorski oddział mieści się w nowoczesnym obiekcie zlokalizowanym przy drodze wojewódzkiej nr 935 (Racibórz – Pszczyna), w pobliżu węzła Żory – Rowień na Autostradzie Bursztynowej (A1). Prowadzona jest tam sprzedaż nowych samochodów i pojazdów używanych. Placówka świadczy również kompleksowe usługi serwisowe związane z obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną, a także sprzedaż oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich pojazdów włoskiej marki.

Do dyspozycji klientów oddano duży parking. Budynek o powierzchni 1800 m2 zajmują biura handlowe, sale konferencyjne, w pełni wyposażony pokój wypoczynkowy dla kierowców oraz zaplecze serwisowo-magazynowe z obszerną halą z 10 stanowiskami naprawczymi wyposażonymi w narzędzia specjalistyczne, a także magazyn części zamiennych. W tej części obiektu mieści się również komfortowa poczekalnia, w której kierowcy mogą spędzić czas w oczekiwaniu na zakończenie usługi.

Dzięki współpracy z OK TRUCKS, marką specjalizującą się w sprzedaży używanych pojazdów certyfikowanych przez IVECO, spółka SILTRUCK oferuje również możliwość uzyskania wyceny i sprzedaży pojazdów używanych, zarówno dostawczych, jak i ciężarowych.

Firma SILTRUCK rozpoczęła działalność w 2005 r. W tym samym roku została otwarta w Skoczowie pierwsza autoryzowana placówka dealerska na Podbeskidziu. W 2009 r. obiekt poddano rozbudowie i modernizacji, a kolejny punkt dealerski i serwisowy włoskiej marki powstał w Opolu w roku 2013.

Źródło: IVECO
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Intrans Przeprowadzki


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels